Modul ekrani TFT LCD me 3,2 inç Touch Sensor Shield sensor sensor në bord + Pen për Arduino UNO R3 / Mega 2...

Shiko Detajet

Modul ekrani TFT LCD me 3,2 inç Touch Screen Shield Kit sensor sensori i temperaturës në bord + Lapsa me pr...

-6%
Shiko Detajet

Inverter multifunksional për LED dritën e pasme LED Bordi i shoferit të tanishëm të vazhdueshëm 12 lidhësat...

Shiko Detajet

En-Labs Të rinj 2.5 "SSD HDD dock në 3.5" hard disk për ngjitje plastike në disk, konvertues në kllapa për ...

-9%
Shiko Detajet

Programi Bootloader i Burning AVR ISP Shield Moder Atmega328P Modul Bootloader me lëvizës dhe tregues LED p...

-5%
Shiko Detajet

ESP8266 Modul Transceiver Wi-Fi + USB në ESP-01 Adapter Adapter Serial Wireless Debugging Programimi i Firm...

Shiko Detajet

Bordi Sensor Shield IO Shield IO Bordi i zgjerimit të bazës së bazës së sensorit kompatibil me Arduino UNO ...

-5%
Shiko Detajet

Lilypad ATmega328P Bordi i Zhvillueshëm i Zhvillueshëm + CH340G USB në TTL Modul Programues për Arduino

Shiko Detajet

Mbajtës 2.8 inç TFT ILI9320 LCD ekran me prekje Shfaqja e ekranit në sensorin e temperaturës së bordit + La...

-5%
Shiko Detajet

Moduli MP3 UART Kontrolli serial MP3 Player me Altoparlant dalësin e kufjeve Modeli folës për zërin e kartë...

Shiko Detajet

Modul ekrani me ekran TFT LCD me 2,0 inç Prezantimi Bordi Shield Screen 176 * 220 Rezolucion w / Laps me pr...

Shiko Detajet

Anije e Shpejtë Falas 5 copë / shumë Bordi qarkullues Sektori termocouple i përkushtuar PCC-SMP-K PCB termo...

-7%
Shiko Detajet

Bordi i zhvillimit ATMEGA328P i pajtueshëm UNO R3 (CH340G) UNM R3 (CH340G) i hapur me kabëll USB për Arduin...

-5%
Shiko Detajet

20 copë / shumë M4 * 36 post i detyrueshëm i bakrit të pastër / 20A Blloqe termike Banana Jack H-4003 / 4mm...

-8%
Shiko Detajet

Monitorues LCD "3U Rack montues LCD, LCD 2 * 7", hyrje HDMI 2 * (VGA & AV Në opsionale), 12VDC IN; Mbajtës ...

Shiko Detajet

LED llambë dyfishtë me dritë të pasme të inverterit LED Bordi i tanishëm i vazhdueshëm i shoferit Drita e r...

Shiko Detajet

En-Labs Alumini 2.5 "& 3.5" SATA HDD SSD në 5.25 Adapter i kllapave 2.5 në 5.25 ose 3.5 në 5.25 Montim i ko...

-5%
Shiko Detajet

En-Labs Aluminium 2 Bay 2.5 "SATA HDD SSD bankën e të dhënave 5.25 montues të kllapave 2.5 në 5.25 konvertu...

-5%
Shiko Detajet

Dërgesë falas 10 copë / shumë për Nakamichi Plating bakri pllaka të pastër 4 mm lidhës folës për banane / p...

-7%
Shiko Detajet

Kit Wav Player me UNO R3 Micro SD Card Touch Module dhe Altoparlant për Arduino Transmetimin e Zërit

Shiko Detajet

Bordi për zhvillim me një kabëll USB me një kabëll USB për Arduino UNO R3 me një set UNO R3 (CH340G)

-5%
Shiko Detajet

Paneli industrial i lexueshëm me rreze dielli prej 15 inç, CPU Core i3-3217U, RAM 4 GB, 500 GBHDD, 2COM / 4...

Shiko Detajet

Llamba LED HNTD Semaphores 220V Sinjali i treguesit Drita paralajmëruese TD55 Tipi shufër shpesh e ndritshm...

Shiko Detajet

20 copë / lot 385x2.4mm 19inch 4: 3 LCD CCFL llambë prapa dritës / llambë / tub për ekranin e monitorit

Shiko Detajet

10 copë 325mm Shkëlqim të rregullueshëm kit me shirit të dritës së prapambetjes, Azhurnoni monitorin tuaj t...

Shiko Detajet

20pcs / lot 348x2.4mm LCD llambë CCFL 17inch llambë prapa dritës / llambë / tub për ekranin e monitorit

Shiko Detajet

20pcs / lot 418x2.4 mm LCD llambë CCFL e dritës 19inch të gjerë / llambë / tub për ekranin e monitorit

Shiko Detajet

Transporti FALAS! Programi CH2015 Programues USB me shpejtësi të lartë + Pitch = 0.5 mm 2x3 QFN8 në DIP8 ee...

Shiko Detajet

PC panel i papërshkueshëm nga uji 17 inç, CPU i3-3217U, 4G DDR3, 500 GB HDD, IP65 panel paneli industrial p...

Shiko Detajet

Paneli industrial i lexueshëm nga rrezet e diellit PC, CPU Core i3-3217U, RAM 4 GB DDR3, 500 GB HDD, PC pan...

Shiko Detajet

Windows 10,1 inç Windows 10 shtëpi 4G LTE NFC RAM 4 GB ROM 64 GB Pllakë të thyer PC PC Panel Industrial

Shiko Detajet

Paneli industrial pa fan PC PCC-104P

Shiko Detajet