MË SHUMË FOTO

Foto 1
Foto 2
Foto 3
Foto 4
Foto 5
Foto 6

PRODUKTE TË NGJASHME

Rruaza shumëngjyrësh shumëngjyrësh UND, rrathë kristali të rrumbullakët, varëse për gra antike

-25%
Shiko Detajet

2017 Moda Evropiane Vintage Veshja Barokque me shirita me fije floku Full Colorful Crystal Rhinestone Flokë...

-24%
Shiko Detajet

Vathë Titanium LUXUSTEEL Titanium Madhësi 3mm / 4mm / 5 mm Zbord Zonja Kubike katrore katrore Plus palë vat...

-30%
Shiko Detajet

Unazat Mytys Chunky Rings për Gratë Partia Rock Rings GP Transporti falas Transporti falas Vintage Ring Ret...

-50%
Shiko Detajet

7 copë / vendosur gjerdan varëse pica

-40%
Shiko Detajet

Enfashion Personalizuar Emër Gdhendur Byzylyk Argjendë Ngjyra Ari Shirita Doreza Dashurie Doreza Për Gratë ...

-40%
Shiko Detajet

Aromatherapy varëse guri lavë 1 mm antike 16 mm

Shiko Detajet

palë vathë me perla të stilit barok, vathë të bardhë rozë vjollcë gri të zezë, flakë indi topi nukleated pe...

Shiko Detajet

Minimal Stainless Steel Chevron V Gjerdan Gratë Qepje Argjendi Argjendi Ngjyra Fillestare Letër Pendant Cha...

-35%
Shiko Detajet

Deklaratë Bonsny Alloy Metal Jack Jack Russell Qen Qelek Zinxhiri Buletog Bulldog Pendant Moda e Re bizhute...

-60%
Shiko Detajet

TreGraces Elegant 925 Sterling Argjend Kubik Zirconia Bizhuteri E gjelbër e errët Rrathë Bukuroshë e Lartë ...

-50%
Shiko Detajet

Bizhuteri Ari Gold Liffly Vendos për Gratë Moda Gjerëse e Madhe Ngjarja Nigeriane Dasma Afrikane Crystal Co...

-71%
Shiko Detajet

Dyqane zinxhirësh prej çeliku të pandryshkshëm për burra Dhurata për bizhuteri kubike për argjendë të zi pë...

-99%
Shiko Detajet

Argjendë bizhuteri të reja Ardhës me shkëlqim Gem Stone Rrathë me cilësi të lartë dhe rrathë elegante në by...

-24%
Shiko Detajet

Prangat e veshit me tela të gjata me rrathë të modës Veshjet prej lëkure Tassel për gratë Tatto Punk Bizhut...

-31%
Shiko Detajet

AAAA + varëse krem ​​kristali me cilësi të dyfishtë zemre, Vjeshtë, Vathë bizhuteri të modës Vendos klasik ...

-50%
Shiko Detajet

Shirita me pakicë me pakicë Dizajni me pakicë Risi Blerje Bluzë e Bardhë Sportive Seria, Për burra me prang...

-5%
Shiko Detajet

Byzylyk Minimalist Eternity Karma Rose Rrethi Argjend Argjend Rrethi Rrathë Rrathë Jete Rreth Nesh Dhuratë ...

-35%
Shiko Detajet

DOUVEI New Gold Diy Design Pave CZ byzylyk tërheqëse Balli Burra Gra Gërsheta Bukuroshe Macrame Bakër Bizhu...

-10%
Shiko Detajet

Gjerdan me ngjyrosje të artë Karma me tre rrathë

-65%
Shiko Detajet

Transport falas! 5040 AAA me cilësi të lartë shampanjë AB rruaza të lirshme Crystal Rondelle.2mm 3mm 4mm 6m...

-40%
Shiko Detajet

Finish ari 15 mm 30 "Iced Out Hip Hop Cz Necklacet Zinxhir Mens Miami Kuban Moda me cilësi të lartë të modë...

-45%
Shiko Detajet

RED SNAKE Transporti Falas për Unazat e Modës, Qilima klasike të zezë Murano klasike të punuar me dorë

-20%
Shiko Detajet

Byzylyk për burra Fashion, byzylyk argjendi për burra; 925 rrathë argjendi të pastër për burra; burra bizhu...

-19%
Shiko Detajet

100% Autentik 925 Sterling Silver Silver Dazzling Clear Beads CZ Fit Fit DIY byzylykë byzylykë tërheqëse DI...

-36%
Shiko Detajet

AINUOSHI Luksoze 925 Unazë e Argjendtë Sterling Rose Rose Colour 5 Color Carat Big Oval Prerje SONA Unaza G...

-70%
Shiko Detajet

Pera CZ Trendy Pink Kubike Pink Zirconia Gur i Argjendtë Sterling dhe Vathë Gratë Bizhuteri të Modës Gratë ...

-30%
Shiko Detajet

CWWZircons Brand Micro Inlay i mrekullueshëm i plotë CZ me gurë Rreth rrotullave të errëta të kristalit blu...

-20%
Shiko Detajet

Rrathë të Bardhë të Bardhë Sintetike të Re Fashion Fashion për Gratë Hamsa Hand of Fatima Origjinale 925 St...

-27%
Shiko Detajet

Unazë e Re e Modës Finger Brass Finger Punk Burra Rock Gratë Gratë Biker Unazë Vintage Gothic Bizhuteri Bro...

Shiko Detajet

Snap bizhuteri çift rrotullues klasik të grave 18mm buton i butë gjerdan gjerdan boho bohemian dhe varëse u...

-53%
Shiko Detajet

Mmimi i Fabrika Emmaya Mmimi Mona Lisa rrathë shumëngjyrësh kubik me shumë ngjyra Bangles rrathë luksoze da...

-99%
Shiko Detajet