MË SHUMË FOTO

Foto 1
Foto 2
Foto 3
Foto 4
Foto 5
Foto 6

PRODUKTE TË NGJASHME

Fit Origjinale byzylyk Pandora Parmora 925 Këpucë me takë të lartë argjendi të pastër CZ CZ Crystal Europea...

-20%
Shiko Detajet

Veshje gjerdan kristal të gjelbër Vintage

-20%
Shiko Detajet

XUTAAYI me cilësi të lartë bizhuteri me ngjyra argjendi vendos gjerdan jeshile të zbukuruar me smerald

-52%
Shiko Detajet

Unaza Vintage Manual i punuar me duar me Lapis Natyrore Lapis Lazuli prej guri gjashtëkëndësh Vetë për burr...

-20%
Shiko Detajet

Beads BD0107 Handpade Nepal Guru Hollow Guru 15 mm bronzi dhe Rrathë Tibet argjend Tibetik Tre-drejtimësh p...

-15%
Shiko Detajet

DoreenBeads Rrëshirë varëse me varëse të rrumbullakëta Lule e vërtetë e verdhë transparente 44mm (1 6/8 ") ...

-23%
Shiko Detajet

6mm Shell Women Rings Designer Markë Bizhuteri Polifonike Tungsten Carbide Abalone Shell Inlay Angazhimi Un...

-31%
Shiko Detajet

Shitje me shumicë 1 PC Vintage Vare Vathë Vathë Piercing Argjend 5 Shinning Opal Gur Plug Veshi Pllakash Tu...

-21%
Shiko Detajet

Byzylyk i zi me perla ujërave të ëmbla boho mbështjellë byzylyk perlë lëkure me perla lëkure rruaza Meshkuj...

Shiko Detajet

Shitje me shumicë Ayliss 1x Cho Ku Rei 7 rruaza Chakra Argjendtë Reiki Gem Healing Point varëse gjerdan biz...

-10%
Shiko Detajet

Dashuria 1314 Titulli i zemrës së çelikut të çelikut të pandryshkshëm Dashuria 1314

-40%
Shiko Detajet

Gratë e modës Dolaime Fashion byzylyk Doubleeliku me çelik të dyfishtë Zinxhir biçikletash Punë rrathë zinx...

Shiko Detajet

Faza e Diellit të Hënës Rrathë Eklipsi Hënor Gra Joshëse Hapësirë ​​Bizhuteri Galaxy Dhurata Stainless Stee...

-30%
Shiko Detajet

Set PATICO Charm S90 Argjend Silver

-39%
Shiko Detajet

Princesha Tiara Dhe Vjeshtë Barok Vintage Green Rhinestone Aksesorë për Flokët e Nusërve të Kurorës Mbretër...

-30%
Shiko Detajet

Meideheng formë akrilike katrore Hollë nga sheshet me ngjyrë rruaza të modës me vrimë të drejtë për bizhute...

Shiko Detajet

Rrip unazor metalik evropian me stil minimalist varëse, jakë fanellë të gjitha ndeshjeve, personalitet femë...

-20%
Shiko Detajet

60 copë / vendosur Crystal Rhinestone Nose Ring Moda Bizhuteri Trupi me hundë Mbërthecka Stainless Steel Ki...

-20%
Shiko Detajet

Unaza bizhuteri CHRAN Elegant Austriak me Crystal Gold

-49%
Shiko Detajet

Mix Color Belly Navel Rings Piercing 14g Belly Navel Rings Ring Ballon Crystal Ball, Unaza për Gratë Vajza ...

-30%
Shiko Detajet

kshmir Vathë të ri të zemrës së ëmbël të verës së ëmbël Vathë dantellash vathë Aksesorë femra Një dhuratë p...

-15%
Shiko Detajet

Tanzanite elegante e pasur me ngjyrë vjollce, CZ Angazhimi Dasma 925 Vathë prej ari argjendi 41x19mm

-40%
Shiko Detajet

Vathë varëse prej kashte të gjelbërta të reja Vathë varur për femra, rënie dasme Veshja Dhurata bizhuteri t...

-33%
Shiko Detajet

Yage 4Colors 1 copë rune viking gjerdan ujku si dhuratë

Shiko Detajet

Dizajni i modës Vathë me ngjyrë të bardhë ari Vathë për gra bizhuteri të Bukura Bijoux boucle d'oreille Bri...

-43%
Shiko Detajet

Gratë e bakrit të bakrit Escalus Modeli i Valës së Valës Magnetike Trendy e Rezizueshme Magnetike Femra Mag...

-25%
Shiko Detajet

Dizajn i cilësisë së mirë në modë antike të plating antit

Shiko Detajet

Pushime Pushime Dhuratë Rastesishme Paketimi 10 Mix 2 Ngjyrat 40 Shtresa Llojet e Zinxhirit Stili i Rrumbul...

-13%
Shiko Detajet

ORSA JEWELS Vathë rrethi të Vogël Set plotë Luksoze AAA Angazhim Romantik Austriak Kristal & Dhuratë Dasma ...

-40%
Shiko Detajet

Strollgirl Sharmat e shisheve të argjendit Strollgirl Fit byzylyk autentik evropian 925 Sferling Beads Silv...

-30%
Shiko Detajet

Shtresa luksoze të endura luksoze me shtresa të zinxhirit kolarbon

Shiko Detajet

Rrathë magnetikë të shëndetit të grave Vivari Titanium & Germë të hollë të ngushtë Germanium Përfitimi i sh...

-38%
Shiko Detajet