MË SHUMË FOTO

Foto 1
Foto 2
Foto 3
Foto 4
Foto 5
Foto 6

PRODUKTE TË NGJASHME

Chandler Antique Argjend Argjend Ngjyra Kolovrat Pendant Rendek Hammer Of Thor Charm Jewel Viking Simple 20...

-49%
Shiko Detajet

Dizajn i ri i modës Qeramika e luleve e cilësisë së mirë, Bangles, modës tradicionale kineze Bizhuteri klas...

-5%
Shiko Detajet

Anslow Veshje Stil 2.5mm Lëkurë Handmade Wrap Multilayer Gratë për Burra Vajza Veshmbathje Bangle Classic D...

-25%
Shiko Detajet

AINOUSHI 1 Carat Unazë Luksoze e Verdhë me Ngjyra të Verdha 925 Sterling Silver Rond Cut Solitaire Band Bri...

-51%
Shiko Detajet

JURAN 13 Colors 2017 Veshmbathje Dekorimi i Vathëve me Modë të Re Deklaratë për Bizhuteri Tassel Vathë të g...

-51%
Shiko Detajet

Fishhook me cilësi të lartë 3D gjilpërë shije patinazhi, gjerdan kristalet e shtrimit, bizhuteri për gratë ...

-15%
Shiko Detajet

Epaulet Blazer / kpop të punuar me dorë të prerë / rripa metalike punk epaulette / spikes karficë zbukurimi...

Shiko Detajet

Pëlhura Rhinestone Wide Multilayer Lëkurë Byzylyk Magnetike byzylykë Gratë mbështjellëse Bukuri Barm Bohian...

-40%
Shiko Detajet

Vathë me lule të mëdha klasike, të bardha klasike, për gra Partia për bizhuteri të modës Rastesishme 2018 P...

-15%
Shiko Detajet

Ardhjet e Ardhura të Reja 925 Gjerëza Argjendi Sterling Drejtkëndëshat për Cat Katërkëndësh dhe Qafat e Arg...

-25%
Shiko Detajet

Dhurata për varëse ngjyrash të reja metalike për burra të rinj 30 mm

-11%
Shiko Detajet

Redwap Goddess Triple Moon Wicca Pentagram Magic Amulet Talisman Burra varëse Hëna Hënë Gratë Tibet Vintage...

-15%
Shiko Detajet

HEYu Outlander Vintage Celtic Knot Kryq Triskele Trinity Skoceze Irlandeze Keltike Irlandeze Trekëndësh Tre...

-40%
Shiko Detajet

Sende të reja të Arritjes Anslow Burra me shumicë të Lira me Shumicë të Virta Bukuri Zink Alloy Beads Leshi...

-99%
Shiko Detajet

16.5CM Minjtë Face Foshnja byzylyk Bebe Pulseira Bizhuteri Fëmijët Bijoux Enfant Pulsera Brazalete Braccial...

-33%
Shiko Detajet

CWWZircons me cilësi të lartë me ngjyrë të bardhë ari kub të kuqes së kuqit shtruar ujë të madh me pika gje...

-25%
Shiko Detajet

Madhësia e të rriturve për doreza silikoni për rrëshqitje silikoni për rrëshqitje mjekësore OneBandaHouse 1PC

Shiko Detajet

KALETINE origjinal 925 gjerdan argjendi i gjelbër Turqi Rrethi i rrumbullakët me sy të këqij AAA CZ Për Gra...

-20%
Shiko Detajet

Koleksion i gjerdanit me varëse me shigjeta të zeza për burra Valily Jewel

-27%
Shiko Detajet

Transporti Drop 925 Necklaces Sterling argjendi & varëse, Ngjyrosje Argjendi Cat Cat

-20%
Shiko Detajet

100% Titanium Mix Color Septh Septril Piercing 1.2 * 8mm Unaza Lobe Hoop Nostril-to-Ear Jewel Steel

-10%
Shiko Detajet

Rruaza prej xhami të punuar me dorë Vanssey Vintage, Foil Mjete rrathë prej ari të ëmbël Pearl, Argjendë To...

-10%
Shiko Detajet

Vathë prej xhami të modës me xhaketë të modës për gratë

-38%
Shiko Detajet

Rrathë yunkingdom RI të reja të cilësisë më të lartë dhe Bangles për gra dëme nën ujë rënia e dasmës së zir...

Shiko Detajet

Zinxhir i ri me cilësi të lartë të lartë dhe unazë të zezë me unaza gri Unaza prej çeliku inox për gra, me ...

-35%
Shiko Detajet

6mm 550pcs Rreth ngjyrash të përzier Imitimi me rrathë perlash rruaza të lirshme qelqi për bizhuteri duke e...

-40%
Shiko Detajet

U7 Necklace Mashkull Ngjyrosje Ari Ngjyra Stainless Steel Hip Hop Zinxhir Pair Doreza Boksi Doreza Bukurosh...

-50%
Shiko Detajet

Transportim falas për pllaka ari Rrobat e manshetave me shampanjë dhe xhama të verës, burra pranga, lidhjet...

Shiko Detajet

SINLEERY Gratë Luksoze Hollow Hollow shumëngjyrësh Unazë të Mëdha Madhësi 7 8 9 Bizhuteri Vjetër Ngjyrë me ...

-22%
Shiko Detajet

JoursNeige Fidelity Natyrore kuarc Zi Zi rrathë byzylyk 12mm rruaza rrathë kristal për burra Gra byzylyk bi...

-10%
Shiko Detajet

Artikujt e reja Couiftet Rastesishme Dashuria Keychain Cartoon Dashuruesit e Zinxhirit Kryesor Unaza kryeso...

-49%
Shiko Detajet

Flokët e Nuseve të Nuseve të Kombinuara Kreu Zinxhiri Stick Silver

-15%
Shiko Detajet