54% Zbritje

MË SHUMË FOTO

Foto 1
Foto 2
Foto 3
Foto 4
Foto 5
Foto 6

PRODUKTE TË NGJASHME

Vizatimi profesional profesional i heroit origjinal H2031 për ndarësin e harkut të pranverës metalike multi...

-50%
Shiko Detajet

Modeli Skelet i Anatomisë Anatomike Njerëzore të Fizibilizuar 45CM Shitje me pakicë Mjekësore me shumicë

-23%
Shiko Detajet

100 copë 0,2 / 1 / 3ml mjete laboratorike pipeta piper plastik i disponueshëm i diplomuar piper pikues poli...

-99%
Shiko Detajet

shitje me shumicë 200 copë, laboratorë tuba ngrirjes tub tub centrifugë me kapak vidhos, Transporti Falas

Shiko Detajet

1 copë Rack tubi prej druri të provës 12 Mbështetje mbajtëse të vrimave Mbështetje Burette Qëndruese Labora...

Shiko Detajet

(100 copë / shumë) Transferimi plastik i disponueshëm 3ML për transferimin e pijeve piperët pastë piper Dro...

-20%
Shiko Detajet

Pipetë plastike e pompës, furnizime laboratorike Dropper piper, pajisje pompimi Zgjidhni falas 2ml, 10ml, 2...

Shiko Detajet

Certifikimi i Cilësisë ISO 55cm Të dy Sekset 20 Model Torso, Modeli Anatomik i Trungut të Njeriut, Model An...

Shiko Detajet

XINDI Artikuj të rregullueshëm të Pishës së Artë Pishë Easel 4 Ngjyra Artistë Skemë të Qetë prej druri Arti...

-47%
Shiko Detajet

Kapaciteti 50ml-3000ml forma e ulët e gotës kimike laborator laborator borosilikat gotë transparente e gotë...

-22%
Shiko Detajet

Raft plastike për provë plastike për tub 30 mm, 21 Epo, e Bardhë, e Shkëputshme (21 Vrimë), kuti tubi.

Shiko Detajet

Transporti Falas Raft për armë zjarri të reja, Raft mekanik për pipetrot

-20%
Shiko Detajet

150 copë / grupe Fëmijët për Vizatim Vendosja e Ngjyrosjes së Ujit Stilolaps Ngjyre Crayon Oil Pastel Paint...

-5%
Shiko Detajet

90 mm / 100 mm / 120mm / 150mm / 180mm / 200mmClear eksperiment qelqi piper mjekësor me tub gome të kuqe ka...

Shiko Detajet

Aparatet e filtrimit 1000 ml vakum, filtri i membranës, Pajisjet e filtrit rërë-bërthamë

-22%
Shiko Detajet

500 ml mantel për ngrohje të pajisjeve laboratorike

-20%
Shiko Detajet

Sundimtari i avancuar i aliazhit të aluminit, mjet shumëfunksional për mbrojtjen e prerjes së studentëve mj...

-15%
Shiko Detajet

Qendra universale për montim alumini 6 mm (bashkues) për boshtin 18007

Shiko Detajet

Mjetet e vizatimit Ruleri 4 copë / çantë Pajisjet shkollore për pikturë studentore Vendosni Protraktorin al...

-5%
Shiko Detajet

1: 100 dhe 1: 200 Modelet e Arkitekturës me Shkallë të Dyfishtë Modelet e Vizatimit të Mobiljeve për vizati...

-11%
Shiko Detajet

B7x25 PTFE Përzierëse magnetike PTFE PTFE Stirrer shufra me unazë varëse duke nxitur Shufra Spin Shirita të...

Shiko Detajet

Koood kompason mjetin e pjesëve të hartës së tualeteve për hartografimin e mjeteve të kompozimit

-20%
Shiko Detajet

0.2 / 0.5 / 1/2/3/5 / 10ml laboratorë pipetë plastike e disponueshme piper i njëhershëm i shkallëzuar LDPE ...

-21%
Shiko Detajet

1 copë Labs Premium Tube prej druri të provës, (12) Vrimat 18 mm, 15,75 "të gjata

Shiko Detajet

Tub ushqyes PU me madhësi lidhës shumëfunksional Fr16 * 120cm Tubi ushqyes i stomakut për tubin ushqyes ent...

-36%
Shiko Detajet

1:50 Dekorimi i Arkitekturës Simbolet e Dizajnit të Mobiljeve Vizatimi i Modelit të Hartimit të Stencilit N...

-11%
Shiko Detajet

Shkolla e furnizimit shkollor dhe shkolla Guoyi Z006 dhe vizatimi i stilolapsave furnizon këmbët e bakrit. ...

-17%
Shiko Detajet

Përzierësi magnetik i trazuesit magnetik me shiritin e trazimit 3000rpm kapaciteti maksimal i nxitjes: 3000ml

Shiko Detajet

20 copë të disponueshme Koleksionisti i urinës Mjekësore Latex qese urina mashkullore kateter i jashtëm për...

-13%
Shiko Detajet

Rregullatori i mjeteve vizatuese të modeleve të reja gjeografike të modelit të gjelbër, i përshtatshëm për ...

-10%
Shiko Detajet

Modeli i ri Frasaco me artikulues plastik DP

-3%
Shiko Detajet

50 copë / lot 16 * 100 mm tub provë plastike me tub plastik të fortë plastik tub provë transparencë të lart...

-20%
Shiko Detajet