21% Zbritje

MË SHUMË FOTO

Foto 1
Foto 2
Foto 3
Foto 4
Foto 5

PRODUKTE TË NGJASHME

Bizhuteri Moda 2 Stil Ngjyrash Divergjente Divergjente Daityless Amity Abnegation Qëndreshe Pendant Qëndres...

-35%
Shiko Detajet

Rrathë magnetike me zinxhirë Vinterly për burra Rrathë me energji shëndetësore me zinxhir dore Germanium rr...

-50%
Shiko Detajet

Ushtar çeliku çelik inox spirale bizhuteri titan çeliku burra punk unazë popullore unazë e nxehtë e shitjes

Shiko Detajet

Trupi PUNK Octopus Design Plugë Veshjesh Hollë Zgjerues Fushe Stendcher Dhe Tunnels 6-25mm Helix Piercing B...

-6%
Shiko Detajet

Opsione elegante për kristal pesë ngjyra

-54%
Shiko Detajet

BAMOER Hot Shitet Gold Necklaces Lule Ngjyrosje me Qirq cilësor të lartë Zirkon për Gratë Dhuratë për Ditël...

Shiko Detajet

4 palë / grupe vathë kristal Bohemian vathë Studi për Gra Boucle D'oreille Bizhuteri Dazzling Kubik Zazzoni...

-39%
Shiko Detajet

Ngjyra e çmuar e bizhuterive me gjerdan kristal argjendi 925, i Ngjyra, Ngjyrosje me ngjyra Crystal Rhinest...

Shiko Detajet

SANTUZZA Unaza e Argjendtë e Fluturave për Gra 925 Unaza Argjendë Sterling Moda për Gra 2017 Bizhuteri Kubi...

-48%
Shiko Detajet

Letra luksoze HAWSON Dufflinks 6 Dukuritë e Ngjyrave Vezë me Lidhje prej guri Lidhje me ngjyra të arta Mens...

Shiko Detajet

DHURATA ATTRACTTO !!! Rrathë byzylykë për kremin e zemrës 2019 për gra Byzylyk dhe rrathë të rrumbullakët ari

-15%
Shiko Detajet

Me zinxhir si dhuratë! 316L Stainless Steel Women varëse parfumi me kristale 30 mm Eri thelbësore për shpër...

-10%
Shiko Detajet

Ngjyra e Ngjyrave Tibetike me Argjendë të Re Tibet Yoga OM Omer Ngjyrosje Choker Charm Fabrika e Lëkurë e Z...

-12%
Shiko Detajet

Fit Evropiane Charms Bracelet 925 Sterling Silver personalizuara Cruise Ship Boat Charms rruaza për varëse ...

-30%
Shiko Detajet

Vathë të rinj me shumë rërë shumëngjyrësh me një raketë të rrumbullakëta, me cilësi më të lartë, Cilësi të ...

-37%
Shiko Detajet

Luleradhiqe Wish Real Waterprop Lulesh varëse, varëse 925 Sterling Zinxhir Silver Zinxhir Gratë Gratë Choke...

-6%
Shiko Detajet

Unaza Gjeometrike USTAR Rombus për gra bizhuteri për burra Rozë me ngjyrë ari Mashkull unaza për meshkuj fe...

-50%
Shiko Detajet

Vintage Silver Hollow Flower Flowery Beachy Chic Festival, Rrathë turke skllave për gratë e zinxhirëve të t...

-30%
Shiko Detajet

Tri gjerdan varëse mini pineapple për gratë, bizhuteri për vajza për vajza, çelik inox, ananas, prej ari Rose

-30%
Shiko Detajet

Veshmbathje këmishë me këmishë KFLK për mensë Dhurata Butonat e manshetave të markës Kristal me pranga kris...

Shiko Detajet

JIASHUNTAI 4 unaza martese me ngjyra Vjeshtë argjendi të kuqe 925 unaza për gratë Retro argjendi guri natyr...

-45%
Shiko Detajet

DreamCarnival1989 Lulet e Luleve të Luleve për Gratë Virta Festa për Dhurata me Ngjyra të arta Partia për b...

-30%
Shiko Detajet

F.J4Z Vathë Gjeometrike Designer Punk Trekëndëshi i Artë Trekëndësh Vathë të Vogël Studi Për Gratë Brincos ...

-28%
Shiko Detajet

1pc gjerdan lëkure me varëse te madhe celtics, gjerdan elegante te punuar me zogj për gratë

-10%
Shiko Detajet

Rrathë për gratë

-27%
Shiko Detajet

Hisenlee 2017 300Pcs me cilësi të lartë 300Pcs të përziera akrilike të rrumbullakëta alfabeti të bardhë rru...

-5%
Shiko Detajet

Gjenerata prej çeliku të pandryshkshëm Jezusi Jezusin Peshku Krishterimi Ichhys Peshkore varëse peshqesh bi...

-25%
Shiko Detajet

6 copë / Vendosni gjerdan varëse për pica BFF Shokët më të mirë të Miqësisë

-46%
Shiko Detajet

Veshmbathje me këmishë të modës të bizhuterive KFLK për gratë Butonat e manshetave të markës Purple Crystal...

-50%
Shiko Detajet

Byzylyk Lotus Thai Brand Silver

-40%
Shiko Detajet

VESHJE MJETE TE ZI 925 STERLING VETE TE131

-50%
Shiko Detajet

Aliazh i ri i modës Smile Pock Stretch byzylyk byzylyk

-30%
Shiko Detajet