Led Grow Light phytolamp Grow llambë tendë për bimë Lule Aquarium 2835 5730 Llambë Phyto Spektër i plotë pë...

-42%
Shiko Detajet

[MingBen] Drita e rritjes së energjisë me energji të lartë LED me spektër të plotë 380Nm-780Nm 10W 20W 30W ...

-41%
Shiko Detajet

Led Grow Light Chip 20W 30W 50W 110V 220V Spektër i plotë 380nm ~ 780nm Më i miri për Hydroponics serë Rrit...

-44%
Shiko Detajet

28W LED me spektër të plotë Drita e rritjes E27 Llambë në rritje UV IR GU10 E14 llambë 28LEDs Llambë bimore...

-43%
Shiko Detajet

Poweripa LED me fuqi të lartë me spektër të plotë Rritja e dritës së dritës 1W 3W 5W 10W 20W 30W 50W 100W 3...

Shiko Detajet

20W 30W 120W 200W LED Grow Dritë Spektër të plotë Kuq + Blue Llambë Fitolamp LED Lule për bimët Lule Akuari...

-30%
Shiko Detajet

1W 3W 5W 10W 20W 30W 50W 100W Rritje çip LED LED COB Spektër të plotë 380-840nm DIY LED Dritë Grow për rrit...

Shiko Detajet

20W ~ 1600W me spektër të plotë LED bimë që rriten llamba të lehta për bimët e luleve Veg Hidroponikë Siste...

-37%
Shiko Detajet

RAYWAY LED T5 Tube SMD2835 Phytolamp Dritat e rritjes me shkëlqim të lartë LED për bimët 5W 18Red 6Blue Phy...

-32%
Shiko Detajet

200W LED Grow Light Fitolamp 1715Red: 294Blue Llambë paneli në rritje Llambë për lule shtëpie Hydroponics L...

-49%
Shiko Detajet

Spektër i plotë 30W / 50W / 80W / 100W AC85 ~ 265V UV + IR E27 LED Drita e Rritjes për Bimë Lulesh dhe Sist...

-22%
Shiko Detajet

6W 15W 21W 27W 36W 45W 54W LED Grow Light Phytolamp Bulbs lule për bimë të kopshtit për bimë të brendshme R...

-10%
Shiko Detajet

4 copë / Lot Spektër i plotë me dritë 28W LED Grow Light E27 E14 GU10 SMD5730 Llambë bimësh për perimesh të...

-30%
Shiko Detajet

Drita Grow Light Llambë bimësh me spektër të plotë Led 28W E27 AC85-265V 15Red + 7Blue + 4White + 1UV + 1IR...

-32%
Shiko Detajet

Marsi Hydro Spektri i plotë Reflektor 240W LED Grow Light & 1680D 70 * 70 * 160 Tendë e Rritur, Llambë Hydr...

-60%
Shiko Detajet

Marshydro 1680D udhëhequr serën rritet tendë 3'3''x3'3''x5'11 '' (100x100x180cm) kopsht shtëpie sistemi hid...

-51%
Shiko Detajet

120W 1155Red + 210Blue AC85 ~ 265V LED bimë rritja e dritave për bimë lulesh dhe sistemi hidroponik Paneli ...

-42%
Shiko Detajet

30W 50W 80W 100W LED me spektër të plotë LED rritje të dritës së bimëve shtëpie për lule për farërat e lule...

-20%
Shiko Detajet

Kupa reflektuese LVJING 45W 200W Dritat e rritjes me spektër të plotë LED për dritën e rritjes së kutisë së...

-32%
Shiko Detajet

Llamba e rritjes së dritës së bimëve LED E27 GU10 LED llambë rritëse AC220V 110V LED Hidrocentral i rritjes...

-10%
Shiko Detajet

Hydroponic 1W / 3W 10W / 30w / 50W / 100w Led Grow dritë çip owipi Epistar Bridgelux me spektër të plotë 40...

-35%
Shiko Detajet

1pcs 30W 50W i papërshkueshëm nga uji Spektri i plotë 400nm ~ 840nm Input AC 220V Llamba dipermike me llamb...

Shiko Detajet

5050 1M 2M 3M 5M bimë udhëheqëse

Shiko Detajet

Prodhimi i dritave LED të bimëve LED 5pcs 0.5M DC12V 5A Adapter i rrymës LED Lehta e rripit rritës LED për ...

-21%
Shiko Detajet

150W LED me spektër të plotë LED dritë bimësh shtëpie Llambë shtëpie të kuqe të kaltër IR të bardhë IR për ...

-52%
Shiko Detajet

5 copë Llambë e rritjes me spektër të plotë E27 LED Grow Light Dritë GU10 Rritje Llambë 28W UV IR për Lule ...

-39%
Shiko Detajet

Dritat e bimëve LED me rritje 5050 LED Strip DC12V Red Blue 3: 1, 4: 1, 5: 1, për rritjen e bimëve hidroter...

-20%
Shiko Detajet

Llambë uv printer UT Handtop UV HR14210

Shiko Detajet

E27 E14 GU10 7W 6Red: 4Blue SMD LED Grow llambë dritë për bimë lulesh dhe sistem hidroponikësh 85-265V llam...

-10%
Shiko Detajet

1365 LED-të rriten me dritë AC85-265V Spektër të plotë 120W brenda bimëve të hidrocentraleve të brendshme, ...

-30%
Shiko Detajet

10 20 50 100 copë 1w 30mil 3w 45mil Spektër i plotë i bardhë 385 ~ 780nm LED diodë që lëshojnë për bimë me ...

Shiko Detajet

20W / 30W / 45W / 120W / 200W Llambë e termocentralit të lartë AC85 ~ 265V me spektër të plotë Bimët e bimë...

-25%
Shiko Detajet