3% Zbritje

MË SHUMË FOTO

Foto 1
Foto 2
Foto 3
Foto 4
Foto 5
Foto 6

PRODUKTE TË NGJASHME

CWWZircons New Trendy 2019 Cubic Zirconia Bizhuteri Argjendë Leaf Ngjyrë Leje Charm CZ Rrathë Fishekësh Fem...

-50%
Shiko Detajet

100% Lapis Natyrore Lapis Lazuli Gem Stone 4 6 8 10mm Rruaza të rrumbullakëta me gur të çmuar Gem Për bizhu...

Shiko Detajet

GOKADIMA 2017 Zinxhir Mens New Zinxhir Partia e Modës Dhuratë Stainless Steel Stainless 60cm 7mm, WN031

-25%
Shiko Detajet

Ngjyrosje e re Bohemia tauren varëse me zinxhirë me gurë

Shiko Detajet

Jisensp Fashion Cute Kafshë shtëpiake Gjurmët Gjurmët e Zinxhirëve Pend Zinxhiri varëse me gjerdan dhe bizh...

-31%
Shiko Detajet

Vintage 8 / 6mm Unaza e Dasmave për Burrat Dreri origjinal natyror Antler Druri Inlay Titanium Unazë Titani...

Shiko Detajet

Ylber i këndshëm dhe i bardhë CZ argjend i stampuar Madhësia e Unazës 925 6/7/8/9/10/11 S0217

-59%
Shiko Detajet

2018 Pemë familjare të re autentike të artë trëndafili të argjendtë Dangle Charms Bead Fit Origjinale byzyl...

-35%
Shiko Detajet

Rrathë pambuku të punuar me dorë AMIU Rrathë pambuku popullor të endura me litar Rripa miqësie për gra, Bur...

Shiko Detajet

Kafshë varëse kadifeje me kravatë me cilësi të lartë me cilësi të lartë bizhuteri të modës me shumicë

-15%
Shiko Detajet

6 copë 6 Ngjyra Bandat e flokëve Litari elastik mbajtës i gurit, Lule flokësh Dasma, Bandë e flokëve, Acces...

Shiko Detajet

Jisensp Moda Cute Paw Vathë për Gra Bizhuteri Piercing Bizhuteri Boho Brushed Cat dhe Dog Vathë Stud Vathë ...

-26%
Shiko Detajet

Cilësia më e lartë me çelik Titani me Dyfishtë Lythi Elegant dhe Numrat tërheqës Romakë Vathë Crystal Stud ...

Shiko Detajet

Ballell banane të lakuar të vetullave

Shiko Detajet

SINLEERY Vintage Gothic Black Suede lëkure lëkure me gjatësi të gjelbër për gratë

-6%
Shiko Detajet

Dizajni Gjeometrik Pop Luksoze Moda Luksoze e Modës Luksoze për Veshjet e Argjendta të Grave me Artë Argjen...

-15%
Shiko Detajet

ardhje të ngurta Real 925 Sterling Silver Wedding Engagement Wedding Princess Pritini bizhuteri të modës të...

Shiko Detajet

BOROSA Bohemia 100% unaza natyrale blu të kaltër Drusy, unazë e cilësisë së mirë Boho, modë kuarci me ngjyr...

Shiko Detajet

HONGYE Brincos 3 Rhinestone me gurë me ngjyra të artë dhe rrumbullakosura me vathë të gdhendur me pllaka të...

-40%
Shiko Detajet

DoreenBeads Vintage Lotus Vathë Vathë Metal Bar Stud Vathë Veshmbathje xhaketë të Veshjeve të Modës Bizhute...

-20%
Shiko Detajet

Vathë të modës Dangle Dragonfly Vathë Akrilik të Qëndrueshëm të Vathë Ardhja e Re 2015 Stili i Verës së Pra...

Shiko Detajet

Paketat e bizhuterive për martesat e martesave për gratë, përcaktojnë vathë me ngjyra argjendi

-35%
Shiko Detajet

Origjinale 925 Sterling Silver Lucky Eye Lams Vathë Hamsa Dore për Gratë me CZZ Clear Crystal Vathë Dhuratë...

-40%
Shiko Detajet

Tigrade 8mm Silver Titanium for Titanium Ring, Brush Finish Finang Engagement Band Bandë Dasma Mashkull biz...

Shiko Detajet

MDEAN ngjyra e bardhë e artë Brincos AAA Zircon Hoop Vathë për gra dasme për gratë

-50%
Shiko Detajet

Aliexpress Dropshipping gjerdan kafshësh Mikro Pave Zircon Leopard Dragon Tiger varëse varëse për gratë për...

-33%
Shiko Detajet

MSX Zonja Bangles Cross Cross Charming Stainless Steel Stripe Wire Zinxhir Kabllo Mens Wave Mensë byzylyk p...

-10%
Shiko Detajet

6 ngjyra modës bizhuteri për femra vendos gjerdan me modë me gjerdan deklamimi boho te vathëve për martesën...

Shiko Detajet

Unazë unike e punuar me dorë Boho Chic Retro Lazy Ring Unaza Lanmao Ring Ideja e Dashurore e Dashurve për F...

-40%
Shiko Detajet

Egjipti Bar Curve Geo Open Cuff Cuff Armlet Armmband Armband Bangle Dasma Viking Byzylyk dhuratë Bizhuteri ...

-15%
Shiko Detajet

Hot Selling Bead Vathë Bead Vathë, byzylyk të vendosur bizhuteri Ball Për Gratë Gold Artë Afrikë / Arabe / ...

-5%
Shiko Detajet

BAMOER 925 Vathë Studi Elegance të Kulturuar me Argjend të Kulturuar me Ujë të Bardhë të ëmbël të Kulturuar...

-45%
Shiko Detajet