40% Zbritje

MË SHUMË FOTO

Foto 1
Foto 2
Foto 3
Foto 4
Foto 5
Foto 6

PRODUKTE TË NGJASHME

Fitness jump litarë crossfit Adjustable litar teli me shpejtësi teli hedhje për pajisjet e trajnimit të bok...

-30%
Shiko Detajet

Peshqir i ri i Yogës i printuar 185 * 68cm Pilot Fitness Portable jo i lëvizshëm Ushtrim peshqire peshqir Y...

Shiko Detajet

burra dhe gra sportive në natyrë që mbajnë xhepa me shumë funksione duke hipur në qese të papërshkueshëm ng...

Shiko Detajet

Kabllo alumini për ngritje të rëndë dhe alumini 88 mm alumini Kabllo për pajisje ngjitjeje në kampe

Shiko Detajet

Veshja e rregullueshme e peshës 50kg 20kg 15kg Ushtrimi i stërvitjes së stërvitjes së rripave të rripit të ...

Shiko Detajet

Stërvitja e kordonit të shiritit të rezistencës së palestrës Stretch Run Aftësia për të përmirësuar pajisjet

Shiko Detajet

Trajnim i ri i dyfishtë MMA i dyfishtë MMA i Punimit Punues i Shpejtësisë së Shpejtësisë së Topit të Kuq

-12%
Shiko Detajet

Rrjeti më i ri i lidhjes me kyçin e këmbës D

Shiko Detajet

Kostum i Përshtatur Patinazhi me Skitë me Skemë Xhaketë kostumesh të Patinazhit dhe Pantallona Spirale Gjer...

Shiko Detajet

WUHEMAI Anti-gravitetit Yoga Hammock Swing Parachute pëlhurë me përmbysje Terapia me forcë të lartë Decompr...

Shiko Detajet

Fitness Dip Weifting Belt Palestra Crossfit Bodybuilding Trajnues për ngritje peshe Mjet Muskulimi Trajnim ...

Shiko Detajet

Sfungjer i qëndrueshëm i najlonit për ngritjen e peshës së rripit Mbroni rripin e mesit mbrapa, për trainim...

Shiko Detajet

Stërvitja me rezistencë 1.5 metër Latex Yoga Stërvitje Tërhiqe Litarin e Kryqëzimit të Fitnesit Banda e Tra...

Shiko Detajet

Bar Bar Bar horizontale për dyer për trainim thelbësor Indoor tërheq me përdorime të shumta

Shiko Detajet

Gjimnastikë Profesionale Bandat Latine për të Rritur Pilates Yoga Stresch Bands Resistance Fitness Fitness ...

Shiko Detajet

5 nivele breza rezistence me doreza yoga tërheq litar elastik ushtrim fitnesi tub për stërvitje në shtëpi p...

Shiko Detajet

Issue New Style stil Retro Yoga Mat Peshqir Sport Fitness Ushtrimi Pilates Stërvitje Stërvitje Portative Tr...

Shiko Detajet

e lehtë për të palosur jogën e udhëtimit super të hollë të yogës, në shkumë gome

Shiko Detajet

Shiritat e rezistencës 3 grupe të grupeve të gomës së fitnesit, banda elastike zgjeruese për pajisjet e ush...

Shiko Detajet

1 Bandë rezistence për ndërtimin e trupit palë Shiritat me kyçin e këmbës D-unazë në shtëpi Ushtrimi Ushtri...

Shiko Detajet

Fitness Weight Beltting Belt Palestra Crossfit Barbell Lifting ngritëse powerlifting dip rrip bodybuilding ...

Shiko Detajet

Nylon Tricep litar Trajtimi i kabllove të bashkëngjitjes së kabllove të ngjyrave të makinave xhaketë V Rezi...

Shiko Detajet

6 copë / grupe Rezistenca e bandës së kofshës së këmbës në gjymtyrë Gym Yoga Ushtrimi Ushtrimi i fortë me tub

Shiko Detajet

Ribbon lulesh 2-15Y Balerina Vajzat Vajza me Veshje të Lehta, Mëngë të gjata Leotard Veshjet e Baletit për ...

Shiko Detajet

Profesional 5Mx2.8M Aeroplan Yoga Hammock Set i plotë 100% Najloni me gjilpërë Yoga + zinxhir Daisy dhe kar...

Shiko Detajet

100KG Bar në palestër me dyer

Shiko Detajet

Ardhja e re 4M Dance Shirita Twirling Shirita gjilpërë Ritmike Art Gymnastic Ballet Streamer Stick Baton Mu...

Shiko Detajet

BBR02 New 4psc / lot 4 Nivelet e disponueshme Tërheqja Ndihmuese për Bandat Ushtrime Trupi i këmbës së këmb...

Shiko Detajet

Grupet e rezistencës së rrethit të grupeve të vendosur - 11Pcs Tubes Expander të gomës për stërvitjen e rez...

Shiko Detajet

PROCIRCLE Tërheqja e Bandave 41 "TREGUESI I PRGJITHSHM për rezistencën për tërheqje / ulje për dërrasa / kr...

Shiko Detajet

BBR03 208cm Latex Natyror tërheq lart bandat e rezistencës ndaj fizionit Fitnes CrossFit Loop Bodybulding Y...

Shiko Detajet

Nasinaya Doreza për Skating Fabrikë Për Fëmijë Vajzë Vogël Magjike të Thurura me Mjeshtëri Elastikë Pëlhura...

Shiko Detajet