18% Zbritje

MË SHUMË FOTO

Foto 1
Foto 2
Foto 3

PRODUKTE TË NGJASHME

12 copë / shumë TRAJTAR JAK Bone KUJDES TIKI MAN TEMEM NDANTRMARRJE varëse gjithsej TOTEM LUAU HULA SURF GIRL

-15%
Shiko Detajet

Shkalla e modës AAA Cilësia 4 mm Gjerësia e Fakteve të Hematiteve (1 copë) HR1001

-20%
Shiko Detajet

Madhësia e rregullueshme Madhësia e rregullueshme Pearl barok 925 argjendi unazë Retro hiperbolë e bardhë P...

Shiko Detajet

BODY PUNK Plugë Veshi Hollow Tunnel Trupi bizhuteri Piercing Lehta e Kaltër e Brendshme Unaza çeliku Inox Z...

-15%
Shiko Detajet

Gjerdan Zinxhiri Kalin me zinxhirë të gjatë të plotë CZ Solid 925 Sterling Argjend Evil Eye Hamsa Kristal B...

-20%
Shiko Detajet

Byzylyk silikoni me elbubius klasik me madhësi të të rinjve 1PC

-25%
Shiko Detajet

Lidhës i ri i çrregullt ShinyGem i detit të çrregullt Gem / varëse me gurë varëse 5 copë / Larmitë prej ari...

-35%
Shiko Detajet

Transporti falas 40cm / paketë Rruaza të krijuara 3/4/6/810/12/14/16 mm Rrathë të rrumbullakëta natyralë të...

-30%
Shiko Detajet

Raundi i Modës UMODE CZ Ngjyrat e varëse me zinxhirë lidhës kristal për gra Colonat e argjendta me ngjyrë t...

-30%
Shiko Detajet

Brookhes lule me lule të kuqe RHao Romantic Purple, për gra dhe burra, bizhuteri dasmash Dhurata Broshura d...

-11%
Shiko Detajet

Bizhuteri martesor martesor vendos për vishnge gjerdan femrash Vathë unaza Rreth ngjyrave te arta Dubai Afr...

-44%
Shiko Detajet

Byzylykë Naomi & ZP Brand Zonja Cuff, Moda Gratë Moda Bohemian Charm Wrap Rrathë Vintage & Bangles bizhuter...

Shiko Detajet

Rrathë rruaza M Beads Crystal byzylyk Rhinestone Bohemian Charm Luksoze e markës luksoze të modës DIY Byzyl...

-20%
Shiko Detajet

2017 xhaketa e re turke e syve të së keqes turke për sharm xhami Pendent Blue Moda Mbrojtës i bizhuterive p...

-5%
Shiko Detajet

Vathë të gjatë kristalësh për gra Llambadare blu të purpurta me ngjyra jeshile Nusja martesore Dorp vathë o...

-23%
Shiko Detajet

Byzylykë elegante të rregullueshëm marquise kristal për gratë

-16%
Shiko Detajet

Unaza e gjerë VANAXIN Big CZ e Zezë Bling Bling Bling Blind Blindë me cilësi të lartë

-25%
Shiko Detajet

Effie Queen New Real 925 Rrathë Argjendi Sterling për Gratë Moda Zemra Rrathë Byzylyk Dasma Partia Bizhuter...

-40%
Shiko Detajet

1 copë !!! Unazat e Weddingiftit të Unazave të Qelqit Stainless Steel, Unaza e unazës së tij dhe të saj pre...

-34%
Shiko Detajet

Ton i artë Jesus Brooch Pin me një kurorë në krye

-10%
Shiko Detajet

U7 Unique Unique Mix Color Veshmbathje Veshjet e Arit me Ngjyrë bakri Ngjyra me shumicë Vathë të rrumbullak...

-10%
Shiko Detajet

Bizhuteri KFLK mansheta me këmishë franceze për meshkuj Marka lidhëse Retro manshete Lidhje Luksoze Dasma B...

-50%
Shiko Detajet

Unaza Mashkullore / Femra Unazë Dijesh Bijoux Anel Gold Gold Ouro Anillos Bague Aneis Casamento Joias Bijou...

-50%
Shiko Detajet

SANTUZZA Unaza e Argjendtë e Fluturave për Gra 925 Unaza Argjendë Sterling Moda për Gra 2017 Bizhuteri Kubi...

-48%
Shiko Detajet

Bohemia Ball Threads, Vathë shumëngjyrësh shumëngjyrësh për gratë, oorbellen Brincos Woolen Ball Veshmbathj...

Shiko Detajet

Llaka prej syze me fat Tufa varëse çeliku

-5%
Shiko Detajet

LuReen dhëmbët e artë Grillz Hollow Open Double Double Gold Dhapsllëkë Grill False për Dhëmbët Hip Hop Rapp...

-30%
Shiko Detajet

Bizhuteri argjendi Kiteal 925 e vjollcë e varur jashtë varëse e zemrës së luleve të ngrirë 1mm 18 "gjarpër ...

-11%
Shiko Detajet

Zirkon Swan gjerdan i gjatë me zinxhir triko Zinxhiri Metal zinxhir kristal lule varëse varëse

-30%
Shiko Detajet

Vjeshje Gadishte Trendy 2016 Mbulesa Zinxhiri Zinxhiri, Deklarate e Emalelit te Plate te gjate Bling & Neck...

-25%
Shiko Detajet

3PCS Set byzylykë Crystal & Bangles 2019 Bracelets Charm Wrap Charm Handle Femme for Women Bizhuteri për Mo...

-34%
Shiko Detajet

Fabrika e drejtpërdrejtë Retro Pretty Frosted Beads Rrathë varëse rrushi Moda 925 Ngjyra argjendi me Ngjyra

-39%
Shiko Detajet