16% Zbritje

MË SHUMË FOTO

Foto 1
Foto 2
Foto 3
Foto 4
Foto 5
Foto 6

PRODUKTE TË NGJASHME

Lugë kafeje Nespresso Kapsula kafeje Nestle Espresso Qëllimi i gjatë me kafe çeliku inox Lugë kafeje Citize...

Shiko Detajet

XINZUO 8 inç Chef Thikë Gyutou Japoneze VG10 Damask Kuzhina Thika Kuzhina çeliku inox Pak thurje Pakka druri

-62%
Shiko Detajet

Vajza 3D grua për fytyrën mjete gatimi për dekorimin e dasmës Formë dore për formën e duarve Silicone Forma...

-40%
Shiko Detajet

Saktë autentike japoneze prej gize të çimentos Set çaji për çaj

-63%
Shiko Detajet

39 * 29 CM Me madhësi të madhe ëmbëlsira lule lacae Ujdisje Fondant silikoni me myk mishi Sheqeri dantella ...

-21%
Shiko Detajet

Chopsticks Alloy me cilësi të lartë Shkopinj të veçantë për restorantin e hotelit

Shiko Detajet

600ML 800ML gotë borosilikate aaj çaji çaji Stainless Steel Filte Infuzer Kapak Kapaciteti Moderne për Pota...

Shiko Detajet

Gërshërë me thikë kuzhine çeliku shumë funksional WALFOS

-43%
Shiko Detajet

SHENHONG Buzë Sexy Dekorimi me ëmbëlsirë silikoni Dekorimi 3D Artmbëlsirë Arti Mousse Silikonowe Moule Pjek...

-50%
Shiko Detajet

Luyou 3D Foshnje Silikoni me fjetje 3D Foshnje Mjet Fondant për ëmbëlsira Mjete Dekorimi 3 Modelimi për Fos...

-5%
Shiko Detajet

Forma 3D Cake Silicone Shape Formë, Mould Chocolate, Moulds Saponi Silikoni, Aksesorë Kuzhine LH09

-49%
Shiko Detajet

Pjesët e mprehësve të thikës-3 sekonda Klipin e thikës të prapambetur

-20%
Shiko Detajet

Shishe çeliku birrë çelik inox Aksesorë automatik i kuzhinës Birra Sode Cap Shishja e verës së kuqe Mjet fu...

-17%
Shiko Detajet

Sistemi i mprehjes së thikës me cilësi të lartë për mprehjen e lustrimit me ngjyrën e gjelbër 160g Paste bl...

-36%
Shiko Detajet

Pjatat e nxehta të tenxhere të çelikut të pandryshkshëm Sanqia 2.8l Pekin hotpot tradicionale me qymyr qymy...

-30%
Shiko Detajet

Facemile 5 copë thikë palete Set Bojë çeliku inox Përzierje Scraper Scrap Paste Cream Cake Spatula Vegla Fo...

-16%
Shiko Detajet

KLASA Klasike GLLead Në Kupën e Kafe të Kockave të Kockave të Arit dhe Kafe ëmbëlsirash Kreative të aajit n...

-20%
Shiko Detajet

Set çaj çaj retro kung fu vendosur çip çaji çaj izolim të dyfishtë dhe shtëpi kundër nxehtë Kupa kafeje Dra...

-28%
Shiko Detajet

2.8 Inch Lesh Kafshëve Lesh Kapuçino Kafe Stencil Plastike Arte Cookie Artikuj Forma Kafe Mish Dekorimi Bar...

-10%
Shiko Detajet

Guante Cocina 1 copë Stili me shirita Shkopi i furrës dhe mbajtësja e dyfishtë, Materiali i zgjedhur i pamb...

Shiko Detajet

Luyou 1Pcs Lule Shape Silikoni Fondant Cake Forma Mjete Dekorimi Për Dekorimin e ëmbëlsirave për ditëlindje...

-5%
Shiko Detajet

XINZUO me cilësi të lartë 3.5 + 5 + 8 + 8 + 8 inç Shërbim Paring

-21%
Shiko Detajet

Aksesorë kuzhine 1PC Vegla gatimi Vegla gatimi Silikoni me formën e kuzhinës

-20%
Shiko Detajet

Setaji i qeramikës së vendosur Përfshini 1 Kupë 1 Pot, Gaiwan elegant me cilësi të lartë, Elektronikë të bu...

-20%
Shiko Detajet

TEENRA 1Pcs 150 Mini zemra Tabaka me akull silikoni Një krijues i vogël akulli me formë akulli Formë akulli...

-8%
Shiko Detajet

Thumba frutash perimesh Myvit Mandoline dhe prestar me ndarës vezësh

-50%
Shiko Detajet

Qelqi rezistent ndaj nxehtësisë Tapë moderne të madhe moderne me infuzion çeliku inox & kapak 1200ml, enë q...

-20%
Shiko Detajet

Tabela e restoranteve të hotelit

Shiko Detajet

5 copë pjatat e pambukut të shtypura nga copat e pambukut për BBQ nga dera e jashtme ose Doreza për furrë

-8%
Shiko Detajet

Mjetet e predhave të jetës detare, kallëp DIYCake, mjete pjekje silikoni, pajisje kuzhine dekorime për ëmbë...

-40%
Shiko Detajet

Myk silikoni BAKER DEPOT për tortë sapuni pjekje me çokollatë silikoni me ëmbëlsira biskota formën e ëmbëls...

-28%
Shiko Detajet

6x6 "inç Xhepi gërshërë për thikë Kuzhina Thika diamanti copë pjatë prej 80-3000 Grit

-20%
Shiko Detajet