15% Zbritje

MË SHUMË FOTO

Foto 1
Foto 2
Foto 3
Foto 4
Foto 5
Foto 6

PRODUKTE TË NGJASHME

HuiMei Etnike 2018 Moda e Arritjes së Re të Grave Rrëshirë të Rinjve të Rrjetit Lidhës, varëse për varëse v...

Shiko Detajet

Plugë prej druri Mandalë prej druri natyral Matës të prizave për shpuese Rrëshqitëse veshi Zgjerues për ves...

-22%
Shiko Detajet

2017 Moda e Arritjes e Re e Ngjyrave Ari Ngjyra austriake Crystal Cat Catal, varëse me varëse varëse veshës...

Shiko Detajet

Rroba rrathësh Etnike të punuar me dorë Rroba prej palme kacavjerrëse vathë prej palme kacavjerrëse Veshmba...

-30%
Shiko Detajet

Ngjyra e gjerdanit Ngjyrosje Rozhe Numri 5 Rroba Gjerdhe Moda Choker CNANIYA Marka Gratë Designer Bizhuteri...

-28%
Shiko Detajet

DOUVEI Bizhuteri të reja për gratë Boho Style argjendi Pld portokalli rruaza portokalli varëse varur vathë ...

-38%
Shiko Detajet

Rrëshqitje në modë Ngjyra Dardhe Kubike Zirconia Vathë Stud për Gratë Kristale Veshje Për Parti Uji Drop Va...

-61%
Shiko Detajet

Rrathë prej zinxhiri çeliku 2017 Stilolapsa për burra lëkure origjinale, Rrathë lëkure me ngjyrë të zezë pë...

-40%
Shiko Detajet

Shitje me shumicë Rreth rrumbullakët të Verdhë Jadë të Verdhë me Gurë Natyrorë Për Bërjen e Bizhuterive Diy...

-35%
Shiko Detajet

Rrathë miqësore e punuar me dorë AMIU Rrathë Bohemia Bohemia Style Hippy Rrathë me rrathë Hippy Litar

Shiko Detajet

Rrathë byzylykë elegant të modës 2017 të reja 2017 Bizhuteri klasike të markës luksoze Bangles Pulseras Muj...

-26%
Shiko Detajet

2016 Ngjyra e rrumbullakët me jakë prej ari prej çeliku të pandryshkshëm për 9 burra, 6 cm

Shiko Detajet

Vathë 1 palë 3-14mm Vathë Punë Rrumbullakët e modës së veshit të rreme Pllaka Kirurgjikale Piercing Tunnel ...

-14%
Shiko Detajet

2 copë / vendosur Star Wars KeyChain Cartoon Trinket Silicon Key Cover Soft Soft Key Portable Portable Find...

Shiko Detajet

MZC Vintage Green Crystal Water Drop Broches Bruksel luksoz Alloy Women Broch Pin Pin Strass Aksesorë Femra

Shiko Detajet

INKDEW 2018 Byzylyk Trendy Bead byzylykë Rrathë rrathë elastik të punuar me dorë për Gratë Dhurata Kuqe shu...

-30%
Shiko Detajet

Crystal Pearl Flower Barrettes Nusja Shirita flokësh të punuar me dorë Koreane Nusër Koreane Nusja me kokë ...

-36%
Shiko Detajet

Bizhuteri Monedhë Monedhash Etiopiane

Shiko Detajet

12 rreshta Partia Spirale Të Qarta Bangle Crystal Rhinestone Crystal Byzylyk Krahu i Epërm Armë Dasma Dasma...

-30%
Shiko Detajet

Vathë të Lirë dhe të Lirë të Kuqe Vathë të Kaltër Natyrore për Gratë për Gratë Tri Trekëndëshi bakri ari Tr...

-14%
Shiko Detajet

ELESHE Fashion Charms Heart Heart Byzylyk për Gra DIY DIY 925 Beads Crystal Fit Rrathë Origjinale Gratë Pul...

-25%
Shiko Detajet

INALIS Bizhuteri Origjinale me Rozë me ngjyrë Argjendë Rozel me dy zemra të varura me gjerdan kristal

-50%
Shiko Detajet

2 copë të bardha dhe të zeza / grupe broshura me magnet seri të vendosura

Shiko Detajet

Unazat e markës TracysWing për gratë Bakri origjinal austriak kristal austriak Rozë me ngjyrë të artë Vjesh...

-5%
Shiko Detajet

Kafshët për Designer iGame Lidhje të Zeza me Fibër Karboni me Ngjyrë të Zezë Huffale Cufflinks Bakri Materi...

-20%
Shiko Detajet

Transporti Falas >>>>>>> 12mm Reale Gri e Detit të Jugut Shell Pearl Pejë Madhësia 6/7/8/9 AAA Grade

Shiko Detajet

Gratë e bizhuterive të modës unazë me kristale AAA 6/8 mm X Kryqëza Qeramike për Gratë Burra Plus Madhësi e...

-67%
Shiko Detajet

Brookhes lule me lule të kuqe RHao Romantic Purple, për gra dhe burra, bizhuteri dasmash Dhurata Broshura d...

Shiko Detajet

9 stile me cilësi të lartë Sterling Lule Zemër Rozë Qartë Zircon Munaro Beads Glass Glass Authentic S925 Bi...

-60%
Shiko Detajet

Shitje me shumicë Sheshi 8 * 8mm Druzy Vathë me vathë prej 13 ngjyra bakri me një palë vathë të veshur me m...

Shiko Detajet

Vathë të kristalit me shumë ngjyra me cilësi të lartë Vathë të Hollow Out Metal varëse varëse varëse veshës...

-5%
Shiko Detajet

Mashkuj luksoze Uwin Full Crystal AAA CZ Zirconia Cross Carmic Charm varëse 24 inç Kubë Lidhëse Kubane Bizh...

-45%
Shiko Detajet