MË SHUMË FOTO

Foto 1
Foto 2
Foto 3
Foto 4
Foto 5
Foto 6

PRODUKTE TË NGJASHME

VIVILADY Bizhuteri e Modës Vendos Imitim të Madh Pearl Rhinestone Rendesh Vathë Vathë Unaza Për Gratë Vogue...

Shiko Detajet

SANTUZZA Unaza e Argjendtë për Gratë 925 Sterling Argjendë e modës së Luleve Ngjyra e artë Kub kuzhinë Zirk...

Shiko Detajet

Rripa mansheta mansheta luksoze për markë HAWSON Lidhje me mansheta blu dhe të zezë

Shiko Detajet

Luksoze luksoze Crystal Rhinestone Teardrop Brooch Pin Metal Metal Veshje Gjeometrike Shape Veshje aksesorë...

Shiko Detajet

KISS ME 2 Ngjyrat Vathë prej lëkure të kuqe të zezë Veshjet e markës së re bakri Alloy Aksesorë për Gratë p...

Shiko Detajet

Një varëse + kuarte natyrale kuarc gurë në gur, varëse, Labradorite varëse e madhe satelitore, varëse bizhu...

Shiko Detajet

Fabrika e bizhuterive Crystal në bizhuteri të tregtisë së jashtme Yiwu, byzylyk Australian Crystal Heart by...

Shiko Detajet

Unazat e Angazhimit të Dasmave në Unaza të Karabit të Tungstenit 8 mm Unazë për Gratë për burra Gra Veshë p...

Shiko Detajet

MKENDN Moda Multilayer lëkure bukuri lëkure Vintage Feather Arrow byzylyk spirale për burra gra Pulseras bi...

Shiko Detajet

Rrathë prej ari për burra Davieslee Gratë byzylykë të mbushura me ar të kuzhinës zinxhir kuban 12 mm 20cm 2...

Shiko Detajet

KFT Pema natyrore e jetës Gurë varëse me varëse gurash shërimi turmalinë kristal kuarci me bizhuteri të mod...

Shiko Detajet

Moda Gjerëse Zemre me Dore të Zemërta të Loveiftit të Steeliftit Stili i Steeliftit Stainless Steel, Gjerës...

Shiko Detajet

Gjerdanat qeramike të gjata me varëse etnike të bëra me dorë, bizhuteri të cilësisë së mirë, Aksesorë të mo...

Shiko Detajet

HONGYE Brincos 3 Rhinestone me gurë me ngjyra të artë dhe rrumbullakosura me vathë të gdhendur me pllaka të...

Shiko Detajet

Grykë me zinxhirë litar të artë të verdhë të mbushur me zinxhirë të thurrur me kravatë 3 mm, 5 mm, 7 mm të ...

Shiko Detajet

Beads meideheng akrilike me petale lulesh të tejdukshme

Shiko Detajet

skifter engjëll Sytë Austri Crystal Pendant Necklaces Vathë Doreza byzylyk për gratë dashnore të modës Bizh...

Shiko Detajet

Rainso Brand New Magnetic 4 Elements Elementet e Kujdesit Shëndetësor 316L Rrathë prej çeliku inox & Bangle...

Shiko Detajet

Byzylyk Butterfly Stainless Steel Gratë Rrathë Dyshe Lule Argjendë Color & Bangles Jewels pulseras mujer mo...

Shiko Detajet

YUN RUO Unaza e gishtave me ngjyra argjendi të trëndafilit të lartë për bizhuteri martese për burra grua 31...

Shiko Detajet

Lidhës i ri i çrregullt ShinyGem i detit të çrregullt Gem / varëse me gurë varëse 5 copë / Larmitë prej ari...

Shiko Detajet

100% Topa të Unazave të Titanit Topat 14G 1.6mm Bizhuteri Trupi Piercing pirbues

Shiko Detajet

Ushtar çeliku Unaza dhie prej çeliku inox 2015 Newmimi me shumicë i çmimeve të fabrikës me shumicë për bizh...

Shiko Detajet

2016 Ngjyra e rrumbullakët me jakë prej ari prej çeliku të pandryshkshëm për 9 burra, 6 cm

Shiko Detajet

Beier 316L Unazë perlë me majë çeliku

Shiko Detajet

Barka argjendi prej argjendi Boho fustane me shirita prej beli me zinxhir bel trupin bel bel belin e vallëz...

Shiko Detajet

Grace Jun (TM) Lule tërfili me cilësi të lartë 4 formë zemre Clip Opal në vathë pa Piercing për vajzat Part...

Shiko Detajet

Rainbow White Mystic Crystal Zircon 925 Sterling Silver Woman Woman Size 6 7 8 9 10 F617 Bizhuteri me shumi...

Shiko Detajet

Anslow Bizhuteri e Modës Dizajn të Ri me Shumicë Vintage byzylyk lëkure mbështjellëse lëkure për burra Grat...

Shiko Detajet

WOSTU Cilësi e Lartë 925 Familje e Argjendtë Sterling Përgjithmonë Beads Charm Clear CZ Fit Origjinale Char...

Shiko Detajet

10PCS !! Xhevahire YANI Fashio Bizhuteri Fashio 30MM Varëse e lukthit të zemrës lundruese me Rhinestones Xh...

Shiko Detajet

Gjerdan Zinxhiri i Zinxhirit 6MM 60cm për Meshkuj të Re Trendy për Meshkuj 925 Bizhuteri me Argjend

Shiko Detajet