MË SHUMË FOTO

Foto 1
Foto 2
Foto 3
Foto 4
Foto 5
Foto 6

PRODUKTE TË NGJASHME

Cilësia klasike Brush turke Brooch Jewelry Royal Retro Gold plating Dizajn lulesh Hixhab shami shirita Lape...

Shiko Detajet

Paketat e bizhuterive të Enesit me Lule Rozë Moda Ngjyra e artë Piktura bizhuteri martesore e nuseve për gr...

Shiko Detajet

Transporti Drop 925 Necklaces Argjendi Sterling Bllokad katror Dyfishtë Argjendi & Ngjyra

Shiko Detajet

BBC bizhuteri seksi skllevër seksi e rrumbullakuar në BBC

Shiko Detajet

TIGRADE 8mm Burra Tangsteni Zi Karabit Unaza e Thin Linjës Blu Blu Dasma Bizhuteri Vintage Meshkuj Anime An...

Shiko Detajet

New Tassels Bohemia Tassels Drop Vintage Gold Gold Choker Chain Chryth Deklaratë Bibla & Pendants Bizhuteri...

Shiko Detajet

Byzylyk Magnetik Zi Vinterly Elektrike e Shëndetit Mashkullor Energjia Bio Magnetike Terapia Germanium Rrat...

Shiko Detajet

Aksesorët më të rinj të bizhuterive të modës Bohemia Zinxhir me shumë shtresa me gjerdan varëse kryqi për N...

Shiko Detajet

Neckallat varëse kristalesh të pafundme Shuangshuo për varëse femrash Choker Numri me fat Tetë gjerdan me z...

Shiko Detajet

HIBRIDE Moda me ngjyra të arta dhe burra pranga për gratë

Shiko Detajet

Fëmijët bukuroshe Cartoon Pink Vathë me një kalë Vathë me një gjerdan bizhuteri Set për Gratë Zonja Partia ...

Shiko Detajet

CSJA 2pcs Ardhja e Re Lule e Jetës varëse 7 Chakra Stone Yoga Symbol Reiki Shëndet Amulet Gjerdan Guri naty...

Shiko Detajet

LZHLQ 2 copë Vathë Vjeshtë prej palme të gjata etnike Gratë 2020 Bizhuteri të Modës Argjendë Gjeometrike Pl...

Shiko Detajet

Cute Lini lepuri origjinale lepuri Pom Pom Bunny Keychain Gratë xhingël Llaveros Doll Doll lodër Zinxhir ky...

Shiko Detajet

Meajoe Trendy Ylber Pemë e Jetës Ngjyrosje Ngjyrosje Pallture Ngjyrosje shumëngjyrësh me Guri Natyror

Shiko Detajet

Vathë Dishana Drop për gratë Veshje Elegante me Gurë Bizhuteri Moda Femra Rreth 100% bizhuteri Kristal Kris...

Shiko Detajet

8 ~ 25m Plugë për Veshjet e Zeza në Vezë Tunnels Stretchers prej druri të veshit Expandë priza dhe tunele p...

Shiko Detajet

Gjerëse ZIRIS Choker Gravë e zezë me dantella me rrip, jakë Partia, bizhuteri, aksesorë, qafë, aksesorë çok...

-99%
Shiko Detajet

Moda Kristal Stars Lidhje Zinxhiri Zinxhiri Choker Trendy Luksoze Rhinestones Qafa, Jakë jakë bizhuteri

Shiko Detajet

Veshjet e gjerdanit për femrat e modës 17KM Bizhuteri Vendosëse për Color

Shiko Detajet

316L bizhuteri çeliku inox Unik 3in1 unaza të zemrës për gra nikel çeliku kirurgjikal CZ unaza pa lule kristal

Shiko Detajet

Dhuratë bukuroshe Ball spirale Drop Simuluar Pearl Pearl Promovim Transporti falas Qulity Nusja Necklace Da...

Shiko Detajet

Këmishë bizhuteri KFLK Butë lidhëse modë për burra Markë mollëzë me mollëza të kuqe Lidhje Luksoze Dasma Bu...

Shiko Detajet

Timlee N056 Transport falas

Shiko Detajet

YUN RUO Opal Cat Opes Cat Necklace Pendant Chocolate Jewel ineift i Bukë Titanium Rose Ngjyra e artë Dita e...

Shiko Detajet

Rrathë prej burri çeliku me titan të modës Punk Bangle Pulseras Lartë rripa të lëmuar me rripa Doreza 21cm ...

Shiko Detajet

12 copë / set modë ngjyrë ari pranga veshi vathë kapëse fletësh për gratë pa vathë shpuese

-49%
Shiko Detajet

SINLEERY Luksoze e Vjetër Kubike Virte Kubike Zhurmë e Qetë e madhe Për Gratë Angazhimi i Dasma Ditëlindja ...

-22%
Shiko Detajet

TracysWing Marka Austriake Crystal Bakri Crystal ari e simuluar Ngjyrë perlash Rreshta për Gra Shitje e Vje...

Shiko Detajet

Zog i Ngjyrë i Artë Rozë Në Degë Vathë Për Gratë Miqësi për Miqësi Stalitë e veshit prej çeliku të pandrysh...

Shiko Detajet

Pulseira Feminina Bangle byzylykë me ngjyra të arta dhe Bangles Pulseiras byzylyk vidë çeliku inox Gratë bi...

Shiko Detajet

KISS ME Ngjyrosje të hollë me varëse rhinestone të hollë 2016 Shumicë më e re

Shiko Detajet