Masazh elektrodash aksesori pantofla rrobash për terapinë e akupunkturës Fizioterapi fizioterapie për këmbë...

-20%
Shiko Detajet

Stimuluesi elektrik i masazhuesit elektrik

-20%
Shiko Detajet

Xhel silicë transparente kundër gërhitës gjuhësor ndalon gjuhën dhe ndalon ndihmën e gërhitës të marrë frym...

-20%
Shiko Detajet

Stimuluesi elektrik i masazhuesit elektrik

-20%
Shiko Detajet

50 copë / kuti * 5 Gjellë lancet e gjilpërës Gjilpëra të disponueshme gjilpërash për gjilpërë

-5%
Shiko Detajet

6 copë Pajisjet e Ndihmës së Gjumit të Shëndetshëm të Ndaluar Gërhitës 1antihrap Ndihmoni të merrni frymë m...

-20%
Shiko Detajet

Tabela e lëvizshme Pilula e Udhëtimit Organizer Tableta Mjekësia Stampimi i Dispensuesit Mbajtësi i Ndarësv...

-20%
Shiko Detajet

Kupa me lagështi 4Pcs Absorbues Anti Celulit Veshja e Kupës së Vakumit të silikonit për masazh Kanaçe me va...

-20%
Shiko Detajet

Stimulator elektrik Qafa e trupit të plotë Mbrapa Relaksohuni në terapinë e muskujve Masazhi LCD me ekran p...

-35%
Shiko Detajet

10 copë Stickers Nail Stickers Slim Belt Bucket Bel bel Bel Bel Bel Belly Fat Yndyrna Yndyrna Slimming Diet...

-20%
Shiko Detajet

Silikoni i tejdukshëm për ndalimin e gërhitës ndalesë pirat gjumë roje gjumë ndihmë gjuhe mbajtëse gjuhë më...

-20%
Shiko Detajet

Kuti mjetesh portative mini pilulë Kuti 3 Rrjeta Udhëtim Tabela për ilaçe mjekësore në shtëpi Tabela e kont...

-20%
Shiko Detajet

Masat e syve 3D me cilësi të lartë për sytë e gjumit Qepjet e syve shumëngjyrësh Maskë për sytë e gjumit Fj...

-20%
Shiko Detajet

4 copë pajisje të shëndetshme për ndihmën e gjumit Anti-Gërhitës Mund të Ndihmoni Fryrjen më të lehtë Dilat...

-35%
Shiko Detajet

Terapia me lazer LASTEK për të kontrolluar presionin e gjakut dhe gjaku i lartë

-35%
Shiko Detajet

Pajisja e fabrikës LASTEK Pajisja me terapi me lazer të nivelit të ulët për shërimin e plagëve të kafshëve ...

-49%
Shiko Detajet

LASTEK LLLT 808nm Laser me ngrohje Laser elektrike Gju Massager Knee Joint Sports dëmtim i dëmtimit të dhim...

-35%
Shiko Detajet

Lastek dropshipper terapisë fizike pajisje lazer dritë terapi orë

-31%
Shiko Detajet

LASTEK i trajtueshëm mjekësor i ndryshueshëm për flokët rigjenerim krehër masazhi lazer për flokët

-32%
Shiko Detajet

Përdorimi i shtëpisë Lastek, gratë trajtimin e infeksionit të legenit trajtimin e vaginitit me lazer të but...

-49%
Shiko Detajet

Fabrika LASTEK ofron pajisje portative intra-hundë për terapinë e dritës për rinitin, polipet e hundës, tra...

-42%
Shiko Detajet

Akupunkturë lazer infra të kuqe për akupunkturë me gjilpërë lazer për rinitit, pagjumësinë, kurimin e dhimb...

-55%
Shiko Detajet

Terapia me lazer i butë me nivel të ulët të ulët Spitalor Lazer terapi Kujdesi për pajisjen Këmbët e buta t...

-41%
Shiko Detajet

18 diodë lazer aparate për lehtësimin e dhimbjes aparate për mbrojtjen e tensionit të gjakut lazer të mbroj...

-52%
Shiko Detajet

Në shtëpi Përdorni terapitë me lazer të ftohtë në terapinë me gjunjë

-36%
Shiko Detajet

Laser Terapia e Ndihmimit të Dhimbjes së Lartë Lastek Pajisja terapeutike me lazer LLLT Fabrikë me lazer të...

-49%
Shiko Detajet

Fizioterapi e re CE Fizioterapia 650nm Dodë Dore me Dritë Laser Terapi me lazer të Nivelit të ulët LLLT për...

-33%
Shiko Detajet

Dhimbje për lehtësimin e kujdesit shëndetësor Mjekësi për gjurinues të gjurit Fiksues Alumini Mbështetës pë...

-40%
Shiko Detajet

Transporti falas CM1203 25-35CM Pranga të Ripërtëritshme të Presionit të Gjakut, madhësia e të rriturve, me...

Shiko Detajet

Pranga të presionit të gjakut të ripërdorshëm kmtkeramed, madhësia e të rriturve, me dy tuba, fshikëza TPU

Shiko Detajet

2018 Ngjyra e re RR Portable Color OLED Finger Pulse Oximeter 4 Parametri SPO2 PR PI RR Monitorimi i Normës...

-15%
Shiko Detajet

Transporti falas Kthesat e presionit të gjakut të ripërdorshëm kmtkeramed, madhësia e të rriturve, fshikëza...

Shiko Detajet