MË SHUMË FOTO

Foto 1
Foto 2
Foto 3
Foto 4
Foto 5

PRODUKTE TË NGJASHME

Shkrimtar-lexues FDX-B ISO11785 / 84 125-134.2KHZ RFID EM4305, çip kafshësh makinën e shkrimit të kodit, ma...

-10%
Shiko Detajet

JMX 6.5 INCH akrilik i brendshëm / i jashtëm CCTV Zëvendësimi i pastër i kupolës së shtëpisë së kamerave St...

Shiko Detajet

Lente të reja mikro konone 3.7 mm HD 1 / 4CMOS 1200TVL Ngjyra të Vogël Analog Video CCTV Siguria Mini Kamer...

-44%
Shiko Detajet

HD / 1 "2.5" HD 5MP 6 mm Fiksues Iris M12 MTV Bordi CCTV IR për Kamera IP të Sigurisë

-12%
Shiko Detajet

MSR605 shkrimtar lexuesish kartash USB, i pajtueshëm për Bluetooth Bluetooth MSR605X MSR X6 MSRX6

-5%
Shiko Detajet

Kasetë paralajmëruese ngjitëse të dyfishtë ngjyre të verdhë / të zezë 5CMX10M me dukshmëri të lartë

-26%
Shiko Detajet

Kartë e largët prej 2 butonësh me cilësi të shkëlqyeshme me PCP7947 Chip 433MHZ për Renault Laguna Card Gra...

-6%
Shiko Detajet

IOS Android APP Wired Wireless Security Security në shtëpi LCD PSTN WIFI GSM Alarm i Sistemit të Sistemit t...

-39%
Shiko Detajet

MILITECH Alumina & PE NIJ III + Pllaka rezistente ndaj plumbave NIJ Niveli 3+ Qëndroni vetëm Panelin Ballis...

Shiko Detajet

SANNCE 4CH HD 1080P CCTV System 1080P HDMI Output CCTV DVR HD 2.0MP Kamerat e Sigurisë IR natën Kit mbikëqy...

-57%
Shiko Detajet

Wiistar HDMI Switch 4K 3 In 1 Out Output optik 3.5 mm Audio Out Supot AC3 / DTS / Dolby Decoder Hdmi Audio ...

-69%
Shiko Detajet

SONY IMX335 mini 5MP 2MP Rrjeti në natyrë Onvif H264 H.265 POE IP PTZ kamera me shpejtësi kube 30x zmadhim ...

-42%
Shiko Detajet

EAS SuperTag Manual Detacher Handheld, armë super detacher AM, mbartës super markash me transport falas dhe...

Shiko Detajet

Transporti Falas Transporti Falas 2 zonat Paneli i Kontrollit të Alarmit të Zjarrit të Vogël Paneli i Lufti...

Shiko Detajet

CHAFON 10m uhf interfejsit të gjërë rs485 lexuesit e kartave rfid ofrojnë sdk falas dhe etiketa mostrash të...

-32%
Shiko Detajet

Kamerë USB me kënd të gjerë HD 720P me kamera me kënd të gjerë 2.8 mm kamera UVC kamera USB mini Mbikëqyrje...

-10%
Shiko Detajet

Bllok magnetik solenoid elektrik 12V për kabinet / Bllokim i kabinetit mikro të sigurt

-61%
Shiko Detajet

15000GS Supermarket Universal EAS Opener Super Magnet Mbylle Mbylle Lock Golf / Pencil / Veshje Të gjitha D...

Shiko Detajet

OwlCat AHD Bullet Kamera HD 1080P AHDH IR Zmadhim panoramash në natyrë 4X 10X 2.8-12mm 5-50mm Autofokë Vari...

-29%
Shiko Detajet

Llambë WDM 200 mm me vizor për zëvendësimin e dritës së trafikut 3 ngjyra të disponueshme Një copë Zgjidhni...

Shiko Detajet

OwlCat IP66 IP Kamerë i papërshkueshëm nga uji IP PTZ Bullet Street 10x Zoom HD 5MP me Mikrofon Audio dhe V...

-19%
Shiko Detajet

Zgjedhësi Video Audio 16 inputet 1 jep dalësin e ndërruesit të videos AV Switcher AV Selektori CCTV

-15%
Shiko Detajet

1080P, 960P, 720P, 960H CCTV Kamera 1080N 8 Kanal 8CH Hybrid 6 në 1 WIFI XVI NVR TVI CVI AHD DVR Mbikëqyrës...

-39%
Shiko Detajet

JOOAN 4CH 8CH 16CH CCTV DVR Sistemi i Sigurisë 1080N H.264 HD-Output P2P Hybrid 5 në 1 Kamera IP Onvif TVI ...

-40%
Shiko Detajet

OwlCat HD 2mp 5mp PTZ Kamera me shpejtësi pa tel IP Dome WiFi Siguria e jashtme CCTV 2.7-13.5mm Fokusi Auto...

-29%
Shiko Detajet

Kamerat IP Vstarcam 720P IP origjinal C7824WIP Mbikëqyrja Kamera CCTV Kamera e Sigurisë IR Vizioni i Natës ...

-33%
Shiko Detajet

Aparat fotografik 1080P ip wifi 1920x1080P Wireless i papërshkueshëm nga uji i papërshkueshëm nga uji, sist...

-40%
Shiko Detajet

Kapaku i sigurimit të saldimit të pambukut FR Kapaku i saldatorit të helmetave me kapuç blu me kapuç portok...

-11%
Shiko Detajet

MILITECH Alumina & PE NIJ IV Pllaka rezistente ndaj plumbave Al2O3 oksid alumini NIJ IV Qëndroni i vetëm Pa...

Shiko Detajet

Transporti Falas 2 Rolls 1.2cmX3m Shirit vetë-ngjitës me shirita shkëlqyese në Stadin e Errët të Sigurisë D...

-30%
Shiko Detajet

KERUI P829 Detektor lëvizës PIR pa tel për KERUI Sistemi i alarmit në shtëpi Sensori i zgjuar i lëvizjes sh...

-4%
Shiko Detajet

3m pëlhurë reflektuese me gjerësi 140cm Super të ndritshme, pëlhurë paralajmëruese për sigurinë në komunika...

-9%
Shiko Detajet