10% Zbritje

MË SHUMË FOTO

Foto 1
Foto 2
Foto 3
Foto 4

PRODUKTE TË NGJASHME

Linjat e diellit magjik Dielli, rrumbullakët ekzotikë, të rrumbullakëta, të rrumbullakëta, të rrumbullakëta...

-40%
Shiko Detajet

Gjerdan Veshjet e stilit Bohem

-40%
Shiko Detajet

Transporti SINKEE pa pagesë 18k ari i praruar me madhësi të lirë të modës Koreane unaza pa varje zirkoni un...

-26%
Shiko Detajet

Madhësi e madhe Shamty / Vathë bizhuteri martesore Etiopiane / Vjeshtë, Ngjyra ari Ring ari ari afrikane / ...

Shiko Detajet

Tubidy Fashion Pewter Solar Cross Cross Knot irlandez Druid varëse në litar Rregullueshme me gjerdan Punk Punk

-25%
Shiko Detajet

Zirconia e Zezë Kubike e frikshme e zezë CZ 925 Veshmbathje argjendi kapëse vathë Huggie për Gratë S0233

-59%
Shiko Detajet

Arrivalet e reja 925 unaza argjendi për gra Vajza Cupid Arrow Crystal Zircon Unaza të Rregullueshme Transpo...

-20%
Shiko Detajet

5 copë / vendosni Vecklaces Jigsaw Puzzle Vintage Interlocking Jigsaw BFF Gjithmonë së bashku kurrë, veçse,...

-28%
Shiko Detajet

FAMSHIN Fashion Retro Bohemia Round Rune Starfish Anklet Jewets Beach Fets, Behet Pads Beads Bobo Anklet By...

-50%
Shiko Detajet

Qilmily 7 Chakra Crystal Natural Natural Buddha Bracelets Bead Bangles for Women Burra Healing Luten Mala Y...

-30%
Shiko Detajet

Rainso Double Row Punk Health Shirit byzylyk Magnetik për Bizhuteri për Bizhuteri Titanium Titanium Bijoux ...

-40%
Shiko Detajet

Klip lidhës personal i personalizuar për bizhuteri Favoritet e gdhendura Emri i gdhendur Tie Bar Clip Kapës...

-25%
Shiko Detajet

Vathë rënie vathë monometrikë gjeometrikë Minimalistë Vathë prej ari dhe grep vathë për gratë

-40%
Shiko Detajet

Unaza të mëdha kubike me trëndafila të mëdha kubike për gra Unaza argjendi të veshura me unazë martese Zonj...

Shiko Detajet

BizhuteriPalace Pafundësi Përgjithmonë Dashuria Kubike Zirkonia Përvjetori Premtim Unaza Pure 925 Sterling ...

-33%
Shiko Detajet

Geeks Journey Compass Charms Bracelets For Women Jewelry Jewell Minimalist Stainless Steel Rose Gold Mbledh...

-30%
Shiko Detajet

REAMOR 316l Stainless Silver Tone Silver Hook Charms byzylyk byzylyk rrathë të dyfishtë Lëkurë byzylykë Ban...

-40%
Shiko Detajet

Rrathë dhe shirita për dasmën TOUCHEART Moda dhe Bangles Për Gratë Rroba rrobash Vintage Crystal Silver Silver

-19%
Shiko Detajet

Guri natyror 4 6 8 10 12mm rruaza të lirshme të Howlite Green

-36%
Shiko Detajet

Varëse rrathë kokosi tropikale Ngjyrosje prej ari prej çeliku të pandryshkshëm, gjerdan prej palme, për gra...

-30%
Shiko Detajet

Gratë Aristokratike Caftan Crystal Lule Zinxhiri Metal i mesit Zinxhir i rregullueshëm Trupi Bizhuteri Trup...

-55%
Shiko Detajet

Cilindra të mrekullueshëm natyral të cilindrit të kuq Coral 11-15mm rruaza të parregullta simpatike diy gje...

-43%
Shiko Detajet

Vathë të modës 925 Sterling Silver Silver, Për Gratë Kubike Zirconia Kub dhuratë për Moda e Re për Vajza (J...

-45%
Shiko Detajet

Rrathë kristalësh TOUCHEART Për Gratë Rrathë Bukuri Femme Argjendë Rrathë & Bangles bizhuteri Dasma Me Byzy...

-34%
Shiko Detajet

Unaza prej çeliku të pandryshkshëm u rritën për ari për burra grash dhe kristale për bizhuteri Unaza femëro...

-25%
Shiko Detajet

Këmishat e manshetave të zeza të markës Hawson Zi Tuxedo 6 studs Vendosni këmishën e fustanit të dasmave Li...

Shiko Detajet

5 copë Charms të mëdha me argjend antik të madh

-16%
Shiko Detajet

30% e 925 çifteve të argjendta-argjend-argjendë çanta unazash bizhuteri për Gra / Burra unazë të rregullues...

-47%
Shiko Detajet

Deklarata Big Star Vathë Zircon të plotë me rënie në modë Bizhuteri luksoze të veshit Elegant Luksoz për Gr...

-38%
Shiko Detajet

AMUMIU Beads zinxhir romantik me rrathë Kryqi i Partisë Fetare Muzikë Dashnore Ngjyrosje Stainless Steel St...

Shiko Detajet

QOONG 2018 Mbajtës i pastër prej bronzi Manuali i pastër me dorë Manuali i fortë dhe i qëndrueshëm i zinxhi...

-16%
Shiko Detajet

Moda e re e markës GODKI Luksoze me forma luksoze të rrumbullakëta të gjata Dangle Full Mirco Pave Kub Zirc...

-10%
Shiko Detajet