56% Zbritje

MË SHUMË FOTO

Foto 1
Foto 2
Foto 3
Foto 4
Foto 5

PRODUKTE TË NGJASHME

Kuffles bizhuteri KFLK, mansheta me këmishë franceze për burra Lidhje manshete me kristal Marka Luksoze Luk...

Shiko Detajet

Vathë me bizhuteri të modës INALIS Rroba me ngjyrë të artë SWA Element Kristalë austriakë Vathë lulesh për ...

-23%
Shiko Detajet

2 copë Murano xhami me parfum Murano me barok (me kordon) gjerdan shishe parfumi Aroma shishe Aromë shalle ...

Shiko Detajet

Saint Jesu Benedikti Nursia Patron Medalje Crucifix Cross Fetare Antikale Argjendare varëse Mbulesa 24 inç ...

-30%
Shiko Detajet

Dhurata Zinxhiri Snake Dashurie Silver Silver 2018 Dhuratë Origjinale byzylyk Buzë Dhurate për Gra Burra 16...

-30%
Shiko Detajet

Deklaratë Gjerdan Gratë varëse Vintage 70cm Long zinxhir argjendi me ngjyra te gjata Maxi varëse dhe gjerda...

-32%
Shiko Detajet

Ngjyrosje gjerdan ari kristal varëse artilady zinxhir ngjyre ari ngjyre gjerdan guri shumëngjyrësh për fest...

-40%
Shiko Detajet

Sexy Transparen Linja Invisible Line White Cubic Cubic Columble Choker for Women 2017 Bizhuteri e Re Krista...

-41%
Shiko Detajet

Nuanca lule fije mëndafshi Kore, nusja, bukuroshe, nusja, aksesorë për flokët e dasmës, zbukurime për flokë...

-48%
Shiko Detajet

PPG & PGG Deklaratë e Zinxhirit të Ri të Vjetër të Vogël Chunky Heavy Metal Maxi Crystal Jakë Lulesh Lapsi ...

-20%
Shiko Detajet

Grace Jun Black Vintage Black Bohemia Vathë Clip Waterdrop Clip No Pierced for Women Rrëshirë elegante dhe ...

-10%
Shiko Detajet

Rrathë byzylykë zinxhiri rrethi për gra Crystal Zirkon Rrumbullakuar me argjend me trëndafili të kuq

-28%
Shiko Detajet

Rrathë ShinyGem Big Wild Crystal, Bangles Natyrore Druzy Stone Open Cuff Bang Bang Bang Plating Gold

-25%
Shiko Detajet

Rrathë bizhuteri me ngjyrë të verdhë verdhë të verdhë burra 316l Stoli prej çeliku të pandryshkshëm Cross b...

-10%
Shiko Detajet

Letër çeliku e pandryshkshme Letër çeliku e pandryshkshme A B C D E F G H I J K K L M N O P Q R S T U V Y X...

-30%
Shiko Detajet

Deklarata Big Star Vathë Zircon të plotë me rënie në modë Bizhuteri luksoze të veshit Elegant Luksoz për Gr...

-38%
Shiko Detajet

Vathë Snake ZS 2019 925 Sterling Silver Micro Inlay AAA Kub Zirconia Vathë Trendy Stud për Gratë Partia Dasma

-25%
Shiko Detajet

Hardware Victorian Antique Hardware dhe Crescent Moon Bruches Ton Silver Silver Wide Micro Pave Clear Moon ...

-25%
Shiko Detajet

3 ngjyra të reja dizajn të grave Alloy modës më të lartë shitës Marke Designer shkëlqen flutur delikate Stu...

-20%
Shiko Detajet

Zemra Antik Dashuria Zemra Shkopinj Relieves Dizajn Lule lë Lule Kristal Rhinestone Stili Kinez Bizhuteri M...

-35%
Shiko Detajet

Ardhja e re e nxehtë e vitit 2017 shitet 925 argjendi i shkëlqyeshëm me shkëlqim CZ zirkon, burra martese p...

-55%
Shiko Detajet

priza veshi të thjeshta tunele veshi druri që shpojnë bizhuteri të trupit nga palë nga prizat e mëdha nga 8...

-10%
Shiko Detajet

Vathë të Fytyrës së Gjeometrisë Për Gratë Pa Vrimë Mbërtheese Veshmbash Mbërthecje Metalike të Fytyrës pa D...

-65%
Shiko Detajet

SAVOYSHI Classic Sheshi Laser me Lapsë të Zezë Bussiness Mens Muffles Klipet lidhëse Vendosni Klipet lidhës...

-5%
Shiko Detajet

Vathë Scrub Round Creole Big Hoop Vathë për Gara të rrumbullakëta argjendi të rrumbullakëta me Vathë Dhurat...

-49%
Shiko Detajet

6 ngjyra modës bizhuteri për femra vendos gjerdan me modë me gjerdan deklamimi boho te vathëve për martesën...

-39%
Shiko Detajet

Bohemia Mojo Vintage Bohemia Ndryshimi i humorit të humorit

Shiko Detajet

Shkronja zinxhir çelësash A-Z me tekst "bizhuteri të sigurta, kam nevojë për ty këtu, me mua" me çelësa gdh...

-32%
Shiko Detajet

Gjerdan Stainless Steel Mama Necklaces Family Argjend Ngjyra Argjendi Dashuria Djalosh Vajzë Vajza Vareza C...

-50%
Shiko Detajet

Transporti Falas Rondelle Bead 2 3 4 6 8mm Fasada Crystal AB Fishekë Beads Beads Glass Glass Seed Beads For...

-32%
Shiko Detajet

019 Tassel Moda Long Tassel Crystal Rhinestone Choker Necklace for Women Deklaratë Gjenerali me Naftë Zinxh...

-5%
Shiko Detajet

ELESHE Fit Original Pandora Charms byzylyk 925 Sterling Silver CZ Crystal Butterfly Beads DIY DIY Bizhuteri...

-45%
Shiko Detajet