MË SHUMË FOTO

Foto 1
Foto 2
Foto 3
Foto 4
Foto 5
Foto 6

PRODUKTE TË NGJASHME

Zemra ari i kristalit ari

Shiko Detajet

3 ngjyra 2016 Ngjyra e shkurtër e gjerdanit 316L Titanium çeliku u rrit & argjend Dhurata për bizhuteri për...

Shiko Detajet

Deklaratë e modës së gjerdanit për femra 2018 markë jakë beadë chunky zinxhir femër gjerdan perlash dhe var...

Shiko Detajet

Rrathë me tela çeliku të pandryshkshëm byzylykë për gra të argjendta të veshura me argjend

Shiko Detajet

Dhurata për xhevahire me ngjyra të ndritshme argjendi të vendosura Moda bizhuteri lule kristal të zezë Vend...

Shiko Detajet

Fei Ye Paws Gec gjerdan Punk Beagle & Coonhound Dog Charms varëse Necklaces jakë Stainless Steel Stainless ...

Shiko Detajet

Shtresa të shumëfishta Yje bakri varëse varëse bizhuteri choker Moda jakë rregulluese jakë për gjerdan Dekl...

Shiko Detajet

Zonja Vjeshtë Charm Vintage Crystal Snowflake, Zirkon Lule & Argjendë Argjendë Dhuratë për bizhuteri për Gr...

Shiko Detajet

UNY Byzylyk Brand Brand Fashiony Hardy Bangle Hammer Dots Duff Cuff Antique Bangle Valentine Gift Gift Chri...

Shiko Detajet

Paint Spray Colorful 12mm 100PC me rrathë akrilikë me pesë yje yndyrna që bëjnë pajisje shtesë për dhurata ...

Shiko Detajet

Pera Luksoze Rozë Rose Color Ngjyra e madhe Lule Imitimi Pearl Vathë të Qarkut të gjatë Nusja e nuseve Bizh...

Shiko Detajet

KISS ME Lule Zogj me ngjyra të arta Lule vathë të mëdhenj për gratë Dizajn të ri Bizhuteri Veshmbathje Cute...

Shiko Detajet

Shamty Coptic Crosss Eritrean Map Etiopiane

Shiko Detajet

Pendants Mashkull Punk Pendants Stainless Steel Argjend Argjend i Zezë Jezusi Cross Cross Pendants Necklace...

Shiko Detajet

Byzylyk YACQ Stretch Lule Vintage kristal Kristal Dhuratat e Modës për Gra B10 me shumicë

Shiko Detajet

Moda 2016 Gjerëse Zinxhiri Chunky Chain For Women Bohoux Jewel Bijoux Dollar Boho Long Zinxhir

Shiko Detajet

MZC lirë Silver Argjendi Silver Snowflake Krishtlindjeve Brushat Pemë shumëngjyrësh smalti Dhuratë Bizhuter...

Shiko Detajet

BELAWANG Real 925 Sterling Aeroplan Aeroplan Aeroplan Charms Lundruese Fit byzylyk origjinal me Plane Fight...

Shiko Detajet

Rruaza të lirshme të rrumbullakëta me kristal natyral të kuqeve të rrumbullakëta për bizhuteri duke bërë rr...

Shiko Detajet

Vathë Stud i Kursit të Modës me Cilësi të Lartë me Guri të Rastë të gjallë Rhinestone shumëngjyrëshe për gr...

Shiko Detajet

ORSA JEWELS Luksoze Një Rresht 17 copë Shndet 0.7cm AAA Zvicër Kubike Austriake Zirconia Eternity Rings Mod...

Shiko Detajet

JHNBY Dream agata Carnelian Stone Natural Round rruaza të lirshme 4/6/8/10 / 12MM për rrathë rrathë bizhute...

Shiko Detajet

Blushbling Ton i Argjendit Krytal Marian KAY Words Pin Brooch

Shiko Detajet

STRATHSPEY Vathë të varur gjeometrikë Bizhuteri të modës Femra akrilike Gjysmë cirkce varëse e gjatë verore...

Shiko Detajet

Flokët ngjitëse të xhamit natyral të luleradhiqeve Shitja e dëshirave Tag gjerdan Moda Sharm Koha Gjerëse v...

Shiko Detajet

U7 gjerdan jakë Dolphin Silver Silver varëse çeliku dhe zinxhir për gra për dhurata për bizhuteri bukuroshe...

Shiko Detajet

9 copë / vendosur Origami Rabbit Swan Whale Fox Squirrel Horse Penguin Bruce Pins Pins Button Jacket Jacket...

Shiko Detajet

ZWPON Hot Shitja e Unazave Kryesore të Velelësave Velor Keychain Gratë Qese Aksesorë varëse varëse varëse s...

Shiko Detajet

QOONG Moda Meshkuj Keychain Keyring Car origjinal zinxhir lëkure kyç Unazë kyç metalike Mbajtës automatik k...

Shiko Detajet

Rrathë luksoze me ngjyra të bardha Emmaya për Zonja Gratë që shkëlqejnë ovale të formësuara AAA Kubike Zirk...

Shiko Detajet

Bizhuteri Gjeometria e Sheshit të Modës 2018 Vendos vathë Pandent Stud, Vathë Stud Pandent Vathë Crystal Ma...

Shiko Detajet

Varëse për sytë e maceve 925 Round argjendi i rrumbullakët me varëse natyrale prej guri për gra bizhuteri t...

Shiko Detajet