50% Zbritje

MË SHUMË FOTO

Foto 1
Foto 2
Foto 3
Foto 4
Foto 5
Foto 6

PRODUKTE TË NGJASHME

45cm fleksibël 1: 1 Modeli i Skelave të Njerëzave të Barkës Lumbare të të Rriturve Modeli i Skeletit të Nje...

-23%
Shiko Detajet

Pllaka për ngrohje magnetike laboratorike SH-2, Vëllimi 2L, Paneli i aluminit 12x12 cm, 100 ~ 2000RPM, DHL ...

Shiko Detajet

WKYIII-1000 Single Channel Manual i Rregullueshëm Pipeta TopPetë 1000-5000ul Pipettor Pipet 5-50ul / 20-200...

Shiko Detajet

Raft Plexiglass Pipeta, Mbajtës i tejdukshëm i pipetorit, korniza PMMA në formë Z mund të vendosë 5 copë pi...

Shiko Detajet

Temat e Bukura të Tempullit Shabllonë Scrapbooking Vegël Scrapbooking Tool Card Ruler DIY Album Photo Album...

-32%
Shiko Detajet

Modeli i ri Frasaco me artikulues plastik DP

-3%
Shiko Detajet

Të gjitha madhësive Laber Labour Single Manual Manuali i Rregullueshëm Pipeta Pipet Pipet Pipettor

-10%
Shiko Detajet

50pcs! Pipeta plastike prej 10ml me pikëza plastike të graduar të diplomuar me pipeta të lëshuar transparen...

Shiko Detajet

50 copë / lot 16 * 100 mm tub provë plastike me tub plastik të fortë plastik tub provë transparencë të lart...

-20%
Shiko Detajet

10 copë silikoni Mjeti mjekësor Stomak Kateter ushqyes i tubit enteral të rritur pediatrik

-15%
Shiko Detajet

SHUNZAOR Kafka e njeriut me enët e gjakut të muskujve dhe nervave, truri i seksionit të kokës, modeli i ana...

-23%
Shiko Detajet

1 copë Rack tubi prej druri të provës 12 Mbështetje mbajtëse të vrimave Mbështetje Burette Qëndruese Labora...

Shiko Detajet

Shtëpi kirurgjikale 12.5 cm rezistent ndaj nxehtësisë Veshja mjekësore forceps indeve forceps Stainless Ste...

Shiko Detajet

Certifikimi i Cilësisë ISO 55cm Të dy Sekset 20 Model Torso, Modeli Anatomik i Trungut të Njeriut, Model An...

Shiko Detajet

Deli Paw Patrullë Shkollore Shkolla Vendos 7 copë Dhurata Shkrimi Student furnizon kawaii krijues ngjyrash ...

Shiko Detajet

1:50 Dekorimi i Arkitekturës Simbolet e Dizajnit të Mobiljeve Vizatimi i Modelit të Hartimit të Stencilit N...

-11%
Shiko Detajet

100 copë 3ml e disponueshme plastike pikëzimi për transferimin e syve të diplomuar furnizimet e eksperiment...

-99%
Shiko Detajet

Stampa modeli për ngjyrosjen e yjeve DIY Starry Stay për pikturim Scrapbooking / foto Album Embossing Cards...

-42%
Shiko Detajet

Tuba 50 copë - 13x100 mm (8ml) Set i pastër tubi plastik me kapele dhe raft

Shiko Detajet

C5x15mm PTFE Përzierës Magnetik Stirrer Shufra pa Rrumbullakim Unazash Pivot Bare nxitje PTFE Stir Rod Tefl...

Shiko Detajet

Shkolla e furnizimit shkollor dhe shkolla Guoyi Z006 dhe vizatimi i stilolapsave furnizon këmbët e bakrit. ...

-17%
Shiko Detajet

Tub ushqyes PU me madhësi lidhës shumëfunksional Fr16 * 120cm Tubi ushqyes i stomakut për tubin ushqyes ent...

-36%
Shiko Detajet

PIPETTE PUMP2ml. 10ml, 25ml Blu, jeshile, e kuqe

Shiko Detajet

Hull Cells 267ml Pajisjet e testimit të varur të qelizave të varura nga Hullington, të diplomuar në zakon t...

Shiko Detajet

Ngjitje me stil të lartë 10Pcs Shkumësa të Lëngshme për Shenjë shkrimi për Shkollën Glass

-30%
Shiko Detajet

Mjetet e vizatimit Ruleri 4 copë / çantë Pajisjet shkollore për pikturë studentore Vendosni Protraktorin al...

-5%
Shiko Detajet

45CM shpinë njerëzore me modelin e legenit, modeli mjekësor i anatomisë njerëzore anatomike humane Modeli m...

-23%
Shiko Detajet

laboratori i tubave prej druri të provës prej tubi Rack, 6 mm me diametër 18 mm me tuba provë 6 copë, Trans...

Shiko Detajet

Modeli aktiv i modelit të skeletit të anatomisë së njeriut mësimi mjekësor ose skica e artit të dekorimit t...

-49%
Shiko Detajet

500 ml heqës prej qelqi Soxhlet, Aparat Nxjerrëse soxhlet me kondensator të mbështjellë, kondensator dhe tr...

-20%
Shiko Detajet

Vizatimi profesional profesional i heroit origjinal H2031 për ndarësin e harkut të pranverës metalike multi...

-50%
Shiko Detajet

Rrota Mecanum 8 Inch Heavy Duty Nexus 14138 (Kapaciteti i ngarkesës: 240kg / set)

Shiko Detajet