12% Zbritje

MË SHUMË FOTO

Foto 1
Foto 2
Foto 3
Foto 4
Foto 5
Foto 6

PRODUKTE TË NGJASHME

Byzylyk lëkure origjinale prej çeliku të pandryshkshëm 316L, për gratë për rroba rrathë rrathë magnetike rr...

-40%
Shiko Detajet

LET T BE B BEN Wholesale Vathë me shumicë Ari dhe Argjendi dhe Rozë Vathë prej ari femrash Hollow Out Clove...

-39%
Shiko Detajet

Todorova Fashion Drop Drop Zircon Navel Piercing Button Button Ring Stainless Steel for Jewel Body for Women

-80%
Shiko Detajet

Kufflink me këmishë luksoze KFLK 2018 për gratë Butonat e manshetave të markës Purple Crystal me pranga Pur...

-49%
Shiko Detajet

DreamCarnival 1989 Purple Pink CZ Ring Cocktail for Women Gothic Vintage Moda Bizhuteri E Zeze Ngjyre Ari E...

-49%
Shiko Detajet

Unaza unike të kryqëzuara të dasmave unike për gratë Për ngjyrën e kristalit të kuq Antik ari partie ari pa...

-99%
Shiko Detajet

Guri natyror Trendy God Jesus Jesus Cross Charm byzylykët për burra Lava Stone Beads Rrathë të punuar me do...

-4%
Shiko Detajet

R&J 925 Unaza të Argjendta të Qëndrueshme Për Bizhuteri Dasma për Gratë Bijoux AAAAA Zirconia Aksesorë të c...

-52%
Shiko Detajet

Luksoze barok Rhinestone Crystal Beaded wedding Tiara nusja kurorë kurorë aksesorë

-28%
Shiko Detajet

Enfashion Vintage Big Circle Dangle Vathë Matte Ngjyrë e artë Vathë Humbje Vathë Për Gra Veshjet e gjata pë...

-45%
Shiko Detajet

YFJEWE 2018 Bizhuteri të Modës Luksoze, Luksoze e plotë e Parmotave të Parrot ari Vathë për Gratë Me Transp...

-40%
Shiko Detajet

Uwin Menaxherët e Hip Hop Bling Bling Iced Out Tenis Zinxhiri 1 Rreshta Gadhendje Rroba Luksoze Argjendi /...

-35%
Shiko Detajet

Byzylyk argjendi 925 i pastër për grua Dizajn i ngrirë sipërfaqe byzylyk zonjë e famshme bizhuteri argjendi...

-20%
Shiko Detajet

Bizhuteri e Modës për Gra të Zdruktha Fabrikë çeliku të pandryshkshëm, Rrathë me byzylyk teli, të lidhura m...

-30%
Shiko Detajet

Bizhuteri Vjetër me Cilësi më të Lartë me Cilësi Enamelimi me shumë ngjyra Rhinestone me rrathë të dyfishtë...

-45%
Shiko Detajet

2017 Re Vullkanike Rock 8MM Beads Black Lava 7 Chakra Color Crystal Stone Chakra Healing byzylyk bizhuteri ...

-42%
Shiko Detajet

Byzylyk i qytetit të kockave Isabelle Lighthouse's Electrum WhipSerpent The Handal Instruments Mortal Instr...

-30%
Shiko Detajet

12 mm Gjerësia 3 Rreshtat e kristalit të Rreshtit Për Gratë dhe Moda Në Hollë Out Numri Romak Bizhuteri Mar...

-31%
Shiko Detajet

Bizhuteri PATICO Vendos Real Pure 925 Sterling Silver Silver Australian

-54%
Shiko Detajet

Rrathë me shkëlqim Crystal Beads Stick Lapel Pins for Suit / Coat / Hijab

-40%
Shiko Detajet

CWWZircons Beautiful bizhuteri shumëngjyrësh kubike Zirkonia Fan Shape Moda Brand Big Green CZ Vathë Veshje...

-30%
Shiko Detajet

Moonmory 925 Sterling Silver Silver Sprouting Pemë e vogël e hapur për gra Pemë me madhësi të rregullueshme...

-46%
Shiko Detajet

PS4 GTA 5 Shitje e nxehtë e tastierës kryesore! Grand Theft Auto 5 Zinxhir kryesor për Tifozët Xbox PC Rock...

-20%
Shiko Detajet

Butonët e rrathëve me gurë të ulët me luksoze Tiger-Eye për mens Lepton me ngjyrë të artë Lepton me cilësi ...

-16%
Shiko Detajet

Filigranë Arti Deco me Stil të Vjetër Brookhes Tonaliteti Argjendi Hap Mikro Pave dhe Marquise CZ Edwardian...

-30%
Shiko Detajet

Oniks i madh i zi me kristal të bardhë të bardhë zircon 925 pricemimi i fabrikës së unazës argjendi të çmua...

Shiko Detajet

Unaza e praruar e argjendtë Shuangshuo 2016 Romani i Ri me Bizhuteri Speciale të Reja Double Bar Gratë Part...

-42%
Shiko Detajet

Rrathë byzylykësh të stilit klasik Emmaya, Gratë e Rratha të Qelbshme të Qarkut të Qarkut të Qelqshëm

-17%
Shiko Detajet

50 100Pcs gdhendje të rrumbullakëta të rrumbullakëta me tela metalikë të rrumbullakëta metalike për bizhute...

-19%
Shiko Detajet

Doreen Box Tassel Moda e punuar me dorë varëse me jakë varëse PU me gjerdan Lidhje prej bronzi Zinxhiri pre...

-18%
Shiko Detajet

Lover Premtimi Round Cut Sintetike Sona Dhuratë Sona 925 Sterling Silver 3 Unaza Argjendi për Gratë e Përje...

-40%
Shiko Detajet

Realarmi i zinxhirit të sigurisë inspiruese të vërtetë 925 Sterling Silver Parmel

-40%
Shiko Detajet