50% Zbritje

MË SHUMË FOTO

Foto 1
Foto 2
Foto 3
Foto 4
Foto 5
Foto 6

PRODUKTE TË NGJASHME

Mbërthecka prej ari pafundësi ari, gjerdan lëkure për femra, bizhuteri Boho, bizhuteri të përjetshme, gjerd...

-30%
Shiko Detajet

Moda bizhuteri për gjerdanet e trupit të gjerdanit për gratë

-49%
Shiko Detajet

Deklarata e Modës Gjerdan Zinxhiri Lidhës Chunky Choker Qafore Për Gratë Zinxhir i Madh Long Long Collares ...

-28%
Shiko Detajet

Bizhuteri Hip Hop Argjendë të Re Mbërthecë Argjendi / Armë Argjendi Ngjyra e Zezë Uzakë Gun Uzi Gun Vecklac...

-30%
Shiko Detajet

CCHGM Hot Shitje me shumicë Rruaza të lëmuara me gurë natyralë të lëmuar për bizhuteri duke bërë gjerdan DI...

Shiko Detajet

Transporti Falas për Mollëzat Crystal 3 Colors Option Zezë Blu e Kuqe Cilësia më e Lartë Design Dizajn i Gu...

-20%
Shiko Detajet

CWWZircons Moda e markës Rose Rose Ngjyra e artë e gazuar me kub të madh kub të kuq, të luleve Vathë të Mëd...

-50%
Shiko Detajet

Fuqia byzylyk magnetik WelMag Stainless Steel Shampo për Gra Byzylyk Bio Energy 2019 Shitje e Ngjyrosur me ...

-20%
Shiko Detajet

Ardhja e ushtarit të çelikut burra çeliku inox punk bizhuteri kafkë cilësisë së lartë unazë kafkë burra

Shiko Detajet

Hunter x Hunter Killua Gon Keychain Cute Accessories Accessories Unazë kyçe 6 Stilet Zinxhiri Kryesor XS-2

-49%
Shiko Detajet

Miasol Adjustable Diy karavidhe karavidhe karavidhe zemre byzylyk Fit Pandora rruaza për Diy bizhuteri byzy...

-10%
Shiko Detajet

Eulonvan Black Resin 925 Sterling Silver modës së gishtit të fejesës së martesave Vintage Veshje për burra ...

-25%
Shiko Detajet

Bizhuteritë e nuseve të Shamty Etiopiane Vendosin Vathë Ngjyra të pastër ari Afrika Vathë Dredhullash Gadhe...

Shiko Detajet

Lule Meideheng Lule Shape Beads Akrilike Transparenca Beads DIY Për Bizhuteri Bëni Aksesorë Mjeshtëri të pu...

Shiko Detajet

Arritjet e reja 2018 Moda e thjeshtë 925 Vathë prej argjendi të hollë argjendi Dizajn lulesh vathë për grat...

-25%
Shiko Detajet

Vathë mbështjellës veshi dasme vathë prej kristali vathë për gra rrufeja zirkonia vathë alpinistë

-40%
Shiko Detajet

1pc Mix Dollapë të Vjetër Antik Vintage

-50%
Shiko Detajet

UNY Byzylyk Brand Fashion Fashion Bizhuteri Hardy Bangles Dots Retro Antique Bangle Vintage Krishtlindjeve ...

-60%
Shiko Detajet

CN4 2mm 4mm 16 18 20 22 24 gjerdan zinxhir Twist Rope, bizhuteri me shumicë Moda 925 bizhuteri argjendi me ...

-10%
Shiko Detajet

Princesha e tepërt Vintage Princess Tara Crystal Tiara Rhinestone, Nusja e Nuseve e Flokëve, Dasma Aksesorë...

-53%
Shiko Detajet

Flyleaf 925 bizhuteri argjendi i shkathët Ginkgo lë unaza për gratë me aksesorë të lartë për zonjat e modës...

-40%
Shiko Detajet

Rrathë Etnike LongWay Për Gra Rrathë Argjendë Ngjyra të Argjendë me Argjendë dhe Byzylyk Shënim Bizhuteri V...

-21%
Shiko Detajet

1 copë Unaza argjendi antike argjendi Viking Unazë Rune Nordike Mashkull të punuar me dorë Unaza të rregull...

-15%
Shiko Detajet

Zinxhir Beautifull Pretty Persian Cat Pendants 925 Sterling Silve CZ Bizhuteri Crystal vendos gjerdan dhe v...

-34%
Shiko Detajet

Transporti falas Femrat me mansheta me takë të kuqe, këpucë me takë të lartë, me këpucë, me këpucë dhe me p...

-10%
Shiko Detajet

1PC 4 Ngjyrat Xhel Argjendi Pendant Shami e Argjendtë e Argjendtë në Shtëpi, që varet nga Unaza e Fundit e ...

-5%
Shiko Detajet

Wholeasle Kate Sheshi i Vogël Sheshi Opal Glitter Stud Vathë ari bizhuteri ari të grave Moda 2016 Vathë 14 ...

-60%
Shiko Detajet

ORSA JEWELS 2019 Unaza e Pafundme e Dizajnit më të Ri me 36 copë Micro Paved CZ Fashion Women Women Ngjyra ...

-40%
Shiko Detajet

Zirconia mahnitëse kubike e kuqe e zezë CZ e argjendtë e praruar e stampuar 925 Clip Huggie Vathë S0236

-59%
Shiko Detajet

P185 Me shumicë Transporti falas bizhuteri elegante të modës argjendi, bukuri për gratë, fisnikë gjerdan va...

-14%
Shiko Detajet

Meideheng formë akrilike katrore Hollë nga sheshet me ngjyrë rruaza të modës me vrimë të drejtë për bizhute...

Shiko Detajet

CAMDOE DANLEN Beads natyrore me gurë blu Agatesë shirita blu të rrumbullakëta Onyx Rruaza të lirshme 4 6 8 ...

-10%
Shiko Detajet