MË SHUMË FOTO

Foto 1
Foto 2
Foto 3
Foto 4
Foto 5
Foto 6

PRODUKTE TË NGJASHME

Rrathë byzylykë zinxhirësh të lidhjeve të artë Kalen Dubai

-30%
Shiko Detajet

Bizhuteri HIBRIDE AAA Shumica e Kubit Zirconia Shumëngjyrësh Stili Classic Rozë Ngjyra e artë Mona Lisa Una...

-15%
Shiko Detajet

Neoglory Fashion Long Boho Maxi Necklaces Gold Gold Pendants for Women Deklaratë për Charm Dhuratë bizhuter...

-40%
Shiko Detajet

925 vathë prej argjendi Sterling brincos varur nga veshët e gjata për gratë kristal bijoux brincos bizhuter...

Shiko Detajet

15 * 15 MM 9 Dot Deklaratë Crystal Glass Crystal për Gra 2016 Moda Argjendi Rrumbullakët Button Bubble Butt...

-42%
Shiko Detajet

Byzylyk magnetik Rainso byzylyk Mens Hand Zinxhir Hand Link byzylyk i zi i praruar Bio Energy Stainless Ste...

-20%
Shiko Detajet

Bukuri rrathë prej bronzi Tibetizëm Vintage

Shiko Detajet

muylinda Vintage Butterfly Flokët e Flokëve për Gra për Gra flokësh Metalike Aksesorë të Madh për Lëvore të...

-11%
Shiko Detajet

Byzylyk origjinal i argjendit 925 kristal katër gjethe, me rrathë prej xhami të pastër prej xhami Murano, b...

-10%
Shiko Detajet

Arrows Conical New Brand Arrival Arrows Cubic Zirconia Rrathë & Bangles Ngjyra e artë "Dashuri e Përjetshme...

-31%
Shiko Detajet

SHITJE me shumicë 5 Stile byzylykë zinxhiri gjarpri Snake për gra të përshtatshme Charms Beads DIY Bizhuter...

-40%
Shiko Detajet

Emri i ri me porosi Gaferina e Choker 3 Ngjyra Ngjyre Nene Kec Nusja e Personalizuar e Femrave Moda 2016 Em...

-22%
Shiko Detajet

Bizhuteri e modës Klasa e AAA Cilësia e qetë 6 mm Gjerësia e Flatëve të Hematiteve të Flatëve (1 copë) HR1002

-20%
Shiko Detajet

BeaQueen Sterling Silver 925 Markë Bizhuteri Pritini rrathë të Kubiluar të Qelqit të Kuqe dhe Kuq kubike të...

-50%
Shiko Detajet

Shitje me shumicë Sheshi 8 * 8mm Druzy Vathë me vathë prej 13 ngjyra bakri me një palë vathë të veshur me m...

Shiko Detajet

CSJA Shtatë Rhinestone Rainbow Pave 7 Chakra Bizhuteri me Energji Jewelë varëse Reiki Shëndet Shëndeti për ...

-15%
Shiko Detajet

Aleanca Designer Jewellery Unaza Dasma për gra çifti bizhuteri çeliku inox vendosur anillos mujer

-40%
Shiko Detajet

CWWZircons Round mahnitëse e madhe e rrumbullakët CZ, gjerdan kristali dhe vathë, vathë luksoze të partisë ...

-40%
Shiko Detajet

1 fije / lot Dia 4/6/8/10 mm Rreze të Gurit Natyror të Oblatuar Gjera Spacer të lirshme Fasada Rrënjëzash G...

-30%
Shiko Detajet

Rrathë me shumicë me gurë për bizhuteri duke bërë rrumbullakët malakit të rrumbullakët me gurë jeshil

-35%
Shiko Detajet

Unazat e Angazhimit 925 Premtim Sterling Argjendë Unazat e Personalizuara Emrat e lindjes së bizhuterive Mo...

-20%
Shiko Detajet

1Pair rrëshirë guri Druzy Earings Për Gra Bizhuteri Dore gjysmë rrethi Drusy Drusy Dangle Vath Eardrop Vath...

-15%
Shiko Detajet

Koleksioni Modian 2018 Verë Soild 925 argjendte argjendte e pastër Zinxhirët e rinj Zonat e reja Double Hea...

-62%
Shiko Detajet

LNRRABC Gratë e Flokëve për LNRRABC Zinxhirët metalikë prej lëkure metalike Zonja me shirita për kokë dhe a...

Shiko Detajet

Byzylyk bizhuteri për meshkuj, Braslet me bizhuteri 2019 Mashkull Argjendë me Ngjyra Snake Zinxhir Link Rra...

-52%
Shiko Detajet

COLORFISHT 925 Unazë Stackable Silver Silver, 1 mm Cz Ndeshje guri Bandë e Gishtave Gratë Rose Rozë Ngjyrë ...

-30%
Shiko Detajet

Kubooz duke shpuar veshët e argjendit prej çeliku të pandryshkshëm, lidhin tunelin që shtrojnë bizhuteritë ...

-10%
Shiko Detajet

VEYO Full Of Rhinestone Drop Crystal Vathë Vathë Luksoze Virte Veshje me cilësi të lartë

-39%
Shiko Detajet

Unazë Kubike Unike Kubike Unike Zerponike 925 Sterling për Gratë Madhësia 5/6/7/8/9/10/11/12 S0222

-59%
Shiko Detajet

Zinxhir rrumbullakët me rrathë AMUMIU 8mm Classic Silver Silver

Shiko Detajet

NESE TI Bohemia Turtle Pendant Anklets byzylyk për Këmbë Për Gra Sexy Fashion Fashion Summer Beach Shell Ma...

-25%
Shiko Detajet

baiduqiandu Marka Cute dhe E gjallë Enameled Tortoise Vogël e Turtur e Vogël

-10%
Shiko Detajet