27% Zbritje

MË SHUMË FOTO

Foto 1
Foto 2
Foto 3
Foto 4
Foto 5
Foto 6

PRODUKTE TË NGJASHME

2017 Ardhja e re e kristalit të zi me cilësi të lartë 925 argjendi për burra unaza gishtash për martesën e ...

-55%
Shiko Detajet

Rrathë Pineapple Parmelë me Rozë Ari me ngjyra

-20%
Shiko Detajet

Rrathë të thjeshta VAROLE Rrathë të ekzagjeruar me pranga dhe Bangles Ngjyra e artë për gratë e verës Marka...

-30%
Shiko Detajet

Pick origjinal natyror karnelian Agat e Guitar Pick Crystal Stone Crystal Guitar, "Këshillë Round" Cilësi B...

-8%
Shiko Detajet

6-8 mm të kromuar me ngjyra AB rruaza të rrumbullakëta me rruaza rruaza kristalesh rruaza bizhuteri për gje...

-29%
Shiko Detajet

Sheshi 925 Bizhuteri Argjendi Sterling Olive Green Green Cubic zirconia Vendos për Vathë për Femra / varëse...

-34%
Shiko Detajet

Gratë e Vajzave DreamCarnival Vintage Unazë me shumë forma shumëngjyrësh CZ Angazhimi i Dasmave Bizhuteri A...

-39%
Shiko Detajet

Dhuratë Collier me Mjete me Mjete të Argjendta me Qira me Shumicë, 4 Madhësi Bizhuteri për Argjendë të Ngjy...

-52%
Shiko Detajet

Rrathë tenisesh për gratë e kaltërta të errëta BeaQueen me bizhuteri argjendi të kuzhinës B016

-74%
Shiko Detajet

Dhurata e Ditës së Shën Valentinit çelik inox 6 mm 4 mm Tij dhe të Tij Premtimi i Unazave Goldiftet e Modës...

Shiko Detajet

nxehtë shitet Vintage Style Rhodium i kromuar qartë Kristalet e Austrisë Imitimi Pearl Big Bow Brush për gr...

-99%
Shiko Detajet

N MESE ME Vathë Stud Studi Crystal për Gratë Ngjyra Argjendi 6 Palë / Vendosni Rruaza Trendy Rreth Rrathësh...

-31%
Shiko Detajet

bizhuteri-argjend-bizhuteri 1PCS Unaza 925 Unaza Argjendi Banda Dasma Përvjetoret plesiftet e Unazave për B...

-30%
Shiko Detajet

Feelcolor Unaza e thjeshtë e Angazhimit të Dasmave Moda fleksibël Përvjetori i Unazës Dhuratë e hollë e arg...

-55%
Shiko Detajet

Bizhuteri për Bizhuteri për burra të gdhendur 925 Unazë Argjendi Sterling

Shiko Detajet

Shitje e nxehtë Bohemian Vintage Veshjet e Mollëzave të Modës Monedha Etnike të Gdhendura Gjerëse të Bukura...

-40%
Shiko Detajet

Gypsy Bohemian Beachy Chic Multi Layered Monedhë Monedhë Festival Fringe Bib Etnike Turke Turqisht varëse v...

-45%
Shiko Detajet

Xhevahire Dongmu stil bohem të stilit të modës dore litar të endur byzylyk pllaka shell elementi i vogël va...

-18%
Shiko Detajet

Veshjet e reja të modës prej çeliku të pandryshkshëm Barbell, Vathë klasikë me pesë yje yllë me rrathë me r...

-19%
Shiko Detajet

Vathë dhe FALAS Vathë Suede Dangle Brown Vintage për Gratë Bead druri varëse varëse vathë Vathë bizhuteri t...

-20%
Shiko Detajet

Vathë prej çeliku inox gjeometrik për gra dhe burra hip hop bizhuteri të modës vathë hënor me yll të zi

-20%
Shiko Detajet

ELESHE REAL 925 Argjend i Sterling me fat Katër Fetë Tërfilje byzylyk Byzylyk Crystal Link Zinxhir Lidhje p...

-20%
Shiko Detajet

925 Unaza Argjendë Sterling për Gra Zircon 925 Argjendë të rrumbullakëta të thjeshta të gishtave

-30%
Shiko Detajet

2017 Miss Universe Tiaras dhe Kurora Giant Big Pageant Rhinestones Pearls humbasin botën Kurorë RE484

-20%
Shiko Detajet

Zyrë / karrierë e re (stil OL) kristal i bardhë byzylyk fije floku fishekë me elastikë, rrathë fasule e lir...

Shiko Detajet

Ayliss Hot 6mm 8mm Sodalite Stone Healing Healing Stone 108 Beads Lutje Buddhiste Tibet Mala Stretch Bracel...

-13%
Shiko Detajet

Linjat e diellit magjik Dielli, rrumbullakët ekzotikë, të rrumbullakëta, të rrumbullakëta, të rrumbullakëta...

-99%
Shiko Detajet

Gjerëse dore Hamsa për Gratë Koleksione Ngjyrosje klasike me gjerdan klasik arab Pendant ari me ngjyra te g...

-52%
Shiko Detajet

Ngjyra e varëse me varëse varëse për jetën e grave te Moda

-35%
Shiko Detajet

Moda e Planeve të Grave të Modës Brook Pin Stewardess Logo Pilot Badge Austri Rhinestone Broches Broches Sh...

-50%
Shiko Detajet

8 mm Unaza e Karbidit të Karbonit të Tungstenit të Zi Brushë Bizhuteri të Modës Bizhuteri e Lëmuar e Lartë ...

-38%
Shiko Detajet

1pc gjerdan me varëse gjysmëhënës elegante për hijeshi për gra Irlandeze Celtics Necklace Moon Necklace Moo...

-15%
Shiko Detajet