MË SHUMË FOTO

Foto 1
Foto 2
Foto 3
Foto 4
Foto 5
Foto 6

PRODUKTE TË NGJASHME

Lule bukuroshe Crystal Brook pin pin xhakete Pearl Moda Gratë Dasma pin hixhabit bizhuteri karrige te mëdha...

Shiko Detajet

Buena Produkte të reja Akrilik Rhinestone Kapëse flokësh Starfish Shining pajisje flokësh ylli të shndritsh...

Shiko Detajet

Zinxhirë të ri të modës Zinxhirë të gjelbër Breshkë qafore akrilike për gratë

Shiko Detajet

2019 Byzylyk prej çeliku inox me ngjyrë të dyfishtë djem dhe vajzë Argjend për gra Rrathë dashurie Bangles ...

Shiko Detajet

YUN RUO 2017 Rose Colors Colour Hollow Out Flower Finger Ring for Girl Girl Dhuratë Dhurate Vajza Dasma 316...

Shiko Detajet

Bizhuteri e famshme kristal Stainless Steel CZ rruaza Choker gjerdan Gratë Zinxhiri me ngjyra të arta Miqtë...

Shiko Detajet

JEXXI Nxehtë Shitje 6 Ngjyra 925 Sterling Argjendë Sterling Set Zinxhir i Shkurtër Ngjyrosje varëse me varë...

Shiko Detajet

Unazat e Angazhimit të Dasmave në Unaza të Karabit të Tungstenit 8 mm Unazë për Gratë për burra Gra Veshë p...

Shiko Detajet

Krishtlindjet e festave të Krishtlindjeve Angel Wings Vathë Elegante për Gratë Akrilike me Gurë bizhuteri r...

Shiko Detajet

Moda Ngjyra e Zezë e Zezë e Emeluar Leopard Pendant Deklaratë, Vathë gjerdan, Mbathje për bizhuteri

Shiko Detajet

ZHBORUINI Moda Pearl Ring Pearl Bizhuteri Natyrore e Ujërave të ëmbla Pearl 925 Unaza Argjendi Sterling për...

Shiko Detajet

Rrathë prej guri malakit natyror rrathë të rrumbullakët të Branelli i Relaksuar Sfera 4/6/8/10/12 MM e Rrip...

Shiko Detajet

Me pakicë! Clear Auste Crystal Rhinestone Vintage Style Fashion Victorian Style Cameo Brooch Lady Scarf Pin...

Shiko Detajet

YUN RUO Rose Gold Multicolour Snow Zircona Ring for Dhurata për Ditëlindje Vajzë Gruaja 316L Bizhuteri çeli...

Shiko Detajet

OneBandaHouse 1PC Alert Medical Alert byzylyk Kid Doreza Gluten Alergji Gome Classic Band

Shiko Detajet

Vathë Punk Hoop për Man Hoop Huggie Vathë Vathë Round Vathë Vathë 8mm-20mm Lover's Lover

Shiko Detajet

YIKALAISI 925 Bizhuteri Argjende Sterling Natyrore Ujërave të ëmbla Pearl Long, Multilayer Tassel gjerdan b...

Shiko Detajet

TIGRADE 8mm E zezë / Argjendë Burra Punk Titani Unaza Kabllo çeliku inox Unaza Angazhimi Band Dasma Bizhute...

Shiko Detajet

gjerdan çokollash Gratë bizhuteri Maxi & varëse me gjerdan Vjollcë te gjate gjerdan, femra, bizhuteri, kole...

Shiko Detajet

Argjendë të re Ariel Zëri Shell gjerdan Spiral Swirl Swirl Necklace Sea Ocean Beach Conch Ariel Necklaces F...

Shiko Detajet

BlingZircons Bridesmaids Luksoze CZ Bizhuteri Crystal CZ Brilliant 6mm Big Carat Round Cut byzylyk Tenis Zi...

Shiko Detajet

V Attract Argjend argjendi i mbushur me zinxhir Pulseira Masculina 2018 Bizhuteri Vintage Tiny Heart Bar Ch...

Shiko Detajet

Choker Tradicionale e Argjendeve Eritreiane Eritreiane Luksoze Ethlyn Vendos bizhuteri Dasma për Ngjyra të ...

Shiko Detajet

HIBRIDE Moda me ngjyra të arta dhe burra pranga për gratë

Shiko Detajet

Veshjet e rrumbullakëta Veshjet e Studit të Kuqe E Kuqe E Bardhë E Zezë Vajza Për Gra Bizhuteri Veshash Kub...

Shiko Detajet

GuanLong Pulsiiras të Artizanatit të Rrëshirave të Modës së Re GuanLong Për gratë e reja Dhurata të persona...

Shiko Detajet

Transport falas për burra Lidhje lidhjet Gamble Casino Series Roulette Dice Poker Jeton Design Cufflinks Mo...

Shiko Detajet

Kuffl për këmishë me bizhuteri KFLK për burra Lidhje manshete me mantel të markës Crystal, Mashkull Luksoze...

Shiko Detajet

Neoglory Austri Crystal & Czech Rhinestone Love Heart Charm varëse, gjerdan të gjatë, Elegant Romantik, Fes...

-10%
Shiko Detajet

Vathë me perla të dyfishtë, Dhuratë për veshje të dyfishtë Dhuratë vathë prej çeliku inox

Shiko Detajet

Effie Queen Hot Shitje Vathë Big Hoop me CZ Diamonds Classic Clip Cross Style Clip Design 2018 Veshjet e Ve...

Shiko Detajet

Rrathë rrathë XQNI Zinxhir Burra Rrathë Origjinale lëkure Moda Byzylyk lëkure Moda për gratë Rrathë Mashkul...

Shiko Detajet