20% Zbritje

MË SHUMË FOTO

Foto 1
Foto 2
Foto 3
Foto 4

PRODUKTE TË NGJASHME

Zinxhirë byzylykësh Mens 316L Zinxhir Kuban Stainless Steel Rrathë për Meshkuj Bizhuteri Me Shumicë të Modë...

-35%
Shiko Detajet

90% zbritje për bizhuteritë e dasmave Sets për Nuset 925 Sterling Silver Silver Set Gold Vathë Stud Gold Co...

-91%
Shiko Detajet

Zirconia delikate kub e gjelbër delikate 925 e argjendtë Huggie Hoop për gratë S0228

-59%
Shiko Detajet

SANTUZZA Vathë të Argjendë Për Gratë 925 Vathë Lulelash Silver Sterling Silver me Gurë me smalt bizhuteri K...

-48%
Shiko Detajet

Rrathë arre me gozhdë të re të arreduarit Doreza për rrathë me mansheta për gra dhe pranga

-40%
Shiko Detajet

Rrathë rrobash për burra me ngjyra të artë Vinterly Shëndoshë Bio Magnetike Germanium byzylyk çeliku inox p...

-50%
Shiko Detajet

Rrathë byzylykësh Bangle Zircon New Fashion Emmaya Fashion Moda Bizhuteri Dasma për Gratë

-19%
Shiko Detajet

BAMOER 925 Sterling Silver Bukuroshe Portokalli Bletësh Kafshësh, Gjerëse për Gratë e Bukura CC035

-45%
Shiko Detajet

Rrathë sharmi ROLILASON Gold Tone Gold AAA Zirkon & Crystal Beautiful Color Nickel Lead Lead free moda TB389

-18%
Shiko Detajet

Koleksion bizhuterish Bangle Bangine GuanLong 2017 Koleksion Moda Bangles Femme & Rrathë Puseiras Xhevahire

-35%
Shiko Detajet

Necklaces varëse varri për dhëmbët vikingë, vargjet argjendi prej çeliku të pandryshkshëm

-35%
Shiko Detajet

Deklarata Bonsny Enamel English British Bulldog Bull Terrier Necklaces Pendants Chain 2017 Zinxhir për Qen ...

-59%
Shiko Detajet

Byzylyk për pranga 18-21cm Mashkull Handcuff Byzylyk Cuff Steel byzylykë Bangle Femme Zinxhir byzylyk Argje...

-42%
Shiko Detajet

Real 925 gjerdan argjendi i pastër, gjerdan i përkryer natyrale perla natyrale, gjerdan 120 cm i gjate për ...

-15%
Shiko Detajet

Byzylyk për burra 316L Stainless Steel Curb Lidhje byzylyk Totem Knot Charm Warmband Mashkull Bizhuteri Dro...

-37%
Shiko Detajet

Rrip klasik me rripa të dyfishtë turkë, Bangles Women Women Jewell Antique Gold & Argjend plating Argjend k...

-30%
Shiko Detajet

2 copë / vendosur Mini gjerdan varëse mini ushqimi të shpejtë Cheeseburger frëngjisht Fries Burger Zemra Da...

-45%
Shiko Detajet

Veshjet e veshëve të prangave të modës bretkocë, vathët e kapëses së veshit argjendi për gratë, vathët e kë...

-24%
Shiko Detajet

Bizhuteri të reja të modës etnike Bohemia me shumë ngjyra Tassel Dangle Drop Vathë për Vajzat Vathë me Fringj

-21%
Shiko Detajet

Kraft-rruaza popullore argjendi të veshura me pllaka argjile

-15%
Shiko Detajet

UNY Stili i gjerdanit Veshje e modës elegante e modës Retro Retro Unique David Fashion 2 Tone Wire Twist li...

-53%
Shiko Detajet

Dafina e dendurave me bimë argjendi etnike lë gjethe gjethe ulliri degë për gratë

-30%
Shiko Detajet

Miwens Facebook Deklaratë e Nxehtë Ngjyrosje shumëngjyrësh me zinxhirë të gjata me trup të gjinjtë e grave ...

-15%
Shiko Detajet

Pifti Zemra Keychain 2Pcs / Set Puzzle Gjeometrike e parregullt Gjithmonë dhe Herët Gjithmonë BFF Zinxhiri ...

-2%
Shiko Detajet

Vathë Minmin Vintage Zi Llambadar të gjatë, për gratë, Teardrop Crystal Wedding Dasma, Veshje e modës, Moda...

-25%
Shiko Detajet

CAMDOE DANLEN Beads natyrore me gurë blu Agatesë shirita blu të rrumbullakëta Onyx Rruaza të lirshme 4 6 8 ...

-10%
Shiko Detajet

YACQ Angel Wings Stretch Ring Shalle Shporta Femra Biker Bling Bizhuteri Crystal Gifts

-28%
Shiko Detajet

Aliexpress Shitje 2020 Moda Vathë Veshmbathje prej ari dhe CC Qepje për Gra Bijoux Brincos Earings Fashion ...

-24%
Shiko Detajet

Dekoratë Luksoze Rhinestone Choker Crystal Maxi Deklarata 2017 Dasma Multilayer Dasma Chokers Necklace Akse...

-16%
Shiko Detajet

925 Unaza Argjendi Sterling Për Gratë Mbretëresha Princesha Kurorë Unazë Moda Dasma Dhurata më e mirë për t...

-20%
Shiko Detajet

Byzylyk lëkure lëkure me shtresa të reja të nxehta 12 shtresa! Rrathë sharm për gratë! Butonat rregullojnë ...

-5%
Shiko Detajet

Kubooz piercing modës pllaka veshi të veshit me gurë tunele tuneli dizajni bizhuteri trupi piercing vesh rr...

-10%
Shiko Detajet