20% Zbritje

MË SHUMË FOTO

Foto 1
Foto 2
Foto 3
Foto 4
Foto 5
Foto 6

PRODUKTE TË NGJASHME

Rast profesional 4 shtresa peshkimi Handheld Rasti i fuqisë së lartë ABS Peshkimi Kutia 27x17x26cm për Pesh...

Shiko Detajet

WDAIREN 1.6m Teleskop Fibër Karboni Portable Porta Peshkimi Udhëtimi Detit të Shkëmbit Rrokësh

-24%
Shiko Detajet

18pcs Karp Peshkimi Rigs të Flokëve të Gërsheta të Thread-it Shank Hook Swivel Swivel Boilies Carp Rigs Car...

-34%
Shiko Detajet

MK Brand 8 Silck 150M / 300M PE Vija e lidhura për Peshkimin varkë oqeanike 8 peshkim multifilament teli

-50%
Shiko Detajet

NOEBY 12cm 22g Peshkimi me lazer Minnow Lundrues 0-1.5m Wobbler Jerkbait Hard artificial artificial Bait AB...

-30%
Shiko Detajet

16PCS realisht mund të josh fluturojnë të vendosura nimfat e lagura të thata caddis larvat e shfaqura pupa ...

-38%
Shiko Detajet

Makinat super të lira të peshkimit të vogël 200 Madhësi Wheel Peshkimi Rocky Për Peshk Peshku Peshk Detare ...

-10%
Shiko Detajet

SOLOPLAY 137M / 150YDS 1Meter1Color Extreme Strong 8 Strands Linja e Rripave të Thurrura Multifilament Rrip...

-15%
Shiko Detajet

KUYING Rainforest 1.8 1.9 1.98 2.1m Casting Spinning Lure Peshkimi Pole Kallam butë i mesëm Fibër karboni i...

-22%
Shiko Detajet

Le-peshk Shitet Hot Peshk i butë Pesca Lures 10cm 5g 6 copë artificial artificial artificial karrem shad bu...

-50%
Shiko Detajet

Peshkimi me laps TUYA 1PC Lart ujë i lartë Minow artificial artificial i vështirë karrem lundrues i sipërm ...

Shiko Detajet

20 copë / vendosur KO 11cm 13g Versioni Minnow Crankbait Peshkimi i vështirë Lures Hollografike e ngadaltë ...

-24%
Shiko Detajet

10g 15g 20g 30g 40g 50g peshkim jigging lure lugë spinnerbait karrem metalik llamarina ton lures jig plumb ...

-38%
Shiko Detajet

Shufra peshkimi telashkopik të karbonit dhe shufra peshkimi të mbështjelljeve rrotullues të anijeve 2.1M-3....

-14%
Shiko Detajet

Të ndryshme 22 Pako Sabiki Peshkimi Luksozë Vajra për Ujëra të Ujërave të Ujit të Ujërave të Ujërave të Uji...

-23%
Shiko Detajet

Maximumcatch 5-8WT Fly Rod 9FT 4SEC Fibër karboni Veprim i shpejtë Veprimi i shpejtë i zi i yllit të zi me ...

-41%
Shiko Detajet

14.5cm / 19.5g minits karremi peshkim artificial karrem buzën plastike

Shiko Detajet

1 palë doreza peshkimi për burra dhe gra anti-shqip me dy gishta të prerë të pajisjeve të peshkimit që kënd...

-25%
Shiko Detajet

10 copë / lëkundje lëkundje peshkimi shumë joshje të buta 75 mm 50 mm karrem artificial silikoni me ngjyrë ...

-35%
Shiko Detajet

Spinning hedh dore joshës shufra e peshkimit fluturojnë veshje mbështjell ushqyes ultralight mini për udhët...

-54%
Shiko Detajet

Rrotullat e peshkimit Tsurinoya mbështjellin metalike rrotulluese me një rrotull rezervë majtas dhe dora e ...

-45%
Shiko Detajet

2.1m 2.4m 2.7m Fibër karboni Spinning Rod Medium Light 4Section Lesh Rod Olta Vara De Pesca Carp Stick Pole...

-48%
Shiko Detajet

Trajtim aliazh alumini KAWA me trajtim mbështjellës peshkimi Knob për mjetet e mbështjelljes së mbështjellj...

-4%
Shiko Detajet

Multifilament super i fortë shumëfishtë PE Bishtalec 8 Fijet 8 Weaves 100M 0.4-8.0 Linja e Peshkimit për Pe...

-30%
Shiko Detajet

Piscifun Gunmetal Sword Flying Spools Reel Spools me alumin alumini të përpunuar me CNC 3/4/5/6/7/8/9/10 WT...

-50%
Shiko Detajet

Zonja e Peshkimit Mr.Charles CMC012, 80 mm / 10.2g 0-0.8m Pezullimi i Cilësisë së Lartë Minnow Crankbait Pe...

-30%
Shiko Detajet

Linja e kalimit të peshkimit Maxcatch Linja 5/6/7 / 8wt 100ft me ngjyrë të dyfishtë Fly linjë peshkimi Pesh...

-41%
Shiko Detajet

2019 New 1pcs Iron Metal Sequins Lures 20g 8cm Peshkimi i Detit Pllaka Metal Plumbi Lead Jig Bait I ngadal...

-5%
Shiko Detajet

Trajtimi i Peshkimit Lures Kutia e Bait

-30%
Shiko Detajet

Fijet e rrumbullakëta silikoni të gjelbërtë Tigofly 1m, të rrumbullakëta me cilindër 0.7 mm Glow DIY Spinne...

Shiko Detajet

Peshkimi 8 ngjyra 88 mm 26g Lures VIB Transparencë Shocker e Zezë Baits artificiale Baits artificiale Llaka...

-30%
Shiko Detajet

Karboni SeekBass shufra e joshur M rrotull rrotullimi M udhëzues të plotë të fujit mbështjellësen TORAY40T ...

Shiko Detajet