50% Zbritje

MË SHUMË FOTO

Foto 1
Foto 2
Foto 3
Foto 4

PRODUKTE TË NGJASHME

Dërguar Certifikatën e Argjendit! YINHED 100% i pastër 925 Unaza e Argjendtë Set Luxury 0.5 ct CZ Unaza Dia...

-95%
Shiko Detajet

Vathë 100% origjinal të ujërave të ëmbla me perla rozë, bizhuteri të modës, argjend argjendi për gratë supe...

-95%
Shiko Detajet

Bruches Snake JUJIE Fashion Snake For Women Rhinestone Python Bruches Pins Brushë Hollow Crystal

-10%
Shiko Detajet

Deklaratë Gjerdan Gratë varëse Vintage 70cm Long zinxhir argjendi me ngjyra te gjata Maxi varëse dhe gjerda...

-32%
Shiko Detajet

Byzylyk Ethnic Beaded Bracelet Green Dragon Blood Stone Strand byzylyk Për Gratë me zinxhir të gjatë Dzi Be...

-41%
Shiko Detajet

Argjendaria e Re e Ardhjes së Modës Bizhuteri e Shellave Numrat Romakë të Unazave Unazë për martesën e mart...

-31%
Shiko Detajet

6 ngjyra të reja 18MM butona të parakohshme bizhuteri vend monedhash çanta portofolash të vogla qese qese p...

-30%
Shiko Detajet

Moda për Gratë e Modave Gratë Punk Rrathë Pendientes Argjend Ari i zi Titani Steeleliku i rrathëve të Vogël...

-15%
Shiko Detajet

Anslow Rrathë Trendy Classic Drongfly Përfundojnë Lëkurë prej lëkure për Gra Burra Diy Bijoux Doreza byzyly...

-25%
Shiko Detajet

E tepërta 8 Rreshtave Rrathë me Zinxhirë të gjerë 30 mm Shirita të shkëlqyeshëm me shkëlqim të plotë Bangle...

-20%
Shiko Detajet

unaza dasmash me dantella me ngjyra prej ari për burra gra model 6mm model çift çelik inox Promovimi i bizh...

-20%
Shiko Detajet

Vathë dhe FALAS Veshjet me Gjerë Green Green Drop Vathë Vintage Tri trekëndëshat ari Vathë varëse varëse pë...

-35%
Shiko Detajet

Rroba ujore Shfletimi Shape Dangle Vathë Ngjyra e artë Vathë Humbje Vathë Për Gratë Bizhuteri Të Vogla Vesh...

-45%
Shiko Detajet

Byzylyk lëkure lëkure me shtresa të reja të nxehta 12 shtresa! Rrathë sharm për gratë! Butonat rregullojnë ...

-5%
Shiko Detajet

Rretho gjerdan çeliku të pandryshkshëm Yin Yang Yang Yang varëse çeliku inox Bagua varëse për burrat Gratë ...

-40%
Shiko Detajet

WOSTU 5 stile Shitjet e nxehta të argjendta dhe të artë të zezë, kurorë unazë, të përputhshme me bizhuteri ...

-60%
Shiko Detajet

Topi i vathëve të modës 2018 për rënie në modë Dangle Dizajn luksoz me ngjyrë të artë Trendy Vathë bizhuter...

-20%
Shiko Detajet

lanseis 1pcs Hammer thor Thor's varëse gjerdan burra të mëdhenj Thor Mjolnir Amulet Skandinav Triquetra Dee...

Shiko Detajet

Ardhja e re e nxehtë e vitit 2017 shitet 925 argjendi i shkëlqyeshëm me shkëlqim CZ zirkon, burra martese p...

-55%
Shiko Detajet

Gjerdan Rrethi i Gdhendur Rrethi i Argjendtë AILIN i Personalizuar i familjes AILIN Prezantues për Ngjyrosj...

Shiko Detajet

Ardhja e re Koreane bukuroshe Dot lepuri Bisht fjongo Metal teli Metal me shirita Përkulje flokeve Band Aks...

-11%
Shiko Detajet

EASYA France Paris 5 Ngjyrat Macaroon Cute Effiel Tower Macarons Keychain Keysain Qese shumëngjyrësh Qese

-35%
Shiko Detajet

12pcs Imitim Pearl Brookhes Pinch Për Gra Shamitë e hollë Uji Bizhuteri e llojit Drop Stainless Steel Women...

Shiko Detajet

PU prej lëkure origjinale Lëkurë origjinale prej lëkure origjinale të butë, Snap Button tërheqëse magnetike...

-20%
Shiko Detajet

Nose Indian Piercing Septum Clicker Riparime të Vërteta në Klip Rrethimi i bizhuterive Septum Tribal Hoop R...

-5%
Shiko Detajet

Power Ionics 3000ions / cc Titanium i plotë me gjalpë Germanium F.I.R Fibër Karboni Bio Golf Watch Byzylyk-...

-37%
Shiko Detajet

Hot Shishe gjerdan kristal spirale për gra Set bizhuteri për varëse, Moda 942

-50%
Shiko Detajet

Dhuratë Collier me Mjete me Mjete të Argjendta me Qira me Shumicë, 4 Madhësi Bizhuteri për Argjendë të Ngjy...

-52%
Shiko Detajet

Pink Ribbon Crystal Rhinestone Key Zinxhiri i Arritjes së Re Kanceri i gjirit Bowknot Charm Unaza kryesore ...

-15%
Shiko Detajet

Fit Origjinale byzylyk Pandora Charm 925 Lule Argjendi Sterling, Droplet, Zemër Pendë, Beads Clover Beads C...

-34%
Shiko Detajet

Unaza e re e dyfishtë e zbrazët e modës 21 kristal unazë e punuar me dorë, e praruar unazë fejesë e burrave...

-25%
Shiko Detajet

Collares Deklarata Moda Mujer Necklaces & Pendants Gold Necklace Crystal Layered Lay Women Women Collier Lo...

-34%
Shiko Detajet