34% Zbritje

MË SHUMË FOTO

Foto 1
Foto 2
Foto 3
Foto 4
Foto 5
Foto 6

PRODUKTE TË NGJASHME

Qelqi i qartë i zirkon septumit me bizhuteri për trup

-20%
Shiko Detajet

gra vathë aliazh bakri DIY lulesh prej alumini bakri rekomandojnë shitje të nxehtë aksesorë të bukur të çmu...

-15%
Shiko Detajet

1 copë Moda Frutat Verore Vathë Veshjet Klipet e Veshjeve të Qershive Apple Clip Dardhë Banane Në Vathë Për...

-2%
Shiko Detajet

LET T BE B BEN Wholesale Vathë me shumicë Ari dhe Argjendi dhe Rozë Vathë prej ari femrash Hollow Out Clove...

-49%
Shiko Detajet

TreGraces CZ Bizhuteri byzylyk Luksoze Nusesh të Qarta të Bardha Kubike të Bardhë Kubike Zircon Gra byzylyk...

-50%
Shiko Detajet

Rruaza të gjelbërta Arrivel të Re Arrivel Rrathë Rrumbullakimash për shumë shtresa të bukës Elastik Linja e...

-36%
Shiko Detajet

Bizhuteri Cute Kafshëve 925 Sterling Silver Crystal Pink Cat Vathë dhe Qafore Vendosni gratë Fëmijët bizhut...

-15%
Shiko Detajet

MZC Cheap Drop Water Water Crystal Brook Brooch Luksoze Luksoze për gratë Hixhabe të Grave

-22%
Shiko Detajet

HOT Samoyed Keychains Animal Qentë Keychain Argjendë Argjendë dhurata të bëra me dorë për dashnorët e kafsh...

-50%
Shiko Detajet

Hot New New 2017 Anime Boho Exo Girl Bijoux Collier Maxi Leaf Red Qershi me Qershi Qershi për Gratë Choker ...

-75%
Shiko Detajet

KALETINE Liftet e dashuruar gjerdanat Baybies Origjinale 925 Sterling Silver Nënë e Pearl Nuskë Cute dhe Va...

-20%
Shiko Detajet

10 copë / shumë 2016 Gjerdan & varëse xhepi rrotulluese rrotulluese 37 * 37 mm Rrumbullakët me xhama të rru...

-30%
Shiko Detajet

ORSA JEWELS 2018 Vathë me ngjyrë të artë të Rritur, Vathë të Vogël të Holluar, Luksoze AAA, Kub Zirkonia, M...

-40%
Shiko Detajet

Rrathë Bebe Pulsera Veshje Vajza Vajza Bijoux Pulseira Fëmijët Bijoux Pulseira Bracciali Bambino Armband Br...

-32%
Shiko Detajet

Vathë kineze shkronja miqësore ftohtë vesh miqësore trupin e veshit shpues bizhuteri ari argjendi të zi 1 palë

-5%
Shiko Detajet

qafore dhe varëse për deklaratat e bizhuterive të grave, varëse rrobash prej druri zogjsh, vjollcë të gjata...

-30%
Shiko Detajet

LYCOON Fashion 100% i kënaqur sytë e mëdhenj natyralë të maceve të rrumbullakëta me gur të rrumbullakët Una...

-15%
Shiko Detajet

Asnjëherë mos i zbeh unazat prej çeliku inox 8 mm, lidhjet e martesave në fejesa martese, gra burra

-50%
Shiko Detajet

Veshje të reja të modës luksoze ari austriake kristal vathë kristal bizhuteri martese zirkon për gratë Eari...

-34%
Shiko Detajet

2018 Rixhyrja emocionale emocionale e re e markës RX 2018 Zinxhiri Kreativ Evropian dhe Amerikan

Shiko Detajet

SANTUZZA Unaza e Argjendtë për Gratë 925 Sterling Silver Lule e hollë Argjendë Ngjyrë shkëlqyese Kubike Zir...

-48%
Shiko Detajet

90% zbritje për bizhuteritë e dasmave Vendos për nuset 925 Sterling Silver SilverAAAAA Niveli CZ Vathë Vath...

-91%
Shiko Detajet

Modë me cilësi të mirë, gjerdan perlash me stil OL, 2020 Lloji i ri tejkalon gjatë (140cm) bizhuteri gjerda...

Shiko Detajet

KISS ME Women Bijoux Vintage Stud Vajza Vathë Akrilik me Kryqëzim Aksesorë Antik Ari Ngjyrë Blu Kuqe Vathë

-20%
Shiko Detajet

BODY PUNK Button Round Belly Jewelry Body Navel Piercing 1 PC Purple Flower Flower Balta Soft Navel Rings H...

Shiko Detajet

Monogram akrilik i zbrazët disk i varur me zinxhir të gjërë BOHO Tassel gjerdan për gra Gjerëse individuale...

-44%
Shiko Detajet

Neoglory Austrain Crystal Colorful Colorful Beads Beads Bead Necklaces for Women Women Women Fashion bizhut...

-20%
Shiko Detajet

Luksoze me lesh prej gëzofi 15 cm me gëzof të butë dhe lesh pëlhurash të buta

Shiko Detajet

5PCS / PACK Vathë të Vogël Studë të Vogël hundë Piercing Bizhuteri Gruaja Moda Bizhuteri Piercing Nose Pin ...

-8%
Shiko Detajet

Rrathë Trendy V Shape Rrathë Stainless Steel & Bangles Për Gratë Femra Bizhuteri Pulseiras Dhurate

-50%
Shiko Detajet

Jin & Ju Stili i Modës C Ngjyra Dhurata shumëngjyrëshe Bangle Nice me Plating Ari byzylyk byzylyk ari Rose

-37%
Shiko Detajet

BRAVEKISS Bizhuteri Austriak Crystal Crystal për Gra të Vogla CZ Vogla Zirkoni Vogël Zinxhiri Zinxhir Zinxh...

-50%
Shiko Detajet