22% Zbritje

MË SHUMË FOTO

Foto 1
Foto 2
Foto 3
Foto 4

PRODUKTE TË NGJASHME

10 copë 12x100 mm laborator i pastër tub provë rrumbullakët shishkë me tub poshtme me kapak pajisje laborat...

-54%
Shiko Detajet

Rrota Mecanum 8 Inch Heavy Duty Nexus 14138 (Kapaciteti i ngarkesës: 240kg / set)

Shiko Detajet

5 ml tuba centrifugë të ngrirjes me kapak shumëngjyrësh 50 copë

Shiko Detajet

Mjetet e vizatimit Ruleri 4 copë / çantë Pajisjet shkollore për pikturë studentore Vendosni Protraktorin al...

-5%
Shiko Detajet

C5x15mm PTFE Përzierës Magnetik Stirrer Shufra pa Rrumbullakim Unazash Pivot Bare nxitje PTFE Stir Rod Tefl...

Shiko Detajet

Qendra universale për montim alumini 6 mm (bashkues) për boshtin 18007

Shiko Detajet

Vizatimi profesional profesional i heroit origjinal H2031 për ndarësin e harkut të pranverës metalike multi...

-50%
Shiko Detajet

1 copë Labs Premium Tube prej druri të provës, (12) Vrimat 18 mm, 15,75 "të gjata

Shiko Detajet

250ml Aparatet e filtrimit me vakum, filtri i membranës, Pajisjet e Filterit me Rërë

-20%
Shiko Detajet

50 Tube - 12x75mm (5ML) Vendosje e Qartë Plastike e Testave me Kapak dhe Raft

Shiko Detajet

Modeli aktiv i modelit të skeletit të anatomisë së njeriut mësimi mjekësor ose skica e artit të dekorimit t...

-49%
Shiko Detajet

Stampa modeli për ngjyrosjen e yjeve DIY Starry Stay për pikturim Scrapbooking / foto Album Embossing Cards...

-42%
Shiko Detajet

90 mm / 100 mm / 120mm / 150mm / 180mm / 200mmClear eksperiment qelqi piper mjekësor me tub gome të kuqe ka...

Shiko Detajet

1: 100 dhe 1: 200 Modeli i Shkallës së Dyfishtë Arkitekt Kombinimi Multi Design Simbol i stencilave Hartimi...

-11%
Shiko Detajet

laboratori i tubave prej druri të provës prej tubi Rack, 6 mm me diametër 18 mm me tuba provë 6 copë, Trans...

Shiko Detajet

Hull Cells 267ml Pajisjet e testimit të varur të qelizave të varura nga Hullington, të diplomuar në zakon t...

Shiko Detajet

Pllaka për ngrohje magnetike laboratorike SH-2, Vëllimi 2L, Paneli i aluminit 12x12 cm, 100 ~ 2000RPM, DHL ...

Shiko Detajet

10 copë silikoni Mjeti mjekësor Stomak Kateter ushqyes i tubit enteral të rritur pediatrik

-15%
Shiko Detajet

20 copë të disponueshme Koleksionisti i urinës Mjekësore Latex qese urina mashkullore kateter i jashtëm për...

-13%
Shiko Detajet

3 mënyra 20FR Silicone Double Foley Catheter Vrimat Mjekësi Silikon Uretral Tinguj Kateter Kateter për Burr...

-35%
Shiko Detajet

Raft laboratori plastike për tub tub 13 mm, Vrimë 50, i shkëputur, Transporti Falas

Shiko Detajet

150 copë / grupe Fëmijët për Vizatim Vendosja e Ngjyrosjes së Ujit Stilolaps Ngjyre Crayon Oil Pastel Paint...

-5%
Shiko Detajet

modeli i dhëmbëve Modele dhëmbësh goje Kujdes oral për fëmijë fëmijë që lahen Modelin e Studimit Mësimor 9....

-18%
Shiko Detajet

1: 100 dhe 1: 200 Modelet e Arkitekturës me Shkallë të Dyfishtë Modelet e Vizatimit të Mobiljeve për vizati...

-11%
Shiko Detajet

10 copë Madhësi të ndryshme PTFE Përzierës Magnetik Stirrer Bare Lloji ulliri Bare nxitëse PTFE Stir Rod Te...

Shiko Detajet

100 copë / shumë 1ml Kashtë plastike e disponueshme e disponueshme e pastë piper piper pikat plastik Airbru...

Shiko Detajet

Tub ushqyes PU me madhësi lidhës shumëfunksional Fr16 * 120cm Tubi ushqyes i stomakut për tubin ushqyes ent...

-36%
Shiko Detajet

6 Stilet Retro Style Vintage Model Round Druri gome Stampe DIY Scrapbooking Fëmijët Qesharak ShtëpiWork Wri...

Shiko Detajet

100 copë 3ml e disponueshme plastike pikëzimi për transferimin e syve të diplomuar furnizimet e eksperiment...

-99%
Shiko Detajet

Raft tubash plastike për prova tubash 13 mm, vrimë 50, e shkëputur

Shiko Detajet

1.8ML / 50 sipërmarrje Kutia e tubit të ngrirjes + 50 copë tub ngrirjeje Transporti falas

-20%
Shiko Detajet

45cm fleksibël 1: 1 Modeli i Skelave të Njerëzave të Barkës Lumbare të të Rriturve Modeli i Skeletit të Nje...

-23%
Shiko Detajet