10% Zbritje

MË SHUMË FOTO

Foto 1
Foto 2
Foto 3
Foto 4
Foto 5
Foto 6

PRODUKTE TË NGJASHME

E punuar me dorë 925 Argjendtë Tibet OM fjalët Unazë Real 925 Argjend OM Mani Padme Hum Ring

-10%
Shiko Detajet

Enfashion Pyramid Spikes Bracelet Manchette Gold Color Stainless Bracelet For Women byzylykët Prangat e grave

Shiko Detajet

Dhuratat Brookhes Dragon Vintage 3 Ngjyra Vajra Burra Grave për Burra Rrëshirë Akrilik Acetate Qelizash Qel...

Shiko Detajet

TracysWing Marka Austriake Crystal Bakri Crystal ari e simuluar Ngjyrë perlash Rreshta për Gra Shitje e Vje...

-35%
Shiko Detajet

nusja e re e kokës së nuses

-28%
Shiko Detajet

KISS ME Alloy Marmelatë artificiale Trekëndësh Trekëndësh Gjerdan 2016 Vjeshtë e Veshjeve me Argjendë Vjesh...

-50%
Shiko Detajet

Vathë rënie vathë monometrikë gjeometrikë Minimalistë Vathë prej ari dhe grep vathë për gratë

-40%
Shiko Detajet

Cilësia më e lartë e çelikut të Titaniumit 4 Ngjyrat Gjysmë-rrethore Kuartet Unazë Luksoze Gruaja Luksoze L...

-30%
Shiko Detajet

RED SNAKE Unaza e modës me dorë të punuar me dorë dhe dizajn të gjelbër cloud Re, Murano Rings Glass

-20%
Shiko Detajet

Bohemia Ball Threads, Vathë shumëngjyrësh shumëngjyrësh për gratë, oorbellen Brincos Woolen Ball Veshmbathj...

Shiko Detajet

Moda 3cm Unaza e Keyelësave Metalike Zinxhirët Keychain Keychain Antik, Bronzë Argjendi Ngjyra Argjendi Bar...

-12%
Shiko Detajet

Byzylykë me zinxhirë dore Chunky Mens me shumicë Bijoux Argjend / Argjendë Link Zinxhiri Lidhje byzylyk për...

-49%
Shiko Detajet

Vathë kurorë FENASY Pearl, bizhuteri Pearl me vathë për dashuri, charms vathë gjeometrikë bohem për gratë m...

-45%
Shiko Detajet

Pera Elegant Dizajn Kubik Zirconia Pave Vendosja e Argjendit Ngjyra e Grave Partia Big Round Vathë të Verdh...

-40%
Shiko Detajet

Yage 7Color 1pcs 3.5oz Mashkull i rrumbullakët i madh me burra të cilësisë së mirë

Shiko Detajet

Sellsets 1PC Argjend Dhe Ngjyra Ari CZ Rrip Nose Ring Daith Earring Snug piercing Tragus Helix Cartilage Ea...

Shiko Detajet

Vathë LUXUSTEEL BabyGirl Vathë prej çeliku të pandryshkshëm Vathë Bijoux Partia Aksesorë Dasma Aksesorë Das...

-25%
Shiko Detajet

CWWZircons Moda e markës Rose Rose Ngjyra e artë e gazuar me kub të madh kub të kuq, të luleve Vathë të Mëd...

-50%
Shiko Detajet

Vjeshire gjerdani me varëse gjeometrike me elegante te gjata evropiane, Argjendë marke për ngjyrosje prej a...

-40%
Shiko Detajet

Bizhuteri për Bizhuteri për burra të gdhendur 925 Unazë Argjendi Sterling

Shiko Detajet

Rrathë luksoze me ngjyra lule Emmaya / Rrathë të Bardhë ari Bangles Dizajn të Ri Rrathë Dasma të Kubikut Zi...

-31%
Shiko Detajet

Byzylyk klasik lëkure burrash rrathë rrathë rrathë rrathë rrathë dhe rrathë bizhuteri të modës Dhurata Mens...

Shiko Detajet

Rrathë magnetike e modelit Escalus Cross Model for Men

-35%
Shiko Detajet

Bizhuteri të reja të modës Bijoux Zircon Bowknot Charms Pendants For Bracelets Me shumicë Bakri Bakri Micro...

-35%
Shiko Detajet

Bizhuteri Chunky Trendy Për Zonja Elegant Vintage Simuluar Pearl Rrathë Ari Peel Elektrike Magnet Clasp Bea...

Shiko Detajet

YUN RUO Moda Bizhuteri Stainless Steel Rose Rose Color Gold Black Round Ball Vathë për Vajzë Grua Girl High...

-44%
Shiko Detajet

Jisensp bizhuteri kristalë Vathë të përparme Mbrapa Mbrapa palë vathë me palosje të dyfishtë për gratë Xhak...

-44%
Shiko Detajet

YIKALAISI 925 Sterling Silver Zinxhir Zinxhir Peel Chokers Necklaces Bizhuteri për Gra 7-8 mm Peel Ngjyrosj...

-80%
Shiko Detajet

Aliexpress 100% 925 Blooms poetike argjendi Sterling Beads Fit byzylyk origjinal bukuri origjinale Dhuratë ...

-50%
Shiko Detajet

XQNI markë e zezë prej lëkure origjinale prej lëkure të modës XQNI, byzylyk simpatik për burra Dhuratë Magn...

-40%
Shiko Detajet

FishSheep 2018 Gjerdan i ri me zinxhirë të gjatë për gratë Chunky Transparencë Zinxhiri plastik me zinxhirë...

-10%
Shiko Detajet

17KM 3Pcs Argjendë Aromë për Zemrën e Zjarrit me Rrathë Elastike për Gratë Pulseras Byzylyk Cute Multilayer...

-45%
Shiko Detajet