MË SHUMË FOTO

Foto 1
Foto 2
Foto 3
Foto 4
Foto 5
Foto 6

PRODUKTE TË NGJASHME

Set për vathë të gjerdanit të lidhjeve të modës

Shiko Detajet

Tajlandë Ring Buddha Elephant Ring Authentic 100% 925 Sterling Silver Rings for Men Vintage Punk Punk GANES...

Shiko Detajet

Neoglory Austri Crystal & Rhinestone Drop Vathë Beads Long Elegant shumëngjyrësh me ngjyra për gra Dhurata ...

Shiko Detajet

Rrumbullakë shumëngjyrësh shumëngjyrësh 4,6,8,10 mm Amazon Bead natyror rruaza guri natyror për rrathë bizh...

Shiko Detajet

Power Ionics Titanium Ion F.I.R 3D Camo Rrathë ekuilibër Fuqia e krahut PT048

Shiko Detajet

Tanzanite me një rënie të madhe të gjatë, Angazhimi i Gruas së Bardhë me CZ 925, varëse argjendi 60x38mm

Shiko Detajet

Unaza Vintage Manual i punuar me duar me Lapis Natyrore Lapis Lazuli prej guri gjashtëkëndësh Vetë për burr...

Shiko Detajet

Tasel klasik me gjethe të gjera, gjerdan prej grave, Bijoux, bizhuteri te reja te modës

Shiko Detajet

Bizhuteri Big Monedhë Kryqi Etiopik 22k Ngjyrë ari Afrikan Eritrea Habesha Nusja e Nuseve Dasma

Shiko Detajet

Ngjyra e artë për burra Vintage Gothic Dragon Claw Biker Unaza Band jeshile CZ Crystal, bizhuteri unazë una...

Shiko Detajet

Byzylyk Lidhje Themed Link Mens me Toggle kapëse argjendi për burra Punk bileklik bizhuteri çeliku inox pul...

Shiko Detajet

Memurja e gjallë e dollapit të varur me hijeshi lundruese 30 mm xhami kristali të argjendtë të rrumbullakët

Shiko Detajet

Byzylyk Fit origjinal Charm Fit 925 Silver Bead Silver Bead Galaxy Me Bizhuteri Rreze Rreze Bëre Berloque P...

Shiko Detajet

LOVBEAFAS 2018 Vathë Bohemian Vathë të Modës për Bizhuteri Drop Vathë për Femra Brincos Monedhë Monedhë Tas...

Shiko Detajet

Alergjia OBH 1PC Penicilinë Alergji me shirit silikoni për Kujtesë 3 Ngjyrat

Shiko Detajet

Beautiful Rhinestones Crystal Multi Color Pave Butterfly dhe Brookhes për Gratë në Ngjyra të Ndara

Shiko Detajet

Moda CZ gjerdan varëse e modës CZ për gratë Moda Zircon e bardhë e artë e pastër Bizhuteri e dasmave të qar...

Shiko Detajet

Kapëse në vesh pa vathë Vathë për gra burra motër e madhe Round no vrimë argjendi e zezë e ndritshme klasik...

Shiko Detajet

Deklaratë Tusel Tungë Tungë të Lartë

Shiko Detajet

Ardhura të reja me cilësi të lartë Tassels Moda Lule 925 Sterling Zonja Sterling Zinxhirë Vathë Bizhuteri D...

Shiko Detajet

Klip lidhëse me cilësi të lartë 18 stile gjashtëkëndësh dizajn markë të artë për martesë dhe argjendi Tie C...

Shiko Detajet

SLBRIDAL Argjend i Qartë Crystal Rhinestones Cubic Dasma Zirkon Tiara CZ Nusja Princeshë Mbretëreshe Faqe K...

Shiko Detajet

Broshurë e dashuruar ose e motrës Double Cat për Dhurata Dhuratë Shell Metal Crown Rhinestones Enamel Pin B...

Shiko Detajet

Deklarata Bonsny Wide Acrylic Wide Sexy Marilyn Monroe Modelet e rrathave Bangles Moda Bizhuteri Figurë Mod...

Shiko Detajet

Argjendë të veshur me argjend 925 Vathë për Gra Transporti me shumicë Falas Dhuratave të Krishtlindjeve Biz...

Shiko Detajet

KISS MANDY Argjend i zi Argjend i zi Argjend i çelikut Jezusi Kryq varëse varëse për burra me zinxhirë të g...

Shiko Detajet

Aromë e re Arritja dhe guaskat e Veshjeve të arta të trëndafilave për gra dhe burra Vathë prej çeliku titan...

Shiko Detajet

Qepje Veshmbathje Veshjet e Clip Ujit Bizhuteri Zirconia Crystal Jackets Crystal Cuff Vathë për Këmishë për...

Shiko Detajet

Dizajni i ri i modës mbërritëse të vitit 2017 925 femra argjendi të pastërta, qafore, varëse rrobash varëse...

Shiko Detajet

Vathë me yje të ndritshëm të Punkave Vathë Punk Stud Vathë me ngjyrë të artë me ngjyrë të artë

Shiko Detajet

karficë karrige më të fundit të punuar me dorë rhinestone bizhuteri gërshërë me shumicë për dhuratë më të ...

Shiko Detajet

Transporti Falas Lajme me Pakicë Risi për Muffey Design Cufflinks Materiali prej argjendi Argjendi Ngjyra e...

Shiko Detajet