42% Zbritje

MË SHUMË FOTO

Foto 1
Foto 2
Foto 3
Foto 4
Foto 5

PRODUKTE TË NGJASHME

1 palë palë vathë prej çeliku të pandryshkshëm Vathë të rrumbullakët me ngjyrë të zezë, të formuar me kapës...

-3%
Shiko Detajet

Bizhuteri Virte Fluturave Vintage Vetë Jelek Retro Kafshëve dhe Vathë

-40%
Shiko Detajet

Vathë të Mëdhenj Akrilik Flamingo Vathë për Vajzat Për Zogjtë Punk për Vajza Vajzat e varura nga Veshjet e ...

-14%
Shiko Detajet

ZABRA Vintage origjinale 925 Unaza Argjendi Për Gratë Femra Gjashtë Fjalë Buda Mantra Biker Mens Shenjë unaza

-18%
Shiko Detajet

Unazë luksoze turke Luksoze me ngjyra unazë me rrëshirë, Unazë Vjetër ari Vjetër Virte Për Gratë Aksesorë k...

-60%
Shiko Detajet

Luksoze Classic 925 Sterling Silver Rose Rose Necklace, kub Purple Kubike Zirconia Stud Vathë Nusja Bizhute...

-35%
Shiko Detajet

Vintage relogio bizhuteri Guitar qafore & varëse perla, Gra gjerdan origjinale lëkure për burra, gjerdan lë...

-25%
Shiko Detajet

Bizhuteritë e mrekullueshme të nuseve vendosin marquisje me ngjyra AB, gjerdan kristali, vathë për gra, nus...

-18%
Shiko Detajet

48 copë / fije floku Pllaka ylberi Kristal Stick Points Beads Bulk, Drilling White Mystic Titanium Crystal ...

Shiko Detajet

Aksesorë të Modës Dhuratë Bizhuteri Titanium Dy gjysmë Mister Zemra Dashuruar Varëse Dashurish Couift, varë...

-30%
Shiko Detajet

Collier Femra gjerdan Pendesh & varëse, litar Lëkurë e Vjetër Maxi Colar Për Deklaratë Gjerdan Gra bizhuter...

-45%
Shiko Detajet

MKENDN New Arrival Feather byzylyk Shigjeta Bangle Genuine Lëkurë Zinxhir Hand miqësore burra gra spirancë ...

-58%
Shiko Detajet

2017 Vathë të Bukuroshe shumëngjyrësh Veshjet e Verdha të Bukura për Gratë Gjeometri Rrethi Simuluar Pearl ...

-35%
Shiko Detajet

markë baiduqiandu Fabrika Shitje e drejtpërdrejtë Crystal Rhinestones Bow Brooch Pins për Gratë me një marg...

-10%
Shiko Detajet

2014 bizhuteri të grave të modës 5 dhe fosile dinosaurësh varëse 22 "X4 gjerdan EB58

-20%
Shiko Detajet

Timlee X007 Transporti falas Nëna e Kuqe dhe e Bardhë e Maceve të Shkelqshme të Këpucëve të Vijshme, Veshje...

-40%
Shiko Detajet

Transporti Dërgoji DIY Zinxhirin Poodle Key Zinxhiri Dhurata më e mirë e Mikut më të mirë PET Keyrings Dhur...

-50%
Shiko Detajet

Koleksioni Modian 2018 Verë Soild 925 argjendte argjendte e pastër Zinxhirët e rinj Zonat e reja Double Hea...

-62%
Shiko Detajet

Meajoe Trendy Mesh Crystal Cuff Cuff Star Magnetic Clasp Charmel byzylyk Vintage 11 ngjyra Round Rrathë Met...

Shiko Detajet

SANTUZZA Unaza e Argjendtë për Gratë 925 Unaza Argjendë Sterling të Modës për Gra Rozë me Ngjyra të Artë Rozë

-48%
Shiko Detajet

Power Ionics IDEA NECKLACE 4in1 Titanium shumëfunksional / Ge / F.I.R / Tourmaine 2000ions / cc Sporte i pa...

-37%
Shiko Detajet

Top cilësi të nxehtë 925 argjendi zinxhir sigurie rruaza Fit Fit origjinal pandora rrathë byzylyk për gratë...

-19%
Shiko Detajet

Doreza e Miqësisë së AMIU Rrobave të endura në litar String Colorful Boho Embroidery Pambuku Tassel Dropshi...

Shiko Detajet

Arritjet e reja Gratë me cilësi të lartë të Simuluar Shell Pearl Pearl Peelants Crystal Inlay Dizajn argjendi

-34%
Shiko Detajet

Necklaces Made Dhe Baby Elephant Pendants Women Women Fashion Jewell 2017 Collier Femme Zinxhir Steelelik S...

-30%
Shiko Detajet

Tuliper Enamel Rose Lule Flower Butterfly, Vathë për Kafshët, Vendosni Paketat e Bizhuterive Austriake kris...

-29%
Shiko Detajet

RED SNAKE Unaza e modës e punuar me dorë të Zezë me unaza xhami Murano Line

-20%
Shiko Detajet

Argjendë gjerdani me zinxhirë të trashë zinxhir kineze Hiphop

-52%
Shiko Detajet

Promovim Argjend 925 Argjend 100% i Pastër 925 Sterling Unaza e Angazhimit Argjendi 2 Unaza të Karat Zirkon...

-50%
Shiko Detajet

COUYA 2017 Unazat e grave Sizeiftet e gjerësisë sonë të SHBA 6-11 Steel me çelik inox Rrathët e gjerësisë s...

-40%
Shiko Detajet

Promovime Dubai Arritja e Re TOP Cilësia e Biznesit të Vogël të Nusërave me Nushe të Nusërve Vareshin Bizhu...

-28%
Shiko Detajet

Doreen Box Doreen e punuar me dorë Vjeshte gjethe gjethe, gjerdan gruaje te gjate antike, gjerdan zinxhir b...

-20%
Shiko Detajet