40% Zbritje

MË SHUMË FOTO

Foto 1
Foto 2
Foto 3
Foto 4
Foto 5

PRODUKTE TË NGJASHME

2019 Moda Pallua Pallua Dangle Boho Vathë për Gra bizhuteri Mardi Gras Temat e Festave të Karnavalit Festa ...

-12%
Shiko Detajet

3 ngjyra rrathë byzylykë të vidhosur me arra klasike

-5%
Shiko Detajet

TIGRADE 6mm E zezë e markës me furçë të krehur të zezë TIGRADE Unaza për martesën e bandës së dasmës për gr...

-10%
Shiko Detajet

KALETINE Hip Hop Genuine 925 Sterling Silver Small Hoops CZ Black Rhodium Rathium Vathë Huggie Për Gratë KL...

-29%
Shiko Detajet

GIEMI Hot Promotion 925 Sterling Silver Trendy Vathë Hoop Vajra për Gra Vajza Elegant Shiny CZ Zircon Dangl...

-84%
Shiko Detajet

EASYA 4 Colors Bling Key RhinestoneChain Elegant Colorful Peacock Keychain Peafowl Peahen Keyming Qese varë...

-19%
Shiko Detajet

TOUCHEART byzylykë Dasma & Bangles With Stones Rrathë Kristal Round Romantike Për Gra Bizhuteri me ngjyra a...

-40%
Shiko Detajet

DIY Charm Broche Mujer Vintage Pin Brooch Maple Leaf Shape Brookhes For Women Collar Pins

-10%
Shiko Detajet

Kinel Markat e Bizhuterive në Turqi vendosin rrathë dhe unaza për gra

-44%
Shiko Detajet

JEXXI Vintage Rings Double Vajzat Me maskë për Femra S90 bizhuteri elegant argjendi elegant Round i madh me...

-40%
Shiko Detajet

KFT Argjend i rrumbullakët me shërim natyror me argjend kristal gjashtëkëndor Piramidë guri rruaza lavjerrë...

-15%
Shiko Detajet

Modian 100% Real 925 Sterling argjend Lule purpur kristal Ring Unaza klasike e bukur e gishtave unazë Angaz...

Shiko Detajet

Grace Jun (TM) New Fashion AAA Cubic Zirconia Waterprop Clip on Vathings Pa Piercing for Women Party Charm ...

-21%
Shiko Detajet

SINLEERY Vintage Big Cubic Zinxhiri origjinal i kuq i zinxhirëve Unazë me Lule të rregullueshme Madhësia e ...

-10%
Shiko Detajet

Byzylyk zinxhiri lidhës kaban 12MM për meshkuj, bizhuteri për burra bizhuteri, Stainless Steel Stainless St...

Shiko Detajet

Moda me dy shtresa Leviz Unaza Qeramike Unaza prej çeliku inox për Femra Rrobat e martesave me ngjyra argje...

-30%
Shiko Detajet

WELLMORE byzylyk lëkure për gratë 6 rrathë me ngjyra rrathë Bohemian Chram për gratë dhuratë me shumicë biz...

-38%
Shiko Detajet

Rrjeti jakë me grep U7 Hip Hop për burra Ngjyra e artë me ngjyrë të trashë Stainless Steel Hippie Rock Zinx...

-50%
Shiko Detajet

baiduqiandu Brand New Arrival New High Quality Crystal Shinning Crystal Trendy Flower Brush Veshjet me bizh...

-10%
Shiko Detajet

Shitje me shumicë me cilësi të lartë 4MM 6MM 8MM 10MM 12MM rrathë guri natyror të bardhë të bardhë Howlite ...

-37%
Shiko Detajet

Ushtar çeliku Guri i ri blu Arritja e Modës Bizhuteri çeliku inox Zile e hollë për burra çeliku titan

Shiko Detajet

bukur Gjerdan Gjeometrike e çrregullt e rruazës moderne Ngjyra moderne fisnore Tribal me ngjyre te errët gj...

Shiko Detajet

2017 modë e re bizhuteri vathë të rrumbullakëta rastësor rrumbullakët ngjyra e artë u rrit artë zinxhir

-28%
Shiko Detajet

Gratë e Nxehta Gratë me ar të artë me ngjyra ari Katolike Famshme Virgin Mary varëse gjerdan

-41%
Shiko Detajet

Rrathë Luksoze & Luksoze për Luksoze të Modës LOVBEAFAS për Gratë me Rrathë të rrumbullakët rrobash të rralla

-35%
Shiko Detajet

Charm Kawaii i Personalizuar i Letrave të Fëmijëve të Mrekullueshme Charm Kravadhe Gratë Vajza PU Lëkurë Lë...

Shiko Detajet

Meideheng Pearl pesë petals Dekorimi i nuseve rruaza të bardha me lule të buta për bizhuteri duke e bërë pa...

-99%
Shiko Detajet

Dhuratë Collier me Mjete me Mjete të Argjendta me Qira me Shumicë, 4 Madhësi Bizhuteri për Argjendë të Ngjy...

Shiko Detajet

Vathë gërshërë gra burri bizhuteri të modës vesh të ftohtë vesh piercing vesh 1 palë

-8%
Shiko Detajet

2018 bizhuteri të reja Gjerdan kristal i nxehtë me mbeturina të buta Gotha Magji Magjike Goddess Purple Pur...

-50%
Shiko Detajet

2016 renditje e re bizhuteri dhe varëse e modës Swan Keychain Moda varëse dhe aksesorë të estetikës klasike

-20%
Shiko Detajet

2016 Flokët e reja me cilësi të lartë në modë me cilësi të lartë të fluturave me rhinestone Pinteqe, të cil...

Shiko Detajet