MË SHUMË FOTO

Foto 1
Foto 2
Foto 3
Foto 4
Foto 5
Foto 6

PRODUKTE TË NGJASHME

2017 Edicion i ri i Kufizuar Barok, Kurorë e plotë, Shirita për flokë të punuar me dorë të rhinestone të ku...

Shiko Detajet

Lëkurë të reja lëkure Bohemia, bizhuteri Threadel Tassel Verë Boho elegant elegant gjerdan i gjatë Fringe P...

Shiko Detajet

Butonat e lidhjeve të bizhuterive të modës së markës Hawson për burrat Lidhën me butonat për Dhurata Dasma ...

Shiko Detajet

Unaza kristali bizhuteri për gra dhe burra çelik inox Ndryshimi i modës së modës së ngjyrave të unazës Temp...

Shiko Detajet

Transporti Drop 925 Necklaces Argjende Sterling Për Colar Colar Colar de Plata

Shiko Detajet

YIKALAISI 925 Bizhuteri Argjende Natyrore e Verdhë Oblat Dardhë Pearl Vajra Për Gra 6-7-8mm Perla Dual Përd...

Shiko Detajet

Neoglory Austri Crystal & Rhinestone Long Charm Statement varëse varëse gjerdan bregdet Pushime pushimesh B...

-15%
Shiko Detajet

Unaza e çelikut të pandryshkshëm të markës së modës për gra Austriake kristal blu e kuqe Unaza e artë Ngjyr...

Shiko Detajet

1pc I DUHET Seksi Gjuhë Seksi Piercing Langue Pierping, Fjalë të Nxehtë unaza gjuhësh për gratë çeliku kiru...

Shiko Detajet

Vathë rënie vathë monometrikë gjeometrikë Minimalistë Vathë prej ari dhe grep vathë për gratë

Shiko Detajet

Promovimi i Humbjes së Parave me shumicë Steel Titan me shumicë Ngjyra e artë Anti-alergji oothift i qetë U...

Shiko Detajet

Ylber i këndshëm dhe i bardhë CZ argjend i stampuar Madhësia e Unazës 925 6/7/8/9/10/11 S0217

Shiko Detajet

2017 Rruaza të rrumbullakta natyralë me dendritik Agat, për bërjen e bizhuterive, me rruaza të rrumbullakët...

Shiko Detajet

Qualityanta e çelikut të çelikut të lartë të modës me cilësi të lartë

Shiko Detajet

WT-E155 vathë me shumicë të modës me shkëlqim natyral në porta të papërpunuara vathë të rrumbullakëta me va...

Shiko Detajet

TOUCHEART Veshjet prej lëkure prej pëlhure të gjata të TOUCHEART S-Shape Moda për Gratë Si Dhurata Christma...

Shiko Detajet

Shishe byzylyk magnetik Rainso Shëndetësor Për Gratë Shitje të Nxehtë Stainless Steel Bio byzylyk Energji B...

Shiko Detajet

Doreza boksi Zinxhirët kryesorë varëse për burra Gratë Argjend / Argjendë Ngjyre Ari Metal Fist Qese Chanta...

Shiko Detajet

Emmaya Hot Shitet Ari Argjendë Ngjyra Purple Crystal Byzylyk Dizajn Modash Rrathë Kuzhina Zirkoni Bangles L...

Shiko Detajet

2019 Ngjyra të reja argjendi me ngjyra të çelikta për gra, Gaferja me lule choker me lule, varëse bizhuteri...

Shiko Detajet

Bizhuteri e gjerdanit me gjerdan zinxhiri punk për markë

Shiko Detajet

Gjerdan me zinxhirë të gjatë për gratë Collier Punk Moda Deklaratë Multilayer Deklarata & Pendants Bizhuter...

Shiko Detajet

Simuluar bizhuteri Pearl Bizhuteri Perde të gjera

Shiko Detajet

Rrathë magnetike me zinxhirë Vinterly për burra Rrathë me energji shëndetësore me zinxhir dore Germanium rr...

Shiko Detajet

Miwens markë Gratë me zinxhir të zinxhirit të kristalit të trupit të ri të modelit

Shiko Detajet

Nxehtë shitur varëse kristali me shkëlqim 925 zonjat argjendi të pastra`nekklace femra me zinxhir të shkurt...

Shiko Detajet

Bizhuteri e markave luksoze të modës Unaza e Re Ardhës shumëngjyrësh për gratë ari / e bardhë / e artë me t...

Shiko Detajet

Ardhjet e Ardhura të Reja 925 Gjerëza Argjendi Sterling Drejtkëndëshat për Cat Katërkëndësh dhe Qafat e Arg...

Shiko Detajet

Bizhuteritë e Modës Vendosin Vathë të Ngjyrosjes së Sheshit me Sheshi Big Sheshi Unazë byzylyk Dubai Ngjyra...

Shiko Detajet

Jelek joker varëse blu me zemër blu për femra xhinse Chokers tatuazh jakë ras de cou colar bijoux femme CR037

Shiko Detajet

Meideheng plastike akrilike me ngjyra të ftohtë tonale me ngjyrën e tejdukshme të rruazave me teh të gjethe...

Shiko Detajet

Rrathë bizhuteri Minmin elegant me ngjyra argjendi Rrathë rrathë kristalash Vathë bizhuteri nusërie për gra...

Shiko Detajet