20% Zbritje

MË SHUMË FOTO

Foto 1
Foto 2
Foto 3
Foto 4
Foto 5

PRODUKTE TË NGJASHME

REAMOR çeliku i pandryshkshëm Vrimat e mëdha të thurura Tibetike Hollë Spacer Rrathë për Bizhuteri Marrja m...

-40%
Shiko Detajet

Vathë me Virta Qeni Wolf Virta me Virta Punk Kafshë të cilësisë së mirë Vathë të gjata për gratë Brincos Wo...

-15%
Shiko Detajet

Vathë me kapelë të modës LUXUSTEEL Për Gratë për burra Steelelik çeliku të pandryshkuar, me një palë palosj...

-30%
Shiko Detajet

1 copë !! Couifti Unaza e Stainless Steel, Përvjetori i Angazhimit për Gratë për Meshkuj, unaza e tij dhe e...

-40%
Shiko Detajet

Shitje me shumicë 1 PC Vintage Vare Vathë Vathë Piercing Argjend 5 Shinning Opal Gur Plug Veshi Pllakash Tu...

-31%
Shiko Detajet

bukuri gjerdan femer i madh dhe varëse bizhuteri te nxehta 2019 gra chokers moda jeshile prej lëkure te gja...

-12%
Shiko Detajet

COLORFISHT 925 Unazë Stackable Silver Silver, 1 mm Cz Ndeshje guri Bandë e Gishtave Gratë Rose Rozë Ngjyrë ...

-27%
Shiko Detajet

2018 Një shitje e nxehtë me shkëlqim Vathë Stud Vajza Femra Moda Bizhuteri Ari të Vogël Sheshi Vogla Vathë ...

-49%
Shiko Detajet

2019 Byzylyk Stainless Steel Nëna dhe Vajza për Gra byzylyk Stainless Steel Nënë Jewel pulseira pulseira fe...

-20%
Shiko Detajet

Candy Beads Resin Plastikë për Fëmijët Plastikë për Fëmijët, varëse me lule, Vathë unazë të gjerdanit, Cute...

-15%
Shiko Detajet

Rruaza natyrale të rrumbullakëta me gurë të zi me hematite Rreth rrumbullakës me majë të lirshme të rrumbul...

-33%
Shiko Detajet

Ngjyra e artë për burra Vintage Gothic Dragon Claw Biker Unaza Band jeshile CZ Crystal, bizhuteri unazë una...

-28%
Shiko Detajet

3 SHITJE me ngjyra të SHITJE Metal Argjend me cilësi të lartë Argjendi Zi Zi Titan i butë Reticular çeliku ...

-10%
Shiko Detajet

Transporti Falas 11 mm Formë Monedhash Natyrore 16 Gurë Kristali Shell MOP Gurë Buzë të Rrumbullakët Strand...

-25%
Shiko Detajet

Necklaces me zinxhirë të dyfishtë Korea Moda 925 Necklaces Star Star Silver & varëse, jakë jakë jakë bizhut...

-25%
Shiko Detajet

UMODE 8-9 mm 100% Vathë me perla natyrale të ujërave të ëmbla Bizhuteri 925 Sterling Argjendë Brincos Zirco...

-40%
Shiko Detajet

Bizhuteri martesore për martesën e dasmave vendos bizhuteri bronzi kristal antik

-15%
Shiko Detajet

Nxehtë Shitje Moda Cute V Shape dhe Zemra Vajza Kristal Gruaja Vëmë Vajza Womeneliku ainlesseliku ainlessel...

-43%
Shiko Detajet

PATICO Bizhuteri Argjendare Crystal S90 Austriake Vendos për Gratë Cute Cat Design Design Drop Water Water ...

-54%
Shiko Detajet

YACQ Angel Wings Brooch Pin Pendant Women Biker Dhuratat e Bizhuterive për Mami Gruaja e saj E dashura W Cr...

-18%
Shiko Detajet

Argjend argjendi Egjipti Kleopatra Rrëshqitje gjarpri krahu armatim armësh Armband gjerdan byzylyk gjerë e ...

-16%
Shiko Detajet

Juya bizhuteri Turke Furnizime Mikro Pave Zirkon Ari / Rozë Ari / Argjendë Hamsa Doreza për Gra byzylyk Fat...

-24%
Shiko Detajet

Gratë 4 PCS Vintage Sinjalizues i Unazave të Gishtave të Vëmendura prej guri Antik Ari Argjend i Holluar Ja...

-30%
Shiko Detajet

Slub Crystal Long Sweater Chain Necklace Vintage Accessary Crystal Collares Collector Mujer Statement

-30%
Shiko Detajet

Djalosh dhe Vajzë Girlift byzylyk Steelelik Stainless për Gratë Argjend Ngjyra Argjendi Stainless Steel Sta...

-20%
Shiko Detajet

Këmishë me majë kristali smalti klasik të zi Studs bizhuteri me këmishë Tuxedo, dhurata për dasmën për burr...

Shiko Detajet

Kafshët e Kafshëve Kafshë Kafshë Dragon Mashkull Brook Opal Peshqit Brookly Butterfly Beautiful Rhinestone ...

-35%
Shiko Detajet

Aksesorë për Flokët e Dasmës Për Nusen Nivela Crystal Pearl Headbands Handfade, Nusja Tiaras Crowns Floket ...

-44%
Shiko Detajet

2 copë / vendosur Dizajni i ri BFF, varëse me varëse miqësore Miqtë më të mirë Gjithmonë gjerdan, bizhuteri...

-40%
Shiko Detajet

Vathë LUXUSTEEL Kafshë Argjendë të Kafshëve Cute Elefant Vajzë Vajza Stud Vëmë palë vathë Partia Vathë

-30%
Shiko Detajet

DreamCarnival 1989 Purple Pink CZ Ring Cocktail for Women Gothic Vintage Moda Bizhuteri E Zeze Ngjyre Ari E...

-49%
Shiko Detajet

Byzylyk bakri Vinterly Charms Femme Vintage Lule Energji Magnetike Bakri Byzylyk Rregullueshëm Byzylykësh B...

-75%
Shiko Detajet