99% Zbritje

MË SHUMË FOTO

Foto 1
Foto 2
Foto 3
Foto 4
Foto 5

PRODUKTE TË NGJASHME

10 copë Madhësi të ndryshme PTFE Përzierës Magnetik Stirrer Bare Lloji ulliri Bare nxitëse PTFE Stir Rod Te...

Shiko Detajet

2pcs 5ml lëng i vogël plastik silikoni, piketues i diplomuar për pajisje laboratorike shkollore, me 2 ngjyra

-99%
Shiko Detajet

50 copë / lot 0.45 ose 0.22um 50 mm mikrofor i ujit MCE Mikrofiltrimi Millipore Membrana Filter Aculat celu...

-20%
Shiko Detajet

laborator druri Test Rack tub, 6 vrima me tuba provë 6 copë. me diametër 18 mm për Tubat Test 10ml

Shiko Detajet

Modeli aktiv i modelit të skeletit të anatomisë së njeriut mësimi mjekësor ose skica e artit të dekorimit t...

-49%
Shiko Detajet

Aparatet e filtrimit 1000 ml vakum, filtri i membranës, Pajisjet e filtrit rërë-bërthamë

-22%
Shiko Detajet

45CM shpinë njerëzore me modelin e legenit, modeli mjekësor i anatomisë njerëzore anatomike humane Modeli m...

-23%
Shiko Detajet

Raft plastike për provë plastike për tub 30 mm, 21 Epo, e Bardhë, e Shkëputshme (21 Vrimë), kuti tubi.

Shiko Detajet

Raft Plexiglass Pipeta, Mbajtës i tejdukshëm i pipetorit, korniza PMMA në formë Z mund të vendosë 5 copë pi...

Shiko Detajet

laboratori i tubave prej druri të provës prej tubi Rack, 6 mm me diametër 18 mm me tuba provë 6 copë, Trans...

Shiko Detajet

1: 100 dhe 1: 200 Modelet e Arkitekturës me Shkallë të Dyfishtë Modelet e Vizatimit të Mobiljeve për vizati...

-11%
Shiko Detajet

Stampa modeli për ngjyrosjen e yjeve DIY Starry Stay për pikturim Scrapbooking / foto Album Embossing Cards...

-42%
Shiko Detajet

Rrotullues qelqi për inde qelqi Dounce 5ml qelizë për lizën e qelizave High - qelqi borosilikat 5 grupe / t...

Shiko Detajet

shitje me shumicë 200 copë, laboratorë tuba ngrirjes tub tub centrifugë me kapak vidhos, Transporti Falas

Shiko Detajet

1: 100 dhe 1: 200 Modeli i Shkallës së Dyfishtë Arkitekt Kombinimi Multi Design Simbol i stencilave Hartimi...

-11%
Shiko Detajet

Rrota Mecanum 8 Inch Heavy Duty Nexus 14138 (Kapaciteti i ngarkesës: 240kg / set)

Shiko Detajet

Koood kompason mjetin e pjesëve të hartës së tualeteve për hartografimin e mjeteve të kompozimit

-20%
Shiko Detajet

Sundimtari metalik i aluminit Mitsubishi në shkallë shumëfunksionale me tre funksione 15 cm trekëndësh mode...

-21%
Shiko Detajet

Vizatimi profesional profesional i heroit origjinal H2031 për ndarësin e harkut të pranverës metalike multi...

-50%
Shiko Detajet

500 ml heqës prej qelqi Soxhlet, Aparat Nxjerrëse soxhlet me kondensator të mbështjellë, kondensator dhe tr...

-20%
Shiko Detajet

Raft tubash plastike për prova tubash 13 mm, vrimë 50, e shkëputur

Shiko Detajet

5 ml tuba centrifugë të ngrirjes me kapak shumëngjyrësh 50 copë

Shiko Detajet

10 copë 12x100 mm laborator i pastër tub provë rrumbullakët shishkë me tub poshtme me kapak pajisje laborat...

-54%
Shiko Detajet

WKYIII-1000 Single Channel Manual i Rregullueshëm Pipeta TopPetë 1000-5000ul Pipettor Pipet 5-50ul / 20-200...

Shiko Detajet

100 copë / shumë 1ml Kashtë plastike e disponueshme e disponueshme e pastë piper piper pikat plastik Airbru...

Shiko Detajet

10ml shkallë qelqi linja pikatore pipetë laborator pikatore rënie pipete kokë gome blu

-20%
Shiko Detajet

150 copë / grupe Fëmijët për Vizatim Vendosja e Ngjyrosjes së Ujit Stilolaps Ngjyre Crayon Oil Pastel Paint...

-5%
Shiko Detajet

Certifikimi i Cilësisë ISO 55cm Të dy Sekset 20 Model Torso, Modeli Anatomik i Trungut të Njeriut, Model An...

Shiko Detajet

250ml Aparatet e filtrimit me vakum, filtri i membranës, Pajisjet e Filterit me Rërë

-20%
Shiko Detajet

3 mënyra 20FR Silicone Double Foley Catheter Vrimat Mjekësi Silikon Uretral Tinguj Kateter Kateter për Burr...

-35%
Shiko Detajet

1 copë Rack tubi prej druri të provës 12 Mbështetje mbajtëse të vrimave Mbështetje Burette Qëndruese Labora...

Shiko Detajet

10 copë 0.2 / 0.5 / 1/2/3/5 / 10ml laboratorë pipetë plastike e disponueshme e disponueshme e integruar enë...

-50%
Shiko Detajet