15% Zbritje

MË SHUMË FOTO

Foto 1
Foto 2
Foto 3

PRODUKTE TË NGJASHME

Planet prej çeliku inox Saturni & Raketa anijesh

-30%
Shiko Detajet

Dhurata R&X Sieraden Vendos gjerdan për Angazhimin Përvjetor Set Gravë / Vathë për Veshje / Vathë prej bizh...

Shiko Detajet

Promovimi i Parave të Humbura Shitja me shumicë me Titan me Shitje me shumicë Ngjyra e artë me litar me lit...

-35%
Shiko Detajet

HIBRIDE Forma më e lartë e Cilësisë së Drokës me Cilësi më të lartë AAA Kubik Zirconia Nushesh Dasma, Ngjyr...

-40%
Shiko Detajet

Somen Ring Men 8 mm Sliver Brush Tungsten Ring Blue Inlay Blue Band Angazhimi Dashuria Unaza Rings Burra Mo...

-38%
Shiko Detajet

Collare Big Lion Head Lion Jewel Bizhuteri ari / Argjend / Ngjyrë e Zezë Frigaro Zinxhir i Kafshëve të Mëdh...

-30%
Shiko Detajet

Dizajn i ri i kthyeshëm (Një anë është e bardhë, njëra anë është e zezë) Rrathë dashurie femra & Bangles Gr...

-31%
Shiko Detajet

Rrathë Poshfeel Verë 8Mm Rrathë me ngjyrë të Gjelbër dhe të Bardhë për Gratë dhe Burrat Bizhuteri Breshka B...

-20%
Shiko Detajet

KEORMA Infinity Love Hope Down Sindromi byzylyk Vetëdijësim mjekësor byzylyk & Bangle për Burrat Gratë Dhur...

Shiko Detajet

Bizhuteri Moda Numrat Romakë Vathë Stud Vathë prej ari prej çeliku të pandryshkshëm Vathë për dashnorët për...

-19%
Shiko Detajet

Fmimi i fabrikës YFJEWE Bizhuteri me shumicë të reja Rhinestone jeshile të rrumbullakët kristalesh Rendesh

-39%
Shiko Detajet

Dalaful Lovely Rabbit Keystains Keystains Keystings Keysings Key zinxhirët qese qese varëse për gra të maki...

-25%
Shiko Detajet

2017 Unazë Luksoze Veshjet e Re Veshje Luksoze Për Gratë e Kuqe Ngjyra Kristal Antik Artë Punk Partia Unazë...

-50%
Shiko Detajet

ngjyre argjendi u rrit

Shiko Detajet

Simbol Piramidale Opal Opalite e Gdhendur në Guri natyral Simboli kuarc

-17%
Shiko Detajet

Unaza e plotë e kristalit me trëndafila të kuq me ngjyra të thjeshta klasike të dasmave dhe të unazave klas...

-50%
Shiko Detajet

Deklaratë Bonsny Maxi Artikuj bizhuteri smalti me aliazh metalike gjerdan flluskë jakë varëse varëse 2016 M...

-59%
Shiko Detajet

KFT Argjend i rrumbullakët me shërim natyror me argjend kristal gjashtëkëndor Piramidë guri rruaza lavjerrë...

-15%
Shiko Detajet

bizhuteri të veshura me gjerdan argjendë gratë e modës së dasmës Cross CZ kristal Zirkon varëse guri varëse...

-15%
Shiko Detajet

Gratë me gjethe retro smalt retro për gratë

-30%
Shiko Detajet

2017 Moda Evropiane Vintage Veshja Barokque me shirita me fije floku Full Colorful Crystal Rhinestone Flokë...

-22%
Shiko Detajet

Shitje me shumicë Ayliss 1x Cho Ku Rei 7 rruaza Chakra Argjendtë Reiki Gem Healing Point varëse gjerdan biz...

-10%
Shiko Detajet

Vathë me rënie të kubeve të zinkonisë me AAA Manxiuni AAA me Tiny CZ Vathë martesor të martesave luksoze pë...

-50%
Shiko Detajet

HIMSTORY Crystal Luksoze Vintage Pallua aksesorë për flokët e nusërisë për Qepje Dasma Tiinceanera Tiara Cr...

-39%
Shiko Detajet

Gratë Femra Cool Punk Gothic 100% Handprafted Customized Handfrafted Letër Ari Argjendi Choker Pink PU Lëku...

-19%
Shiko Detajet

Shitje e nxehtë15.5 "Rrathë natyralë të bruzave natyrore për bërjen e argjendareve 6 8 10 12 14 mm rruaza s...

-33%
Shiko Detajet

Fabrika e Tregtisë Etnike Tibetike Bizhuteri të Lashtë Peshku me fat Peshk, varëse prej druri Veshmbathje t...

-22%
Shiko Detajet

Dita e Shën Valentinit Ditëlindja Dhurata e Shën Valentinit Dita e Shën Valentinit Dita e Shën Valentinit D...

Shiko Detajet

WT-P547 Qasje e re Moda varëse lëkure e varur prej ari natyral, varëse bukuroshe, predhë prerje cowrie

Shiko Detajet

BizhuteriPalace Origjinale AAA Zirkonia Unaza e Dasma e Modës Kryq Shape Band Pure 925 Unaza e Argjendtë St...

-32%
Shiko Detajet

Bizhuteri për markë Bonsny vendos vendosëse për gjerdan akrilik qeni

-50%
Shiko Detajet

8SEASONS Boho punuar me dorë Transparencë rrëshirë Lule Daisy, Ngjyrosje Ball Zinxhiri Ball Argjend Ngjyra ...

-25%
Shiko Detajet