MË SHUMË FOTO

Foto 1
Foto 2
Foto 3
Foto 4
Foto 5
Foto 6

PRODUKTE TË NGJASHME

Gjerdan i gjate RAVIMOUR Zirkon për Gratë Moda Ngjyra Argjende Ngjyra Crystal Maxi Necklaces & Pendants Tas...

Shiko Detajet

Kraft-rruaza popullore argjendi të veshura me pllaka argjile

Shiko Detajet

Unaza modeli dekorative Titanium V65 Veshje unazë prej çeliku inox për gra bizhuteri të bukura për unazat e...

Shiko Detajet

Rrethi i rrumbullakët i markës BeaQueen Rrathë Tenis Kundri Zirkonia, Bangles Luksoze Luksoze të Verdha me ...

Shiko Detajet

Rrathë për shërimin e burrave magnetikë të vitit 2019 316L Elemente të Kujdesit Shëndetësor nga çeliku inox...

Shiko Detajet

Moonso 925 Sterling Silver Dings Angazhimi i Dasma, unaza unaza për gra me shumicë gishtash bizhuteri me sh...

Shiko Detajet

11 Stilet Bohemia Stili Gratë e gjata të grave

Shiko Detajet

Christian Lapel Pin Jesus Fish Pin me Fjalët "Jo Whatfarë ,farë, beso Zotit"

Shiko Detajet

22 Stile Shitje Nxehtë Origjinale 100% 925 Sterling Argjendë Sarkling Argjendë Përkul Stud, me CZ të qartë ...

Shiko Detajet

Vathë prej kristali Yunkingdom cz vathë për gra vathë prej çeliku tungsteni vathë të grave të modës UE0036

Shiko Detajet

XUANHUA Moda Xhevahire Stainless Steel Vendos për Gratë Zirconia Zirconia Zemra Zemra dhe Veshmbathje Set B...

Shiko Detajet

Rrëshqitje në modë Ngjyra Dardhe Kubike Zirconia Vathë Stud për Gratë Kristale Veshje Për Parti Uji Drop Va...

Shiko Detajet

Colorful Square Square Bangle 2016 Tërheqja e Re për Tërheqjen e Grave për Ardhjen e Rrathë Bizhuteri Unike...

Shiko Detajet

Gjerdan Gitar U7 për Burrat / Gratë Muzikë Dhuratë për Dashuritë e Zezë / Ngjyre ari varëse çeliku inox dhe...

Shiko Detajet

MKENDN Arrival të Ri të Pastër Doreza Origjinale Lëkurë rrathë Buletetë Rivets Byzylyk për burra & Bangles ...

Shiko Detajet

Deklarata Bonsny DOG Koleksion Aliazh Kalavari Mbreti Charles Spaniel Choker gjerdan jakë jakë zinxhiri var...

Shiko Detajet

Bizhuteri Moda Ngjyra Argjendë Ngjyrosje Crystal Austriake, Katër gjethe gjethesh, tërfili, Zemra Rhineston...

Shiko Detajet

Japoneze Moda Harajuku Stili Harajuku Black Tie Fake Lek lëkure lëkure për Gratë

Shiko Detajet

Vathë Bohemia Women Brincos 2018 Vathë të gjata me pika të rralla për gratë Bizhuteri të Modës Etnike Bisut...

Shiko Detajet

Butonat e rrumbullakëta me këmishë të rrumbullakëta Kflk për burra Butonë manshete për markë dhuratash Lidh...

Shiko Detajet

2016 bizhuteri kristal Ndryshimi i modës së modës së ngjyrave të temperaturës Emocioni i temperaturës Ndjen...

-99%
Shiko Detajet

Strollgirl Animal Giraffe Bead Fit Rrathë Evropian Argjend 925 Charms Charms Enamel Verdha bizhuteri Argjen...

Shiko Detajet

CINDY XIANG Opal dhe CZ Rhinestone Phoenix Brookhes për Gratë Navy Ngjyra blu kunjat e zogjve dhe Brookhes ...

Shiko Detajet

Fluffy 8cm Faux Rabbit Lesh Ball Pompom Gold Zinxhir Qershi Ring Trinket Pompon Keyring Gratë Baganta Qirat...

Shiko Detajet

Rrathë magnetikë RainSo për burra të kuq bakri Artriti Terapia Rrathë të Kujdesit Shëndetësor Rrathë të Kuj...

Shiko Detajet

MKENDN Arritja e Re me cilësi të lartë Multilaye me rripa të bëra me dorë Bishtalec burra byzylykë miqësie ...

Shiko Detajet

10MM 8INCH Zinxhirët Ruse të Rrugës së Modës & Rrathë Lidhëse Argjendë byzylyk Argjendë byzylyk për burra p...

Shiko Detajet

Moda Bohemiane e Zinxhirëve të Bukuroshe të Zinxhirit të Bukuroshe të Veshjeve për Zinxhirët për Gratë X600

Shiko Detajet

Vathë luksoze VEYO Vathë të kristalit për rënie, për bizhuteri për modë për gra, Shitje elegante elegante m...

Shiko Detajet

Luksoze Classic 925 Sterling Silver Rose Rose Necklace, kub Purple Kubike Zirconia Stud Vathë Nusja Bizhute...

Shiko Detajet

Byzylyk prej rrobash prej çeliku të pandryshkshme burra Titanium çeliku të butë mansheta me pranga të rënda

Shiko Detajet

Ngjyrosje për lidhjet e Qafës së Modës me cilësi të lartë Argjendari i Zinxhirit të Qëndrueshëm të Qerpikut

Shiko Detajet