21% Zbritje

MË SHUMË FOTO

Foto 1
Foto 2
Foto 3
Foto 4

PRODUKTE TË NGJASHME

Gjerdan Gloer Trendy Holographic Ch Women 2017 PU Lëkurë Maxi Chocker Laser Cocker punuar me dorë Rainbow P...

-65%
Shiko Detajet

Hot Shishe gjerdan kristal spirale për gra Set bizhuteri për varëse, Moda 942

-50%
Shiko Detajet

Koleksioni Modian 2018 Verë Soild 925 argjendte argjendte e pastër Zinxhirët e rinj Zonat e reja Double Hea...

-62%
Shiko Detajet

ORSA JEWELS origjinal 925 gjerdan varëse me zemër të dyfishtë argjendi me 0,3 kt kristal Rodium të gjerdana...

-45%
Shiko Detajet

ZABRA Origjinale 925 argjendare e syve të rrobave Burra Punk Rock Gold Gold Vintage Lule Kryqi Lule Sterlin...

-3%
Shiko Detajet

Zinxhir elegant Element Zinxhiri Muzikor Bizhuteri Crystal Brook Moda Argjend Rinestone Pin Brookhes Për Dh...

-50%
Shiko Detajet

Minimum Deklaratë bizhuteri e Dasma e Simuluar e Pearl, për Gra, Argjendë me ngjyra argjendi Crystal Vathë ...

-30%
Shiko Detajet

Slovecabin Real 100% 925 varëse argjendi kryq dhe gjerdan për gra gjerdan varëse të trasha me kryq të hollë...

-40%
Shiko Detajet

V Tërheqje bukuroshe bukuroshe nga fluturat bukuroshe Vajzat Fëmijët Fëmijët me zinxhir të dorës Ngjyra e a...

-30%
Shiko Detajet

Unazë e re prej çeliku me titan

-40%
Shiko Detajet

2017 bizhuteri afrikane vendos gjerdan xhevahire për gratë e dasmave Set gjerdan me ngjyra ari dhe vathë 6 ...

-53%
Shiko Detajet

Bizhuteri Shamty HOT Etiopiane Vendos Kryqe Koptike Ngjyra Argjend Pure Gold Pure Ngjyra Nigeri Eritrea Ken...

Shiko Detajet

Shitje me shumicë Sheshi 8 * 8mm Druzy Vathë me vathë prej 13 ngjyra bakri me një palë vathë të veshur me m...

Shiko Detajet

GuanLong Fashion parregullt Moderne Minimalizmi Rrëshirë rrathë rrathë Për Dropshipping Me shumicë

-35%
Shiko Detajet

Garilina Dizajni i fundit Unazat e grave për kub të bardhë Kubik Zirconia blu Opal 925 Sterling Silver R477

-16%
Shiko Detajet

Një rruaza me gurë natyral me shumicë 4-12 mm për rruaza të rrumbullakëta me rrathë të bardhë të rrumbulla...

-28%
Shiko Detajet

Bizhuteri austriake Crystal bytha çeliku inox byzylyk guri ngjyra Acier inoxydable femme

-20%
Shiko Detajet

Mytys GP me Cilësi të Lartë Zirkon Prong Vendosja e Fletëve të Dizajnit të Rrathës, Rrathë Rrathë, Rrathë F...

-30%
Shiko Detajet

32 copë 21x24mm Charms në formë katrore Rruaza akrilike Fitoni bizhuteri të bëra me dorë të rrobave DIY pë...

Shiko Detajet

Ardhja e re 2017 shitet më së miri shkëlqimi yll me shkëlqim CZ zircon 925 zonjat e argjendit të pastër`` s...

-55%
Shiko Detajet

AAA + Color Mix Mix Quality Pallisandro Classico Goldstone Loads Beads Stone For Jewelry Making DIY Byzylyk...

-35%
Shiko Detajet

1 copë Obsidian natyral i gdhendur Totem Ujku Head Sharm Charms Beaded litar varëse varëse për bizhuteri pë...

-14%
Shiko Detajet

Vathë të gjatë klasikë të bardhë të zi kristal të zi për gratë 2019 Bizhuteri të modës me shumicë Bijoux Fe...

-15%
Shiko Detajet

1PC G23 Titanium 16G Unaza e pjesës së varur të hundës 6-12 mm Shtypëse e hundës së hundës me mpiksje hundë...

-21%
Shiko Detajet

America Bon Jovi gjerdan grupi rock

-10%
Shiko Detajet

Me shumicë 1pc Modeli Anchor Silicone Soft BPA Pa Mbulesë Ngjyrosje për Mjete Sigurimi Për Anchor Silicon T...

-45%
Shiko Detajet

AMIU 12 copë Bohemian Weave Cotton Friendship Byzylyk Brazilian Woven Rope String byzylykët e punuar me dor...

-10%
Shiko Detajet

Deklarata për gjerdan dhe varëse, Koleksion bizhuteri për Moda, Femra për Gra Boho Vintage Opal Maxi Colar ...

-34%
Shiko Detajet

Rrathë Dasma Super Star 2017 & Bangles New Arrival i plotë me shkëlqim kristal me rhinestone me shkëlqim rr...

-18%
Shiko Detajet

Minmin Vintage Teardrop Argjend Ngjyra Crystal Femra Femaleeliq Vjeshtë, Llambadar vathë varëse varëse për ...

-20%
Shiko Detajet

LUOTEEMI Classic 5MM Round AAA byzylyk tenisi i qartë kubik zirconia për gra Moda bizhuteri byzylyk bylpi m...

-50%
Shiko Detajet

Pera 3 copë bizhuteri të arta të bardha CZ për bizhuteri për gra Big gri të verdhë prej guri dielli Lule te...

-50%
Shiko Detajet