MË SHUMË FOTO

Foto 1
Foto 2
Foto 3
Foto 4
Foto 5
Foto 6

PRODUKTE TË NGJASHME

Vathë të Kafshëve të reja 100% polimer Balta Polimer Vathë Cute Cute Red Red Fox Bukuroshe Panda Ketri Tige...

-40%
Shiko Detajet

Ngjyra e gjelbër varëse argjendi tibetike e modës së re Charm Charm Charm Fabrika e Lëkurë e Zezë Fabrika P...

-98%
Shiko Detajet

Kristal luksoz pallua luksoz dhe kthetrat e flokëve për gratë

-20%
Shiko Detajet

ORSA JEWELS origjinal 925 gjerdan varëse me zemër të dyfishtë argjendi me 0,3 kt kristal Rodium të gjerdana...

-45%
Shiko Detajet

BRAVEKISS mikro pave delikate cz fletë guri unaza gishtash të plotë me unaza zinxhirësh të grave zinxhirë b...

-33%
Shiko Detajet

Kristal modë Vathë për Veshjet Opal Stone Vathë Stud Stud Vëmendje për Krishtlindje 2018 Brand New Elegant ...

-38%
Shiko Detajet

Ton i artë Jesus Brooch Pin me një kurorë në krye

-15%
Shiko Detajet

OBH 2PCS I Love Maluma Classic Byzylyk Silikoni për Tifozët Muzikë

-25%
Shiko Detajet

Luksoze argjendi luksoz

-50%
Shiko Detajet

Shitje e nxehtë e hollë e zjarrtë Opal 925 zjarr i shkëlqyeshëm Silver me madhësi të madhe bizhuteri Madhës...

Shiko Detajet

Deklaratë Zinxhiri Chunky Zinxhir Collares gjerdan për Gratë e gjata Colar Collare, Femra gjerdan & Pendant...

-14%
Shiko Detajet

Byzylyk për pllaka bakri shëndetësore klasike Escalus për gratë me gurë shumëngjyrësh Zonja magnetike të mo...

-35%
Shiko Detajet

Bangles prej lëkure artilady me dizajn luksoze kristal byzylyk bizhuteri për gratë byzylyk magnet

-40%
Shiko Detajet

Set PATICO Charm S90 Argjend Silver

-40%
Shiko Detajet

Ardhja e re e çmuar gur i çmuar me gurë të çmuar 925 argjendi i pastër për gishtat unazë martese për bizhut...

-40%
Shiko Detajet

Byzylyk për burra të ri të modës së zezë të zezë

-40%
Shiko Detajet

Vathë VEYO Vintage Vathë me rënie akrilike Vathë kristalesh Për Grua Shitja e Lirë Vetë nikel pa pagesë

-40%
Shiko Detajet

Rruaza çeliku të pandryshkshëm REAMOR 316L rrathë gotik Punk Skull Beads Paracord Spacer Beads Beads For Bi...

-40%
Shiko Detajet

Rrathë me shumicë Natyrore Tiger's Syri & rrathë Moda 5A për Gra dhe Burra Rrathë Doreza Rrathë Doreza Rrat...

-35%
Shiko Detajet

Bizhuteri Boho bizhuteri Pulseras Rose byzylyk ari byzylyk Femme Simple Arrow Charm Bracelets & Bangles For...

-30%
Shiko Detajet

Transporti falas Cufflinks Zi për burra, dizajni i modës nyjë për burra me cilësi të lartë mansheta bakri, ...

-99%
Shiko Detajet

16G Captive Bead Ring Piercing Ring Titulli i hundës Titani i hundës Septum Tragus Helix Vip buzësh për vet...

-20%
Shiko Detajet

Dizajni i ri i ushtarit të çelikut Guy Fawkes unazë në stilin e filmit maskë çelik inox V për vendet e modë...

Shiko Detajet

Chic Turqi Blue Stone Stone Spiral Swirl Wrap Arm Cuff Armlet Armband Style Bangle byzylyk bizhuteri E re

-15%
Shiko Detajet

Vintage Color Argjend Ngjyra Multilayer Beach Beach Harness Tassel gjerdan Gratë Bralette

-15%
Shiko Detajet

Sende të reja të Arritjes Anslow Burra me shumicë të Lira me Shumicë të Virta Bukuri Zink Alloy Beads Leshi...

-99%
Shiko Detajet

Chime Tinguj Bizhuteri Ball Meksikane Bola Materniteti Bola 16 mm Bola Ball përshtatet Aromatherapy Locket ...

Shiko Detajet

lingmei Shitje me shumicë Rainbow Mysterious CZ & Purple Purple Size Size 6 7 8 9 10 11 12 Bizhuteri e Re M...

-60%
Shiko Detajet

OBH 1PC Debossed Unë kam Autizëm me Puzzle Silicone Puzzle Size Size Kid

-25%
Shiko Detajet

BAMOER 925 Vathë Studi Elegance të Kulturuar me Argjend të Kulturuar me Ujë të Bardhë të ëmbël të Kulturuar...

-45%
Shiko Detajet

Ajojewel Trendy Beautiful Beads Crystal Beaded Drop Vathë Lulesh të gjatë Vathë për Gra Femra Bizhuteri Me ...

-10%
Shiko Detajet

Meideheng Bend katër rruaza me lule petale, rruaza artizanale DIY për bërjen e bizhuterive Aksesorë pranver...

Shiko Detajet