23% Zbritje

MË SHUMË FOTO

Foto 1
Foto 2
Foto 3
Foto 4
Foto 5
Foto 6

PRODUKTE TË NGJASHME

Veshmbathje me këmishë të modës të bizhuterive KFLK për gratë Butonat e manshetave të markës Purple Crystal...

-50%
Shiko Detajet

Vathë të ri 2017 me ngjyrë të artë CZ Zirconia Hoop për Gra Bijoux CC Earings Pendientes Transporti falas 9...

Shiko Detajet

ACEBFEET Zinxhiri i çelikut të pandryshkshëm ACEBFEET Necklaces & Pendants Boho Bizhuteri Erkek Kolye Argje...

-30%
Shiko Detajet

Snap bizhuteri çift rrotullues klasik të grave 18mm buton i butë gjerdan gjerdan boho bohemian dhe varëse u...

Shiko Detajet

2017 Hawaii Beach Party Bizhuteri Palm Tree Anklet Charm Gratë këmbë Zinxhir Verë Sandale Verore Sandal Boo...

-25%
Shiko Detajet

KISS ME Women Bijoux Vintage Stud Vajza Vathë Akrilik me Kryqëzim Aksesorë Antik Ari Ngjyrë Blu Kuqe Vathë

-99%
Shiko Detajet

INALIS Vathë Kristal Bella të Bardhë të Grave për Kristal të Vërtetë Nga Swarovski Fashion Stud Vathë Palla...

Shiko Detajet

Fanqieliu 6 Style Real 925 Necklaces Sterling Silver, zinxhirët e hollë të hollë gjarpër gjerdan Gratë e tr...

-50%
Shiko Detajet

Veshmbathjet e Hartave të Harta Botërore të Zeza të Globit 2017 të praruar Virta Harta Botërore të Kapsulav...

-45%
Shiko Detajet

E veshur me argjend AS045, grup bizhuteri argjendi, set bizhuterish të modës / hemapa të fsaaojha

Shiko Detajet

Xhevahire Dongmu stil bohem të stilit të modës dore litar të endur byzylyk pllaka shell elementi i vogël va...

-17%
Shiko Detajet

Moda 30 mm Zilë për Keyelësat kryesore të çelësave Argjendë antike me ngjyrë argjendi antike me ngjyrë të p...

-12%
Shiko Detajet

2018 Gjerëse e Re e Qerresit te Modës Etnike Koleksione Koleksione Vintage Argjendi Colorful Bead Colorful ...

Shiko Detajet

Deklaratë Bonsny, Dollapë Veshje me Doll Doll

-50%
Shiko Detajet

Rroba rrathë Fatima Hamsa të Rregullueshme Doreza të punuar me dorë të punuar me shtiza të endura me litar ...

-33%
Shiko Detajet

Rrathë tërheqëse për zemrën LongWay Etnike për Gratë

Shiko Detajet

CN-00795 2017 Gjerëse e Re e Mace e Zezë Cute Cat Face Face Pendant Cat Veshmbathje për veshin e qelqit Fot...

-35%
Shiko Detajet

Sy me fat të hollë me të kuqe

Shiko Detajet

Takë bizhuteri martesore me ngjyra argjendale Mecresh Vendosin rruaza afrikane Rruaza afreske me një gjerdh...

-30%
Shiko Detajet

Sailor Moon Star Byzylyk Crystal & Bangle Totoro Gravity Falls paner e zezë Enamel Stars Pentacle Charms An...

-20%
Shiko Detajet

2P BFF Ngjyrosje varëse me varëse Tetë Diagrama Yin Yang Zi e Bardhë Miqtë më të mirë të miqve plesifte Lov...

-35%
Shiko Detajet

SZELAM 2019 Vathë të New Arrival Bijoux Gold Gold për Gratë Crystal Stud Veshmbathje Bizhuteri të markave t...

Shiko Detajet

2018 Rruaza rrumbullake shumëngjyrësh argjendarie etnike Bohemia, me varëse te gjata Deklaratë vintage, vat...

-15%
Shiko Detajet

2017 Stil Punk Big Beads Beads Vathë të Vogël të Vogël, Gratë Deklaratë e Partisë Gare Vathë Dangle varur J...

-22%
Shiko Detajet

SINLEERY Argjend Silver Ngjyrosje Rhinestone Cross Nendklace Cross varëse, për gra dhe vajza Xl402 Transpor...

-13%
Shiko Detajet

5ps / paketë 925 gjerdan argjendi të pastër 925 gjerdan femër argjendi të pastër, kuti femrash Popular kuti...

Shiko Detajet

8mm Tiger Eye Natyra Stone Lava Stone Buda Beads Bracelets Bangles For Men Mashkull Aksesorë Bizhuteri Byzy...

Shiko Detajet

New Arrival 2018 Gratë e Bukura të Zonjës së Bardhë të Hotokeve të Bukura për Gratë për Mbrëmje në mbrëmje ...

Shiko Detajet

Shitje me pakicë me pakicë 2 copë / shumë Unaza e thithkës Dy kristal i lagur me kumbulla trupi bizhuteri r...

-15%
Shiko Detajet

Moda Ngjyra e Zezë e Zezë e Emeluar Leopard Pendant Deklaratë, Vathë gjerdan, Mbathje për bizhuteri

-25%
Shiko Detajet

Blushbling Ton i Argjendit Krytal Marian KAY Words Pin Brooch

Shiko Detajet

Pendientes Dy Dolphins Designer Blue Fire Opal i shkëlqyeshëm me gjerdan argjendi, varëse bizhuteri të modë...

-18%
Shiko Detajet