MË SHUMË FOTO

Foto 1
Foto 2
Foto 3
Foto 4
Foto 5
Foto 6

PRODUKTE TË NGJASHME

Unaza e gjerë VANAXIN Big CZ e Zezë Bling Bling Bling Blind Blindë me cilësi të lartë

-25%
Shiko Detajet

PINKSEE Personalitet Stainless Steel Gome e zezë për burra rrathë bizhuteri rripa Aksesorë Bangle me cilësi...

-7%
Shiko Detajet

Ardhja e Re Irlandeze Keltike Triquetra Triniteti Trinity Knot Magic Amulet Pink Pink kuarc Karnelian Opal ...

-20%
Shiko Detajet

Hip Hop Jezusi Ngjyrosje Gratë për Gratë Gratë e Vjetër Kryq i Vjetër Cross HipHop Stainless Steel Stainles...

-40%
Shiko Detajet

Slub Crystal Long Sweater Chain Necklace Vintage Accessary Crystal Collares Collector Mujer Statement

-30%
Shiko Detajet

12 copë Brookhes të modës me perla të simuluara për shamitë e grave Shalle me shije të hollë Zel Alloy Bruc...

Shiko Detajet

HENGSHENG 100% bizhuteri origjinale perlash vathë perlash natyralë të kulturuar perlat e ujërave të ëmbla, ...

-96%
Shiko Detajet

Anslow Cute Pulseiras Koreane Pulseiras Masculinas Byzylyk lëkure Për Gra Rrathë miqësie Dita e Nënës Dhura...

-15%
Shiko Detajet

ICFTZWE BFF Deklaratë e Zinxhirit të Stainless Steel

-30%
Shiko Detajet

Unazat e Modës 2020 për Gratë Dizajnat e Bizhuterive te Unazave te Thurrura Dizajn Ditëlindja për Gratë Ele...

-28%
Shiko Detajet

Vajzat e lezetshme Veshjet e gëzofit me gëzof me lesh Pompom zinxhirët kryesorë pule Pomponi Ball Duck

-11%
Shiko Detajet

Flyleaf 925 bizhuteri argjendi i shkathët Ginkgo lë unaza për gratë me aksesorë të lartë për zonjat e modës...

-40%
Shiko Detajet

Crystal topi Shambhala i modës 925 zonjat argjendi të pastër, qafore, shporta zinxhirësh kuti zinxhirësh, d...

-48%
Shiko Detajet

ORSA JEWELS Vathë Hoop 2019 Trendy Bizhuteri për Gra 925 Vathë Argjendë Sterling me 2 Rreshta 90 copë Zirco...

-35%
Shiko Detajet

Vendosja e gjerdanit prej guri të gjelbër malakit natyral Set Gratë me rrathë uji rrathë vathë rrathë rrath...

-5%
Shiko Detajet

12 Rrathë prej çeliku të pandryshkshëm Rrathë prej gome Burrash për personalitete të rastësishme & Rrathë b...

-20%
Shiko Detajet

transparente logo peshku akrilik prizat e veshit me ngjyra blu dhe tunelet matësa shpues nga palë 10-25 mm

-10%
Shiko Detajet

CVWZircons vathë me shkëlqim të vogël kubike të zirkonisë dhe varëse të rrobave të varura të modës 1.25ct R...

-55%
Shiko Detajet

Mama Bear Tag Gdhendje me varëse kafshësh të gdhendura Argjend argjendi Nënë Fëmijët Dashuria E gjerdan Ngj...

-40%
Shiko Detajet

Little MingLou 5 ngjyra Infinity love Indica Bracelet Leaf Charm Sensibel ndërgjegjësie lëkure për burra dh...

Shiko Detajet

Rrathë bizhuteri me stil të cilësisë së mirë Yunkingdom Bizhuteri Argjendi për Gra për Gra Rrëshirë të Zeza...

-20%
Shiko Detajet

17KM Rose Color Color Crystal Necklace Crystal, Vathë byzylyk Unazë Rhinestone Vjeshtë e re e thjeshtë e pa...

-40%
Shiko Detajet

Rrathë tërheqëse të zemrës LongWay Bangles byzylyk të Bardhë natyralë për gra Dhurata për bizhuteri Boho Pu...

-35%
Shiko Detajet

Shitja më e mirë e argjendit 925 Sterling Argjendi Super Shiny shkëlqim Zircon Unazë Finger Bizhuteri me sh...

-45%
Shiko Detajet

Letra 1PC A-Z WOSTU Origjinale 925 Sterling Silver Openwork Gothic Vintage Clear Alphabet CZ Bead Charms Fi...

-20%
Shiko Detajet

AILIN gjerdan Familjar i Personalizuar Necklace Mami me Fëmijët Emrat Zemra e Gdhendur Nusja me Nuskë Zemra...

Shiko Detajet

Nl28 / 29/30 Ngjyrosje Zinxhiri Harmonia Link Zinxhiri me cilësi të lartë Angel Thirrjet për gratë 30 '' 45...

Shiko Detajet

BODY PUNK Stretcher Tunnel Steel Stainless Steel Iridescent Plating Ear (Vathë) Expander Matës Expander Mat...

-20%
Shiko Detajet

8mm Vjeshta të Antilatëve me Virta Titulli Inlay Titanium Unaza Angazhimi Për Gratë Burra Bandë Dasma Moda ...

-30%
Shiko Detajet

Vathë Clip Crystal të Zirconia, Vathë me Butë të Veshkave, Veshjet me kapëse popullore Vajza feste për dhur...

-41%
Shiko Detajet

Mbretëresha Ngjyra e Artë Mbretëresha Tiara kurorë Barok Retro Tiaras dhe Kurora Pageant Kurorë Princesha P...

-25%
Shiko Detajet

NESE JU JETE Moda të Shkopit të Shkurtër Shigjetat e Choker, Ngjyra e artë, Deklaratë e modës së bizhuteriv...

-30%
Shiko Detajet