MË SHUMË FOTO

Foto 1
Foto 2
Foto 3
Foto 4
Foto 5
Foto 6

PRODUKTE TË NGJASHME

G-energji N200V5-A Furnizim me energji elektrike të ekranit me ekran të hollë 5V 40A 200W LED, Mbështetje 3...

-8%
Shiko Detajet

Tel 3 mm 1.5 mm + + 3 Inverter AA Bateri AA + Renditje në dispozicion

Shiko Detajet

10 ~ 1000pcs SK9822 (E ngjashme APA102) LED çipa IC SMD 5050 RGB për shirit ekran DC5V me DATA dhe ORA veç ...

-30%
Shiko Detajet

dimmer prekje 5 copë 0,5m LED Bar Ligh DC 12V tub i udhëhequr me tub të ngurtë të ngurtë smd 5730 kuzhinë n...

-20%
Shiko Detajet

DC 5V 12V 24V 1A 2A 3A 4A 5V 6A 8A 10A LED Ndriçimi i energjisë elektrike Transformatori AC 220v në adaptor...

-41%
Shiko Detajet

Aiboo LED nën dritat e kabinetit për raftin e buzës së qelqit Prapa Side Clip Strip Ndriçimi i rripit 3 lla...

-33%
Shiko Detajet

Shirit LED LED 5050 DC12V dritë fleksibël 60LED / m 5m / Lot, RGB / Rozë // Vjollcë / Kaltër 5050 LED LED

-43%
Shiko Detajet

Drejtues LED AC100V-240V DC 5V 12V 24V 1A / 2A / 3A / 5V / 6A7A // 8A / 10A Furnizim me energji elektrike p...

-42%
Shiko Detajet

Dritat 5V USB Neon TV 5 Dance Dance Party Car Car Dritë Neon llambë LED fleksibël EL Tope litar Tuba LED Rr...

-20%
Shiko Detajet

1 komplet SMD 5050 60 LED / M 10 Metra RGB LED shirit shirit Ndriçimi elektrik dore IP65 Rrip i papërshkues...

-27%
Shiko Detajet

DC12V SMD5050 RGB Adresë fleksibël 30/48 / 60leds / m ws2811 udhëhequr pixels shirita drita shirit kasetë t...

-62%
Shiko Detajet

Lidhur me shirita të lirë EL Wire 2 3 5M Bateri shumëngjyrësh Mundësuar 3V fleksibël EL Wire Neon LED Llamb...

-51%
Shiko Detajet

10 ~ 1000pcs SK6812 RGBW (RGB + E Bardhë / E ngrohtë / Natyrë) 5050SMD (e ngjashme me WS2812B) Addressip Pi...

-25%
Shiko Detajet

5050 RGB USB LED Strip 5V E zezë PCB TV Ndriçimi sfond me 17Key Controller RF

Shiko Detajet

50cm 72Leds Rresht dyshe me rrip të ngurtë 5630 5730 bar dritë E bardhë e bardhë e ngrohtë 144Leds / m 12mm...

-5%
Shiko Detajet

Dritat EL Wire 6mm Edge Qepëse Neon Drita Drita Drita Makinë dekor Dritë Neoni Fleksibël EL Tran Tran LED R...

Shiko Detajet

Profil alumini i zi UnvarySam Për shiritin e dritës LED 5Pcs 1M 9x17mm ekstruksion të udhëhequr nga alumini...

Shiko Detajet

10 copë 50cm 5630 udhëhequr me shirita të ngurtë shirita rresht të dyfishtë 72fishtë kabineti i bardhë dhe ...

-5%
Shiko Detajet

LED shirit dritë SMD 5050 RGB shirit shirit dioda shirit RGB 5050 DC 12V 5M 10M Shirit fleksibël Set i plot...

-32%
Shiko Detajet

Dritë super e ndritshme e ndezur e ndezur COB Drita e tavanit COB Drita e dritës 5w 10w 20w tavan i ndriçua...

-40%
Shiko Detajet

2x Siguri KUF & GREEN Navigacion varkash LED Shirit Ndriçimi 12 "LED i papërshkueshëm nga uji Detar LED Shi...

-35%
Shiko Detajet

2pcs 5730 shirit Touch Dimmable 0.5m 5630 LED Nën Sensorin e Llambës Ndriçues Ndriçimi Ndriçimi dollapësh K...

-20%
Shiko Detajet

LED 7W / 9W / 12W / 18W Sipërfaqe e montuar LED Downlight AC110V / 220V LED Downlight SMD5730 Ndriçim dekor...

-59%
Shiko Detajet

4IN1 5050 rgbw shirit të udhëhequr SMD RGBWW LED Tape 4 ngjyra udhëhequr Shirit fleksibël RGBNW 5M DC24V 84...

Shiko Detajet