20% Zbritje

MË SHUMË FOTO

Foto 1
Foto 2
Foto 3
Foto 4
Foto 5
Foto 6

PRODUKTE TË NGJASHME

Rrathë tërheqëse për zemrën LongWay Etnike për Gratë

-19%
Shiko Detajet

8SEASONS 304 Vathë prej ari Vajza prej çeliku të pandryshkshëm Vathë të modës për femra Vathë të modës Rrob...

-23%
Shiko Detajet

Jisensp 2019 New Necklace Fashion Necklace Notice Music Necklaces Pendants for Women Design Unique Collier ...

-30%
Shiko Detajet

Vathë të rinj të varur me varëse pambuku me stil veror shumëngjyrësh Rruaza argjile polimer tërheqin vathë ...

Shiko Detajet

Mecresh Lule Kuq Crystal Dasma Aksesorë për Flokët e Flokëve, Ngjyra e Argjendtë Kombinon Flokët e Nuseve C...

-20%
Shiko Detajet

Vathë Kreativë Deklaratë me Shumicë për Argjendë Ngjyrë Ari për Gratë Dhurata për Krishtlindje Rroba prej a...

-52%
Shiko Detajet

XINYAO Vintage Nëna Natyrore e Perlave Shell varëse argjendi të lyer me argjendë

-29%
Shiko Detajet

25mm Round shumëngjyrësh me ngjyra të hapura me magnet, Rrathë prej xixheje xham

-5%
Shiko Detajet

Gjerdan për burra, 2017 bizhuteri të reja, gjerdan xhami maxi varëse kameri, choker për burra grua, gjerdan...

Shiko Detajet

JHNBY AAA Natyrore me gurë të zi rrathë hematite Rrumbullakët rrumbullakosur rruaza të lirshme Topi guri To...

-35%
Shiko Detajet

Beads pa cilësi të rrumbullakët 5A rruaza natyrale prej guri për bizhuteri duke i bërë rrathë rrumbullakët ...

-35%
Shiko Detajet

U7 gjerdan jastëk varëse me smalt kryq, ngjyra e zezë prej ari e zezë për burra / gra Dhurata e Krishtlindj...

-45%
Shiko Detajet

Deklarata e Peshkut

-20%
Shiko Detajet

Ngjyra të reja ari piramidale egjiptiane, gjerdan varëse varëse, çeliku inox Vintage Illuminati me shkëlqim...

-19%
Shiko Detajet

Necklace Emri Custom Necklace e Personalizuar e Argjendit të Argjendtë Carrie Necklace me Moda Zemra Gjerës...

-20%
Shiko Detajet

CINDY XIANG Opal dhe CZ Rhinestone Phoenix Brookhes për Gratë Navy Ngjyra blu kunjat e zogjve dhe Brookhes ...

-60%
Shiko Detajet

Unaza autentike 925 Sterling Dragon Silver për Burrat me Garnet Gurë të Kuqe Natyrore me Gurë të Vjetër

-20%
Shiko Detajet

HAWSON Classic Ruff Cuff Lidhjet Butonat Butonat e Rrjetave të Rrëmbeve të Marinës

Shiko Detajet

Magic Ikery Vintage Set i ri 2014 Vajza me ngjyra shumëngjyrësh të rrumbullakëta me ngjyra rrumbullake vath...

Shiko Detajet

Byzylyk lëkure prej çeliku prej çeliku të pandryshkshëm të modës

-40%
Shiko Detajet

Macmbëlsira Macarons Creative Keychain LADUREE Effiel Tower Ribbon Key Zinxhiri i Unazës së Grave Handanta ...

-25%
Shiko Detajet

Vathë me ngjyra të reja me shkëlqim të rhinestone me palë vathë për gratë për studiot e veshëve Diamante që...

-35%
Shiko Detajet

Byzylyk lëkure origjinale prej lëkure Vnox Vnox për burra Shikoni bizhuteri të markës Design Clasp

-40%
Shiko Detajet

Stili i rrumbullakët dhe byzylyk zinxhirësh kubik Hip Hop 14MM Style

-52%
Shiko Detajet

palë shitjen e guaskës së bardhë të detit çelik inox vidhos veshët e bizhuterive të trupit priza tunele nga...

-10%
Shiko Detajet

Unaza e argjendit LYCOON elegant katror i futur në fletë të kuqe unaza martese kubike Zirkonia grua e kënds...

-15%
Shiko Detajet

Ushtar çeliku Unaza dhie prej çeliku inox 2015 Newmimi me shumicë i çmimeve të fabrikës me shumicë për bizh...

Shiko Detajet

Rrathë shigjeta për burra të shëndetshëm Vinterly Zinxhir të Rreshtit të Zi me Rresht të dyfishtë Color Bio...

-50%
Shiko Detajet

Butonat e rrumbullakëta me këmishë të rrumbullakëta Kflk për burra Butonë manshete për markë dhuratash Lidh...

Shiko Detajet

Një palë vathë me palë palë vathë të thjeshtë Vathë rrethi të stilit të verës Veshmbathje për gratë Burra R...

-28%
Shiko Detajet

Deklaratë e Deklaratës së Choker të Modës për Gra bizhuteri të markës CNANIYA Rose 5 Peel rrëshirë Pearl Bi...

-28%
Shiko Detajet

Ayliss Stainless Steel konteiner kontejner tub tub urin Memorial varëse varëse gjerdan Memorial Ash Keepsak...

-3%
Shiko Detajet