49% Zbritje

MË SHUMË FOTO

Foto 1
Foto 2
Foto 3
Foto 4
Foto 5
Foto 6

PRODUKTE TË NGJASHME

Zinxhir Beautifull Pretty Persian Cat Pendants 925 Sterling Silve CZ Bizhuteri Crystal vendos gjerdan dhe v...

-34%
Shiko Detajet

NBB375 bronzi nepali mbështjellë rruaza të gjelbërta të vjetra të guvernave

Shiko Detajet

11.11 Xuping Fashion Anklet Fashion New Arrival Arri Arrival Ngjyra me cilësi të lartë Zinxhir Luksoze këmb...

-60%
Shiko Detajet

New Dignign Luksoze Maxi Crystal jakë jakë prej ari / argjendi të lëmuar me gurë rrathë rhinestone rrathë c...

-10%
Shiko Detajet

Minminale me Ngjyra Argjend Ngjyra Crystal Nushe, Vathë të Vogël të gjata, Fletë varëse fluturash varëse va...

-20%
Shiko Detajet

Moonso 925 Sterling Silver Dings Angazhimi i Dasma, unaza unaza për gra me shumicë gishtash bizhuteri me sh...

-1%
Shiko Detajet

KISS MANDY Argjend i zi Argjend i zi Argjend i çelikut Jezusi Kryq varëse varëse për burra me zinxhirë të g...

-40%
Shiko Detajet

SMJEL Rrethi i ri gjeometrik i vogël gjeometrik Tri Trekëndësh gjashtëkëndësh vathë me majë zemre për gratë...

-30%
Shiko Detajet

LWONG Sexy Long Long Rhinestone Choker Jewel Colour Jewel, Chokers Rolestones Crystal Chokers Glo

-20%
Shiko Detajet

ORSA JEWELS 2019 AAA Brilliant Austriake CZ Infinity Pendant Argjendë Ngjyra për Gratë / Gratë / Dhurata e ...

-30%
Shiko Detajet

Dhurata LUOTEEMI Delikate e Dashurisë Larmore me armarmi prej lëkure me shkëlqim CZ Square Bead Lidhje e Ze...

-45%
Shiko Detajet

Byzylyk për Dasma të grave Doreza dhe markë numerike romake

-31%
Shiko Detajet

Collier Ethnique 2018 Necklace Fashion Null Colour Ngjyra Vintage Argjendë Ngjyrosje Zinxhiri Double Zinxhi...

-42%
Shiko Detajet

Pako Dhurate Star bizhuteri Piercing Falso Body Piercing Labret Sexy Sexy Piercing Navel Belly Ring Purple ...

Shiko Detajet

vertikale gur Zirkoni AAAA + Vathë Rhinestones Circle Drop

-49%
Shiko Detajet

Gothic Kawaii shtresa e parë e çokollatës lëkure origjinale O thumba të rrumbullakëta thurrëse punuese të p...

-29%
Shiko Detajet

ORSA JEWELS 2019 Vathë me ngjyra të ndezura të trëndafilave me ngjyra të kuqe 100% alergji pa vathë me vath...

-40%
Shiko Detajet

SINLEERY 2018 Ardhja e re Mbulesa e Madhe Big Sheshi varëse me zinxhirë lëkure të zezë Deklaratë Maxi Xheva...

-16%
Shiko Detajet

Byzylyk bizhuteri VONNOR për Gratë me gaz Rhinestone Inlaid Soft Wrap Bangles Bracelets Fashion Accessories...

-20%
Shiko Detajet

YUN RUO 2020 Rose Personalitet i artë në ring Unaza e rrotullueshme për një dhuratë për burrë grua 316L Biz...

-44%
Shiko Detajet

Ztech luksoze Vintage Round vathë të mëdha me vathë të rrumbullakëta për gra Kristal Femra Dhurata e Krisht...

-30%
Shiko Detajet

Mecresh Argjendë me ngjyra argjendi Mecresh Vathë kristalë të mëdhenj për gra Veshjet e dasmave të nusërisë...

-25%
Shiko Detajet

DoreenBeads Vajzat Gra Stud Vathë Fazat e Hënës Alpinistët Veshjet e veshit Ngjyra argjendi / Ngjyra e artë...

-20%
Shiko Detajet

burra të rinj të modës 30mm keychain DIY mbajtës zinxhiri metalik zinxhir të cilësisë së mirë shufër krehër...

-11%
Shiko Detajet

Rruaza spacer qelqi 2mm 1000pcs Rruaza të farës së Czechekisë për rruaza të punuar me dorë të bëra me dorë ...

-8%
Shiko Detajet

LOVBEAFAS 2018 Deklarata e Modës Maxi, Ngjyrosje të gjata dhe varëse, gjethe jakë prej lëkure prej bronzi

-25%
Shiko Detajet

MOONROCY Vathë me Lule të artë me ngjyrë të kuqe Red Blue Purple Purple Sweet CZ Vathë për Gratë Dhurata Dr...

-21%
Shiko Detajet

JHNBY Natural Stone Grey Beads carnelian Rreth rruaza të lirshme të lirshme Topi prej guri 4/6/8/10 / 12MM ...

-50%
Shiko Detajet

2017 New Rose Gold Diy Design Pave CZ Ball byzylyk tërheqës për burra Gra të endura Macrame Bakër Beads biz...

-10%
Shiko Detajet

Deklarata FishSheep Big gjerdan jakë prej zinxhiri chokky jakë për gra të mëdha akrilike

-10%
Shiko Detajet

Kinel Turke Jewellery Vintage Devil Palm Rings Large For Women Bizhuteri e markave me ngjyra te arta ne 2017

-50%
Shiko Detajet

Mens gjerdan Ari Mbushur Lakore Kubane Zinxhiri Gold Gold për Burra Gratë Davieslee Me shumicë Bizhuteri Dh...

-40%
Shiko Detajet