Transporti falas CM1203 25-35CM Pranga të Ripërtëritshme të Presionit të Gjakut, madhësia e të rriturve, me...

Shiko Detajet

New EMS Smart EMS Elektrike Trajtuese për Pulsin Trajnues Muskular Abdominal Trajnues Muskulash Wireless Sp...

-60%
Shiko Detajet

Sumifun 42Pcs / Box Box Largimi i Lythave të Gipsit të Llaçit të Thatë Patch Këmbët e këmbës Largojini butë...

-47%
Shiko Detajet

Oximeter Pulsi Handheld Medical Portable Për Foshnjen e Porsalindur Foshnja Foshnje Neonatale të Rritur Fëm...

-27%
Shiko Detajet

Jastëkë bimorë Gratë Shëndetësore barishte natyrale astar brekë jastëk gjinekologjik Jastëk sanitar sanitar...

-20%
Shiko Detajet

Eletrico Shiatsu Cervicale Qafa Massager Masazhi Qarkullues Massageador Body Relax Roller Masajeador Acupre...

-52%
Shiko Detajet

AFT-Y011 Terapia magnetike magnetike e rregullueshme Mbrapa rripit të mesit

-5%
Shiko Detajet

Mbështetje e re e Mbështetjes së Mbështetjes së Krahit të Ri të Ri me cilësi të lartë Korrektori Lehtësimi ...

-15%
Shiko Detajet

SHITJE SHUM! Korsetë mashkullore për burra korrektues për sjellje Mbrapa rripin e pasme të rripit Mbështetj...

-5%
Shiko Detajet

Korrektori i qëndrueshëm i rripit të qëndrueshëm të qëndrueshëm të nxehtë mbështet lehtësimin e mbështetjes...

-5%
Shiko Detajet

Burra dhe gra Mbështetëse të rripave të rripit të rregullueshëm të belit

-40%
Shiko Detajet

Terapia me infra të kuqe Makineri masiv për këmbët e hollimit elektrik të nxehtë që vibrojnë dhe promovojnë...

Shiko Detajet

instrument ortopedik që mbyll bllokimin e pllakës së kockave mëngë vertikale mëngë vertikale Mjekësi për pa...

Shiko Detajet

KANGLANG Masazh elektrik për masazhin e këmbëve për shtypje personale ajrore 3D Shiatsu me këmbë infra të k...

Shiko Detajet

3 PCS Vezë të Errëta Ametisti të Errëta Ushtrimi Pelvik Kegel Ushtrimi Vaginal i Shtrënguar Vezët Yoni për ...

Shiko Detajet

Hot Baby aspirator hundësh fëmijë pastrues hundësh pastrues elektrik thithje vakum thithje fëmijë Ariva e r...

Shiko Detajet

1 Pair Hallux Valgus Korrigjim Silikoni i butë me majë të këmbëve Mbrojtje e këmbës Baletë këpucëve me takë...

-38%
Shiko Detajet

Veza Gur i çmuar gur i çmuar 45x35mm Tiger Natyral Eye Yoni Vezë për Kegel Ushtrimi Crystal Shërimi Reiki M...

Shiko Detajet

Shitjet e nxehta 4 shtresa të papërshkueshëm nga uji Infeksione infermierike bambuje të papërshkueshëm nga ...

Shiko Detajet

Shitje direkte e fabrikës Torso seksuale me dy seksione 23 pjesë Modeli i anatomisë Madhësia e paketimit: 9...

Shiko Detajet

SHITEN DIREKT FABRIKE AXON A-155 Bluetooth lloj aparati dëgjimi i rimbushshëm me amplifikues zëri me cilësi...

Shiko Detajet

Oksimetri i impulsit të veturave Handheld Spo2 Monitor Pulsoximeter Monitorimi i oksigjenit në gjak me sond...

Shiko Detajet

Ndihma për Ndihmën e Ndëgjimit të nxehtë AXON A-60 Ndihmon për përforcimin e tingullit dixhital të rregullu...

Shiko Detajet

Ndihme për Shitjen e Ndihme të Ndihmës Ndihmoni Mini Portable të Vogël në Veshës Amplifikues më të mirë të ...

Shiko Detajet

Shitje direkte në fabrikë Lloji Bluetooth Ndihma për dëgjimin Aids AXON V-183 Pajisja e rregullueshme e zër...

Shiko Detajet

Transporti falas Lloji me cilësi të lartë i përmirësuar Standard me stiloskop profesional profesional me dy...

Shiko Detajet

SHITJE DIREKT FABRIKE Profesionist Ophthalmoskopi Mjekësor Otoscope Stomatoskop Set Diagnostik për Kujdesin...

Shiko Detajet

MZ Ngrohja elektrike mbron format e belit për masazh dhe rripin e belit hollues shaperin e trupit, rripin e...

-49%
Shiko Detajet

10/20/50/100 copë Bimë natyrore kineze suva me ilaçe për sëmundjen e sheqerit me diabet, shërojnë diabetin,...

-50%
Shiko Detajet

Rasti i tharjes së dehumidifikuesit të aparatit të dëgjimit elektrik të tipit inteligjent për tharjen e mje...

Shiko Detajet

Aparatet terapeutike për administrimin e dhimbjes

Shiko Detajet

Shitja e nxehtë Ndihma më e mirë për dëgjimin AIDS Ton dixhital Pas amplifikatorit të tingullit të veshit R...

Shiko Detajet