Ndihmë ortopedike e mbështetur në shpinë

-20%
Shiko Detajet

2016 Rrjeti elastik i lartë i frymëmarrjes me çelik të lëvizshëm të përkujdesjes shëndetësore Beltja Mbësht...

-8%
Shiko Detajet

Ardhja e re Arritja Turmalina Rregulluese Mbështetëse e bërrylave Mbërthecka Sindromi i dhimbjes anësore të...

Shiko Detajet

* Tcare 1Set kujdesi për shëndetin Ekrani blu LCD ekran blu akupunkturë terapi meridian terapi masazhi mjet...

-30%
Shiko Detajet

3PCS / vendosur vezë të Jadës së Bardhë me Ball Handager me litar Hand for Women Muskuj muskulor të legenit...

-28%
Shiko Detajet

Sannuo Yizhun GA-3 Matja e glukozës së gjakut Matësi i Diabetikës shtëpiake me 50 shirita dhe 50 gjilpëra l...

-30%
Shiko Detajet

80Pcs Trajtimi i Dhimbjes kundër dhimbjes Antistress Masazhues për trupin Masë për llaç lehtësues për nyje ...

-42%
Shiko Detajet

* Kujdes 1 gishtat e këmbëve të këmbëve Mbrojtësi i gishtit të këmbëve Ndarës mbrojtës për mbrojtje nga kre...

-30%
Shiko Detajet

10 copë / shumë copëza hipertensioni Bangdeli zvogëlojnë suva hiperlipidemie të tensionit të lartë të suvasë

-40%
Shiko Detajet

4Pcs / Set Set Anti-Celulite Anti-Plakje Kupe Terapie, Silicone Face Body Fascia dhe Cellulite Blaster Mass...

-38%
Shiko Detajet

2box = 12 copë copëza magnetike për hiperosteogjeninë patch masazh trajtojnë Osteoartritin Hipperplazia e K...

-40%
Shiko Detajet

Makinë stimuluese akupunkture KWD808-I markë e Madhe e Madhe / kwd 808

Shiko Detajet

Menaxherët e rregullueshëm të rripave të burrave sjellje të qëndrueshme Terapia e korrektorit Pozicioni ort...

-45%
Shiko Detajet

12 copë / Set Set Cupping Body Set Kineze e Kujdesit Shëndetësor Mjekësi Vakumi Cupping Set Masazh Terapia ...

-29%
Shiko Detajet

Mbështetëse e mbështetur në bel elastike me lartësi të lartë unisex Unazax Mbrojtës për mbrojtësin e belit ...

-5%
Shiko Detajet

Ushtrime për rregullimin e belit rregullues APTOCO Rripin e rripit të djersës së rripave të djersës dhe hol...

-30%
Shiko Detajet

1Pair Tcare Kujdesi shëndetësor larg infra të kuqe kyçin e këmbës Brava terapi magnetike Masazh Mbështetje ...

-38%
Shiko Detajet

gjoks silikoni me kupa të rreme

Shiko Detajet

Krem për fryrje këmbësh 5packs venat varikoze dhembje venat me variçe dhe venat merimangë Venat natyrale ço...

-40%
Shiko Detajet

1200 g / palë gjilpërash në formë formë gjilpërash gjinj të mëdhenj, sytjena pa kurriz dd zvarrit mbretëres...

Shiko Detajet

yoni Egg Rose Quartz Jade Vezë Ben Wa Ball për Gratë Kegel Ushtrimi Shtrëngimi i Muskujve Vaginale Shëndeti...

-15%
Shiko Detajet

Tabela Mjekësia Tabelë 7 ditë Renditëse Kutitë e Drogave Sorter Mjeti Mjekësor Javë jastëk Kutia e drogës R...

-25%
Shiko Detajet

Pulsus dixhital i mjekësisë shtëpiake Yongrow Pulsus oximetër Matja e ngopjes së oksigjenit në gjak Finger ...

-47%
Shiko Detajet

Masazhues për presionin e ajrit elektrik të rimbushshëm me funksione Mp3 Dridhje pa tela Syzet magnetike me...

-59%
Shiko Detajet

Ngrohje Infra të kuqe JinKaiRui 4D 12 Topa Masazhesh U Shape Elektrike Shiatsu Kneading Qafa Mbrapa Qafës M...

-51%
Shiko Detajet

Produkt Higjiena Femërore 19Pack Shuya Sanitar Peshqir Organikë pambuku Anion pads Anion Sanitar Sanitar Pe...

-40%
Shiko Detajet

Fibra përçuese Fibër Argjendi TENS / EMS Doreza e elektrodës me elektrodë + Sorape + Tavolina të gjurit 3Pj...

-20%
Shiko Detajet

Pako Mix Maskë Avulli 6 Baganta / shumë Maskë të ngrohtë me avull për sytë Lodhje lehtësuese Anti-puffiness...

-40%
Shiko Detajet

KIKI newgain Munti-masazh i trupit me funksione Munti-Masazh elektrik ELEKTRIK Dridhje Makinë për prerje ho...

-58%
Shiko Detajet

* Tcare 1Pair Tourmaline vetë-ngrohje gjuepad dollap me rripa Mbathje Band Terapia magnetike në gju Mbështe...

-30%
Shiko Detajet

2018 Fabrikë të Kujdesit Shëndetësor të Kushdo Akupresë Shtëpi Shtëpi Shtëpi Brendshme, Sandale Rastesishme...

Shiko Detajet

Pulsi i lëkurës mezoterapia mikro aktuale Elektropurimi i lëkurës RF Frekuenca e makinës së fytyrës Fabrikë...

-24%
Shiko Detajet