21% Zbritje

MË SHUMË FOTO

Foto 1
Foto 2
Foto 3
Foto 4
Foto 5
Foto 6

PRODUKTE TË NGJASHME

Modeli i ri Frasaco me artikulues plastik DP

-3%
Shiko Detajet

Transporti Falas Raft për armë zjarri të reja, Raft mekanik për pipetrot

-20%
Shiko Detajet

Ardhje e re! Kontrollues manuali pipettor me kapacitet të lartë Dragonlab levo 0,1-100ml Transporti falas

-20%
Shiko Detajet

Sundimtari i avancuar i aliazhit të aluminit, mjet shumëfunksional për mbrojtjen e prerjes së studentëve mj...

-15%
Shiko Detajet

SHUNZAOR 1: 1 Anatomia e zemrës anatomike të zemrës njerëzore Modeli i organit mjekësor emulsional + burime...

-22%
Shiko Detajet

1:50 Dekorimi i Arkitekturës Simbolet e Dizajnit të Mobiljeve Vizatimi i Modelit të Hartimit të Stencilit N...

-11%
Shiko Detajet

Tuba 50 copë - 13x100 mm (8ml) Set i pastër tubi plastik me kapele dhe raft

Shiko Detajet

Aparatet e filtrimit 1000 ml vakum, filtri i membranës, Pajisjet e filtrit rërë-bërthamë

-22%
Shiko Detajet

1.8ML / 50 sipërmarrje Kutia e tubit të ngrirjes + 50 copë tub ngrirjeje Transporti falas

-20%
Shiko Detajet

Rrotullues qelqi për inde qelqi Dounce 5ml qelizë për lizën e qelizave High - qelqi borosilikat 5 grupe / t...

Shiko Detajet

Kapaciteti 50ml-3000ml forma e ulët e gotës kimike laborator laborator borosilikat gotë transparente e gotë...

-22%
Shiko Detajet

WKYIII-1000 Single Channel Manual i Rregullueshëm Pipeta TopPetë 1000-5000ul Pipettor Pipet 5-50ul / 20-200...

Shiko Detajet

Temat e Bukura të Tempullit Shabllonë Scrapbooking Vegël Scrapbooking Tool Card Ruler DIY Album Photo Album...

-32%
Shiko Detajet

45CM shpinë njerëzore me modelin e legenit, modeli mjekësor i anatomisë njerëzore anatomike humane Modeli m...

-23%
Shiko Detajet

1ml, 2ml, 3ml, 5ml, 10ml Dropper për transferimin e syve nga plastika - Vegla përbërëse për grimcat e vajra...

Shiko Detajet

laboratori i tubave prej druri të provës prej tubi Rack, 6 mm me diametër 18 mm me tuba provë 6 copë, Trans...

Shiko Detajet

1: 6 30cm l Anatomia njerëzore Mashkull & femër Flesh Anatomi krahasuese anatomie set skelet truri kafkë de...

-23%
Shiko Detajet

Qendra universale për montim alumini 6 mm (bashkues) për boshtin 18007

Shiko Detajet

Mjetet mësimore drejtpërdrejtë të çelikut të pandryshkshëm 1PC Rregullatori 15 20 30 50cm Vizatimi i studen...

-22%
Shiko Detajet

50 copë / lot 0.45um ose 0.22, 50 mm PTFE membrana PTFE Millipore najloni Membrana për tretësin e membranës...

-20%
Shiko Detajet

5 ml tuba centrifugë të ngrirjes me kapak shumëngjyrësh 50 copë

Shiko Detajet

Hull Cells 267ml Pajisjet e testimit të varur të qelizave të varura nga Hullington, të diplomuar në zakon t...

Shiko Detajet

Raft laboratori plastike për tub tub 13 mm, Vrimë 50, i shkëputur, Transporti Falas

Shiko Detajet

100 copë / shumë 1ml Kashtë plastike e disponueshme e disponueshme e pastë piper piper pikat plastik Airbru...

Shiko Detajet

Shkolla e furnizimit shkollor dhe shkolla Guoyi Z006 dhe vizatimi i stilolapsave furnizon këmbët e bakrit. ...

-17%
Shiko Detajet

C5x15mm PTFE Përzierës Magnetik Stirrer Shufra pa Rrumbullakim Unazash Pivot Bare nxitje PTFE Stir Rod Tefl...

Shiko Detajet

20 copë të disponueshme Koleksionisti i urinës Mjekësore Latex qese urina mashkullore kateter i jashtëm për...

-13%
Shiko Detajet

(100 copë / shumë) Transferimi plastik i disponueshëm 3ML për transferimin e pijeve piperët pastë piper Dro...

-20%
Shiko Detajet

shitje me shumicë 200 copë, laboratorë tuba ngrirjes tub tub centrifugë me kapak vidhos, Transporti Falas

Shiko Detajet

Shiringa me mikrulë 10ul shiringë Mikro-injektor I përshtatshëm për injeksion GC maja 0.01ml për fazën e av...

Shiko Detajet

Përzierësi magnetik i trazuesit magnetik me shiritin e trazimit 3000rpm kapaciteti maksimal i nxitjes: 3000ml

Shiko Detajet

150 copë / grupe Fëmijët për Vizatim Vendosja e Ngjyrosjes së Ujit Stilolaps Ngjyre Crayon Oil Pastel Paint...

-5%
Shiko Detajet