10% Zbritje

MË SHUMË FOTO

Foto 1
Foto 2

PRODUKTE TË NGJASHME

Fara natyrale e bardhë e farës Bodhi Sheqer kokërr ulliri Nutë Tibetike Budizmi Mala Beads byzylyk Unisex L...

Shiko Detajet

Dhuratë me pëlhurë bronzi me kristal gotik të cilësisë së mirë

-10%
Shiko Detajet

Aliexpress 100% 925 Blooms poetike argjendi Sterling Beads Fit byzylyk origjinal bukuri origjinale Dhuratë ...

-50%
Shiko Detajet

2017 Mbërritja e re me cilësi të lartë lëvore të modës lëvore të modës, margaritar 925, veshje argjendi të ...

-55%
Shiko Detajet

Rrathë pëlhure të modës 2019 Alloy Pëlhura rrathë magnetike dhe Bangles rrathë Multilayer për Bizhuteri për...

-40%
Shiko Detajet

Piercing në veshin Tragus (Labret Piercing Lip), Titanium, 16g, 6-10 mm, Sliver Blcak Rainbow Gold

-20%
Shiko Detajet

Vajza e re e argjendur me bizhuteri dhuratat e preferuara për Krishtlindje krijuese bukuroshe muzikore me g...

-14%
Shiko Detajet

Ngjyrosje me bizhuteri me ngjyra të nxehta në Dubai vendosin vathë byzylykësh me rrathë për gratë

Shiko Detajet

Bizhuteri argjendi-argjendë pendientes mujer vathë 925 brincos plata earing kar orecchini oorbellen bizhute...

-49%
Shiko Detajet

Zinxhirët gjermanë të qenve Shepherd për burrat gra ngjyra argjendi ngjyra metalike aliazh kockash varëse v...

-40%
Shiko Detajet

Pemë zemre e jetës, gjerdan varëse varëse për shumë bizhuteri për gra, me shumë shtresa zinxhirësh kristale...

-20%
Shiko Detajet

Luksoze Classic 925 Sterling Silver Rose Rose Necklace, kub Purple Kubike Zirconia Stud Vathë Nusja Bizhute...

-35%
Shiko Detajet

Gjerdan i ri për grua luksoze

-45%
Shiko Detajet

925 varëse argjendi e pastër, vathë të plotë, veshje topi me rhinestone, kopsë vathë, modë CZ, Vath kristal...

-25%
Shiko Detajet

Ar dhe argjendë

-66%
Shiko Detajet

Strollgirl New Authentic 925 Sterling Silver Original Monkey Monkey Carm Beads Fit Rrathë Evropiane Bizhute...

-30%
Shiko Detajet

Rruaza të lirshme të rrumbullakëta me kristal natyral të kuqeve të rrumbullakëta për bizhuteri duke bërë rr...

-33%
Shiko Detajet

Letra me shkronja të mëdha prej çeliku inox "A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z" Ngjyrat e...

Shiko Detajet

Unazë Vintage Unaza Vintage Veshjet e Zeza për Gratë Argjend Mode me Rrëshirë Mozaiku Rrëshirë Bizhuteri OL...

-30%
Shiko Detajet

Vathë varëse varëse 2018 Zogjtë e aliazhit me dizajn të ri lënë lule vathë të simuluar me perla të cilësisë...

-24%
Shiko Detajet

Bizhuteritë e Modës Vendosin Nuskën e Nuskës së kristalit Austriak 12mm për Gurë Guri Vajza Parathënie Xhev...

-24%
Shiko Detajet

2018 Bizhuteri të reja të gjerdanit të çokollatës Boho të reja argjendi tibetik, aliazh zinku të praruar të...

-8%
Shiko Detajet

TGB231 Tibet Rishtas Lutja e Luleve Mantra Lutja Manteli Amulet

Shiko Detajet

Ylli i Davidit, Ngjyra çeliku inox për gra, për burra Ngjyra argjendi me ngjyra të mëdha Deklarata ylli biz...

-25%
Shiko Detajet

Bizhuteri e Modës 8 Solitaire Luksoze 925 Argjend Big White 5A CZ Gurë të simuluar Gratë e Dasmës Bandë Kur...

-91%
Shiko Detajet

Ari i modës dyshe me pesë shtresa lulesh shumëngjyrëshe të unazave të unazave të rregullueshme luksoze me d...

-45%
Shiko Detajet

Transporti falas me Lidhje me pranga lazer Seria me ngjyra të gdhendura me lazer të gdhendur Kontrolloni Su...

-20%
Shiko Detajet

Nl28 / 29/30 Ngjyrosje Zinxhiri Harmonia Link Zinxhiri me cilësi të lartë Angel Thirrjet për gratë 30 '' 45...

Shiko Detajet

YFJEWE 2018 byzylyk i ri kristal austriak kristal për gra të veshura me argjend 22 Row Fashion Charm Bijou...

-39%
Shiko Detajet

F & U Kurba e Re e Arritjes së Modës Ngjyra e artë Rrathë të gjerë dhe të hapura me mansheta me pranga

Shiko Detajet

BizhuteriPalace Fashion 2,15ct Zambonia Kub 3 3 Unazat e Bandës së Përjetshme për Gratë e Pastra 925 Unaza ...

-36%
Shiko Detajet

Kinel Punk Unaza e Zezë Crystal Crystal Për Gratë Aksesorët e Vjetër të Dasmës Dashuria Dashuria e Modës Un...

-40%
Shiko Detajet